♠ Zprávy ze záhrobí

Bylo nebylo...

24. ledna 2011 v 17:52 | Sandie
Bylo nebylo... Kdysi dávno se Sandie dostala na medicínu. A pak o ní už nikdy nikdo neslyšel O.O

Ve středu se mi to na chvíli uvolní, tak snad už konečně přibude článek :)

Status post Vánoce

5. ledna 2011 v 16:10 | Sandie
O.o
(foto zcizeno Hozzymu)

Hu... Zrovna jsem přijela ze své milované školičky a měla bych si jít propočítat biofyziku, ale jsem tak mrtvolná, že na to najdu sílu asi až zítra :) Po fajnových Vánocích zas začal velký kolotoč jménem škola, který se ještě ke všemu tváří, jako by nebyly žádné dva týdny vyspávání a prosté přednášek. Se školou je to jako s jídlem, co zvývá po velkolepých oslavách.

Tak, hrozně moc jsme toho připravili, protože jsme měli velké oči, a o svátečním večeru jsme do sebe nestihli narvat ani čtvrtinu. Takže to dožereme najednou! A honem, než se to zkazí!

Bohové... Mně z té alegorie snad praskne hlava! Dva zápočťáky, jeden rigor, oběhej si vyučující s indexem. Histologie se odkládá na letní semestr, protože toho evidentně nemám dost :-/ Sama netuším, co se děje, ale při testu z anatomie je v učebně asi nějaká zvýšená radiace nebo co, protože už měsíc čekám, kdy konečně dostanu z antolky čtyřku, a místo ní přichází samé trojky a dvojky O.o Alespoň nějaká radost.

Lidičkové, držte mi palce na všech končetinách, které je obsahují. Potřebuju to všechno konečně dát a mít klid. Nebo mi alespoň něco okomentujte :) Ne, že bych si na komentářích jakkoli zakládala, ale s radostí bych nějaké obdržela, když vidím ten velký počet návštěv :))

Hm. Evidentně mi nepraskne jen hlava. To jídlo totiž bylo alegorií jen do určité míry :D

Tak šťastné a veselé!

24. prosince 2010 v 10:00 | Sandie
slayuz
Už letííí...!


Lidičkové,

tak vám všem přeju šťastné a veselé, bez pádů a úrazů; plné radosti a klidu :) A samozřejmě přeju bohatého Ježíška! ^^

Sekce se blíží

21. listopadu 2010 v 14:45 | Sandie
Už dlouho tu nic nepřibylo... A bojím se, že minimálně ještě příští týden bude stejně chudý. Zápočtové testy a jiné vychytávky vlastní vysokým školám se mi sesypaly na hlavu a teď musím třídit, vzpomínat a doplňovat mezery.

Trochu se bojím příštího týdne, protože mě čeká asi tak trilion písemek a jeden praktický test z anatomie, pokus číslo dvě. Trochu jsem to nevychytala. Na můj vkus tam dali nějak moc cév a nervů :-/ No jo, stává se to i na lepších pitevnách. Takže se drtím. Srdce, pohybák, histolu... samý pěkný věci. Kdybych šla na fyzioterapeuta, tak jsem se těď mohla ládovat brambůrkama a koukat na Hvězdný války. Mohla jsem mít všechny zakázky zpracovaný a odeslaný.

Ale ne. Proč si to dělat jednodušší? Takže sedím zalezlá v peřinách a učím se a práce stojí. Už si připadám i trapná s tím, jak se neustále omlouvám, že to ještě nemám hotovo. Ano, pořád nemám čas... A tohle je takový můj malý ventil.

A víte co? Mně to vadí jen občas :) Tohle je něco, co jstem chtěla a chci dělat. Tohle je můj budoucí chleba. Budu se dál drtit a dál si stěžovat, ale ve skutečnosti vím, že jsem takhle šťastná.

Ještě jednou se moc omlouvám těm, které čekají na výrobky ode mne. Budu je dodělávat do čtrnácti dnů. I promise. Děkuju za nekonečnou trpělivost a pochopení...

Nějakosi nestíhám

31. října 2010 v 17:41 | Sandie
... a ono se ani není čemu divit, když se člověk přihlásí na jednu z nejtěžších vysokých škol a chce přitom zvládat své koníčky, vidět se s přáteli a věnovat se rodině :) Musím se přiznat, že jsem předčila dokonce i svá očekávání a dokázala zvládnout i ztrátu OpenCard, pochopit statistiku na celkem přijatelný počet procent a rozluštit princip, na kterém fuguje vyplňování protokolů z praktik, šít a tvořit a sledovat spoustu pořadů :D

Takže takové předběžné shrnutí článků, které se brzy objeví na mém útulném hřbitůvku: Post s halucinogenním tričkem vlastní výroby (oh yeah, akrylový barvičky), dva články o mých oblíbených pohádkách (ten formaldehyd mi asi způsobuje nevratné změny na mozku a srovnává mé gyri se zemí), potom nějaký menší pozdně podzimní photoshoot (minimálně jestli tam někde opravdu je velká hromada suchého listí) a možná i post se cybergoth sukýnkou...

Na Petite Praline dodám brzy post se spodničkou pro Cammy (už je hotová, ale je děsná tma T_T) a o něco později i se sukýnkou, které tedy ke štěstí chybí těžce sehnatelné krajky :/

P.S.: Jestli se tu objeví někdo ze zúčastněných - nevíte, jestli se někdy někde vynoří ty fotky z oslavy Myry (a mé maličkosti)? O:))

Tak já se zas jdu učit. I ♥ lebka

Co nového v útulné kryptičce?

17. října 2010 v 19:15 | Sandie
autumn

Poslední dobou mám celkem dost napilno (upřímně, momentálně bych měla sedět nad návodem k práci s ultrazvukem a ne sem něco psát) a nejsem si jistá, jestli se to v době dohledné zlepší. Ale co, tenhle život mě baví :) Nuda v něm nemá místo a každou těžce vykoupenou či vydobytou chvilku volna si do poslední kapky užívám.

A co nového? Prvním interesantním bodem je, že jsem dnes měla imatrikulaci, při které jsem se stala právoplatným členem akademické obce (*potlesk*). Při ceremoniálu jsem neuklouzla, neklopýtla ani se nikomu nezačala smát, nespletla si to, co mám říkat a že se mám uklonit a ne pozdravit :)) Stinnou stránkou bylo vstávání ve čtyři ráno, ze kterého se já, maměnka a můj milovaný muž vzpamatováváme ještě teď =__=.

Brzo budeme mít narozeniny! Já a můj blog, protože jestli někdo z vás pamatuje, kdy vznikl, neujde mu ono památné datum ;) Oslava to bude velkolepá. Pro blog to znamená minimálně dva reporty a jeden prezentový post *nemůže se dočkat*.

Koncem týdne se chystám pro dárky, jejichž výběr byl moudře ponechán na mně; do Japa Shopu s Gábinkou a do Nosferatu s mým nejdražším :)

Zítra mám zase praktika, neumím latinu a nejsem si za bohy schopná zapamatovat ty debilní a složitě odvoditelné názvy nervových větví... Raději to jdu napravit. Všem, kterým něco dlužím a kterým jsem něco naslibovala, se strašlivě omlouvám za zdržení :( Vracím se každý den kolem osmé a učím se do alelujá. Brzo zjednám všemu nápravu k oboustranné spokojenosti! :) Slibuji!

P.S.: Doufám, že dnešní podívaná na Brumbála, Červenáčka a čaroděje ze čtvrtého dílu Harryho Pottera trvale nepoškodí mou křehkou dětskou psychiku.

Podzim chutná po koření

10. října 2010 v 19:06 | Sandie
po
Už to tak je. Každý rok, tenhle nevyjímaje.

Melancholické žvásty pod perexem.

Closet Cleaning No.2

13. září 2010 v 15:06 | Sandie
Konečně se mi podařilo vytřídit pár kousků, které je mi líto nechat ležet ve skříni. Snad udělají radost někomu z vás ^^
Pravidla prodeje: V případě zájmu o kteroukoli z věcí mi napište na mail Yarana@seznam.cz
Pražákům mohu věci předat osobně. Mimopražské mailem požádám o zaplacení na účet (cena věci + poštovné) :)

1. VK -able košile
VK-able košile
Značka: Pimkie
Velikost: S
Stav: Nenošená
Cena: 45,- Kč


2. Černé, atypicky střižené krátké tričko
černé tričko
Značka: Miss Selfridge
Velikost: S - dá se nosit buď se spadlými rukávky anebo s horní částí pod prsy, obojí vypadá moc dobře.
Stav: Jednou nošené
Cena: 70,- Kč

3. Bílý loli-able top
loli able top
-- omluva za zmáčklé foto, nemohla jsem najít želičku, ještě to přežehlím >.< --
Značka: Morgan
Velikost: S-M
Stav: Nenošené
Cena: 40,- Kč

4. Krémová halenka se šněrováním a kovovými cvočky
halenka
Značka: neznámá
Velikost: S-M
Stav: Nenošená
Cena: 40,- Kč


5. Krátká mikina s kapucí, černobíle pruhovaná
mikina
Značka: neznámá
Stav: Nošená
Velikost: S
Cena: 35,- Kč

Formspring me

5. září 2010 v 23:35 | Sandie
Napadlo mě, že by se to mohlo hodit (cokoli ohledně Petite Praline a spol.) - resuscitovala jsem Formspring, takže pokud máte jakékoli otázky, předhoďte mi je ;)

Fallen Yard

30. srpna 2010 v 11:47 | Sandie
angel

Mému poklidnému hřbitůvku nesmírně chybí fotky poklidných hřbitůvků... *absťák* Je načase připravit svou hrobku pro nadcházející podzim.

Lásko moje, je jasný, kam se v nejbližší době vypravíme? :)) :-*
 
 

Reklama