♠ Zprávy ze záhrobí

Přeju neotravné a veselé!

24. prosince 2011 v 0:21 | Sandie
Mé Sněhurkovské já přeje šťastné a veselé Vánoce, moji drazí čtenáři! :) Užívejte pohody a nezapomínejte dávat radost!P.S.: A bacha na divně se tvářící jabka :D

Jsem ujetá do Paříže

16. prosince 2011 v 10:00 | Sandie
... a pokud čtete tyto řádky, vězte, že právě došly přednastavené články a vzhledem k tomu, že se vracím až za pár dní, nemůžu s tím nic udělat. Momentálně jsem nejspíš již třetím dnem v lihu v docházkové vzdálenosti od Eiffelovy věže, v jedné ruce čokoládový mousse a v druhé palačinku "nuttela-coco", popřípadě týrám svého muže divokými spontánními nákupy :D

Prosím vás o trpělivost, brzy se zas ozvu :) Zatím mi, pokud se vám bude chtít, nechte třeba pár komentářů pod předchozími články ^^

Zatím nashledanou opět na mém poklidném hřbitůvku!

Honem, honem

5. prosince 2011 v 22:31 | Sandie
Že tu zas nic není? Ještě se neradujte, makám na tom! Za pár dní budu frčet do jiných krajin, takže přednastavuju články jak ďábel >:DD

Čekají vás dva suprové srazy, asi tak milion skvělých fotek a pak pár fakt špatných, muhahaha :D Prozatím se loučím :)

Předsrazový stres

30. října 2011 v 10:39 | Sandie
Mám sto chutí zůstat doma :( Vlasy se mi přes noc nenatočily, nestihla jsem dodělat sestře jeden z doplňků kostýmu a navíc zase nevím, za koho mám vlastně na ten Halloweenský sraz jít X___x Musím ale určitě donést předmět do tomboly, takže nejspíš budu chvíli depkařit před skříní a potom přijde těžká improvizace... Oujé...

Do třetice

23. října 2011 v 18:41 | Sandie
Takže dnes to je další rok, co vedu svůj blog. Už jsou to tři roky uploadování fotek, humorů i depkrařských článků. Tři roky zábavy i vyřizování praktických záležitostí, akcí a reportů.

Dneska jsem přesně o sedmnáct let starší než blog. Dostala jsem spoustu senzačních dárečků, příšerně se pře... jedla v Café Imperial a dostala dvě krásná sms přání k narozeninám! :) Napsala bych toho asi víc, ale momentálně se mi mozek odkrvil v prospěch žaludku a ještě mě čeká domácí úkol z informačních zdrojů... Fotoreport z narozenin se nejspíš konat nebude, protože fotky prostě nejsou. Nevadí :D Budou jiné.

Mějte se krásně a užívejte zbytku dne. Jdu udělat to samé :))

Podzimně ospalá

18. října 2011 v 16:51 | Sandie
Ne, nezemřela; mrtvá není... Každopádně jí škola a jiné volnočasové aktivity docela zaměstnávají, takže přichází pouze s malou aktualizací z oblasti osobního života :)

Předkoncobrigádové info

29. srpna 2011 v 20:54 | Sandie
Na brigádu mi vyšlo "nádherné počasí", takže když se konečně udělá žitelně, brigáda končí... No nic.
Informuji pouze, že jsem stále mimo hřbitůvek (a tedy mezi živými :D), ale do konce týdne se na něj vrátím a stvořím něco koukatelných článků :)

Přeji všem školou povinným čtenářům, ať si užijí poslední dny prázdnin, co to jde! Brzy na shledanou! ^^

P.S.: Děkuji za hojnou účast v anketě :) Hrabě se dostává do nálady a vyhodnocení bude brutální.

Closet Cleaning Altariell

9. srpna 2011 v 19:34 | Sandie
All mě požádala, abych zde zveřejnila její CC :) Nabízí velmi krásné věci, takže v případě zájmu bez váhání pište EMAIL na Z.foktova@seznam.cz!

Perexujte pro celý CC.

Ne tak docela doma

23. července 2011 v 21:13 | Sandie
Milí čtenáři, dnes jen kraťoučká zpráva:

Dovolená neodvratně končí a zítra vyrážím domů do Prahy, což je pro provoz blogu výborná zpráva :)) Mám spoustu moc povedených fotek a hlavně energie! Yay, už se moc těším, až se zase pustím do práce!

Pozdravy z Mácháče

18. července 2011 v 21:20 | Sandie
Zdravím všechny :)

V době, kdy čtete tento článek, jsem na dovolené a myslím, že si ji fakt užívám :)) Mám pro vás nicméně i takto pár updateů: nemám přednastaveny již žádné další články (pro někoho dobře, pro někoho špatně :D ), nicméně je tu NOVÁ ANKETA! Už tu je pěkných pár dní, ale třeba si jí nevšimli všichni ^^; Takže honem všichni hlasujte, ať má Hrabě co vyhodnocovat. Už mu bylo smutno! :)

Tak jo, užívejte léta a nezanevřete na Poklidný hřbitůvek i přes dočasnou neaktivitu! :) Moc se těším, až vás zahltím dalšími články.
 
 

Reklama