Zamyšlení na téma

Společenská aktivita

29. září 2011 v 22:24 | Sandie
Jako většinu těch, kteří se rozhodli (nebo snad rozhodnou) sepsat článek na toto téma, i mne jako první napadl slavný výrok "Člověk je tvor společenský". Není se čemu divit. Určitě nebude málo smutných článků, protože postupná degenerace společnosti je jasně viditelná a rozhodně se nejedná o nic optimistického...

Takže pro změnu něco trochu veselého :)

Maska pro každou příležitost

8. července 2011 v 14:08 | Sandie
Nejdřív mi tohle téma přišlo tak strašně profláknuté, že mě ani nenapadlo chtít na něj psát článek. Nicméně... přimělo mě alespoň trochu se nad tou metaforou zamyslet a najednou mi došlo, co všechno můžeme onou příslovečnou "druhou tváří" nazvat.

Snad ne nuda pod perexem.

Blood Concept

25. dubna 2011 v 14:02 | SandieZase jednou věc, která mě nenechává chladnou. Když mi přistál ve zprávách odkaz na tuhle pozoruhodnou věc, na chvíli jsem netušila, která bije.

Rozklikla jsem odkaz a sladovala sterinlní, čistý design webu. Blood Concept: Let it flow. Klik. A celou stránku zahltil vír esteticky dokonalé krve. Abych nebyla špatně pochopena: můj vztah k životadárné tekutině je obdivný a čistě platonický. Proto jsem zprvu myslela, že jsem byla vybídnuta k dárcovství (což je sám o sobě šlechetný a úctyhodný čin, nicméně nikdy nebudu moci krev darovat) a jen jsem fascinovaně sledovala difúzi krve v pomyslném fyziologickém roztoku. Víry, víry, nádhera. A pak to skončilo a po dalším rozklikávání jsem nestačila mrkat. A mrkám doteď, vážení!

Pod perexem zbytek informací.

Já jsem morče, ty jsi morče

9. března 2011 v 16:20 | Sandie


Hmm, vegetariánství. Co se vám vybaví, když se tohle slovo vysloví nahlas nebo ho někde přečtete?
Vzhledem k tomu, že jsem zažila více druhů vegetariánů a jen málokdo z nich měl argument, který by mě přesvědčil namísto toho, aby mi způsobil husí kůži a nervový třes o různé intenzitě, chtěla bych opět opředložit několik vlastních, více či méně veselých zážitků.

Rasismus

16. února 2011 v 8:52 | Sandie

Jedná se o první článek na téma týdne. K tomuhle prostě musím přispět svou troškou.
Na blozích se to bude zřejmě množit mravokárstvím, tolerancí, láskou k bližnímu svému a citacemi z poněkud monotónní písničky Michaela Jacksona (budiž mu země lehká), s tím počítám a chci proto shrnout to, co cítím, když se zamyslím nad tímto tématem, vlastními zážitky a zkušenostmi. Vždyť ty poučí mnohem lépe než sáhodlouhé eseje o ***ně.
 
 

Reklama