♠ Výtvory

Sandiemade - Tartanová sukně

20. prosince 2011 v 10:00 | Sandie
Přináším vám fotky sukýnky, kterou jsem nedávno došila pro Terezku Sariel :)


Sukýnka má velmi jednoduchý střih o jednom kanýru. Je velmi bohatě řasená, v bočních částech opatřená poloelastickým pasem a v zadní části klasickým zipem.

Pokračujte pod perex!

Smaragdová sukně

26. listopadu 2011 v 10:00 | Sandie
Znenadání a bez předchozího vyvíjeného nátlaku mi moje milá Ketmara poslala pár starých fotek z gothic pikniku, který se konal k příležitosti PGT :) Měla jsem na sobě tehdy sukýnku, kterou jsem ušila snad den předem, a bohužel jsem měla fotky pouze sedící :D Ty naleznete ZDE.

Takže konečně pěkné fotky v plné kráse :D
Pod perexem!

Sandiemade - Steampunková sukně s vysokým pasem

8. září 2011 v 12:02 | Sandie

Sice se zpožděním ale přece jen - představuji vám další z řady kousků zhotovených pod záštitou projektu Sandiemade :)
Jedná se o variantu sukně Jim Button, která byla již jednou ušita a nejen z důvodů zachování originality jsme se s Alltariel rozhodly přidat jí vysoký pas a upravit délku jednotlivých dílů, čímž sukně získala zcela jiný ráz :)


Fotky krásné All a Sandiemadeové sukně pod perexem :)

Sandiemade - Sukně pod korzet

28. května 2011 v 9:26 | Sandie
Dovoluji si vám představit první výrobek mého šicího solo projektu. Stala se jím tato trojvrstvá sukně pod korzet a její nositelkou je krásná slečna Cherri ♥

Nafotily jsme jednoho slunného jarního dne menší photoshoot na Olšanských hřbitovech :) Fotky nám vyšly nádherné a doufám, že se vám budou líbit!


No Jezuskote! Honem pod perex!

Upravená gothic sukně

20. února 2011 v 13:00 | Sandie
Rozhodla jsem se pořídit si konečně něco nového a stylového, v čem bych se mohla promenádovat po hřbitovech. Jsem ovšem švorcová a tak mé oko po dvaceti minutách frenetického pobíhání mezi několika skříněmi spočinulo na XXL gothic šatech, které jsem jednou s nadšením přitáhla se second handu s tím, že si je zmenším.

Ke zmenšování jsem samozřejmě přistoupila s entusiasmem sobě vlastním, ovšem bez dostatku základních znalostí (jaký to div, před pěti lety) a tak se mi podařilo horní část naprosto zdevastovat ^^" Naštěstí zůstala dolní část nepoznamenaná mými neodbornými a částečně až chirurgickými zákroky a proto se mi podařilo upravit ten kus beztvarého černého šatu v elegantní sukni s vysokým pasem. A má i plastové kostice! Yay! :D

Fotky pro zvědavce pod perexem!

Tričko se samodělným obrázkem

2. prosince 2010 v 10:00 | Sandie
Už je to asi dvě stě let, co jsem se zmiňovala o kreslení obrázku na tričko :) Před dlouhými věky jsem ho skutečně vyrobila (!).
Důkaz + povídání pod perexem.

Fairy goth sukně

28. června 2010 v 19:02 | Sandie
Když jsem asi tak před sto lety začala šít mega načančanou tylovou věc, měla jsem před očima obrázek cyber goth sukní a v rukou materiál, co mi zbyl za dobu, co šiju (nic moc).
Cyber goth sukně tohle určitě není, a proto jsem i jinak ladila její photoshoot :)) Doufám, že se bude líbit minimálně tak, jako se líbí mně a zbytku rodiny (hurray!) :)
Hybrid pohádkové a cybergoth sukně pod perexem.

1

Classic flowers

27. května 2010 v 14:24 | Sandie
Poslední dobou mám velmi málo času na věci, které mne baví, mezi nimi i na šití. Neodolala jsem přesto a stvořila si kulaté headdressy, po kterých jsem prahla při projíždění stránek obchodů jako Bodyline nebo F+F. Myslím, že vypadají krásně. A bylo tak lehké je vyrobit... ^^

Výsledek pod perexem.

Dear Ophelia

29. dubna 2010 v 21:57 | Sandie
Jak se zdá, začala jsem si být v kreslení na trička jistější. Jak jinak vysvětlit, že jsem se rozšoupla natolik, že jsem za tričko, které může být v procesu vylepšování náhodou nenávratně poškozeno, utratila celých osmdesát korun?!

Dopadlo to... ne. To si rozklikněte perex :P


Be goth. Save the Vampires.

11. dubna 2010 v 23:52 | Sandie
Well, nemůžu usnout, a jenom doufám, že to není proto, že mě zítra čeká rande se zubařkou.

Postuju tedy svůj první výtvor - pesimistické tričko s lehkými inkluzemi naděje.
Pod perexem.

 
 

Reklama