Sandie

Korporátní úsměv

14. května 2013 v 10:00 | Sandra
Celý víkend u mě trávila má drahá sourozenkyně, což bylo super už proto, že co jsme se odstěhovala, vídáme se poměrně málo (nebo aspoň míň, než bych si přála). A taky mě vyfotila. Jak se zdá, naučila jsem se usmívat tak, abych na fotkách nevypadala jako úplný idiot. To dělá ta práce v korporátním prostředí - musíte se umět na všechny ty promo fotky usmát :))


Je hrozně zvláštní, jak se vztahy s nejbližšími po takovém osamostatnění změní. Dřív vídáte ty lidi každý den, znáte všechny jejich reakce a zvyky i zlozvyky nazpaměť, a najednou nic. Ticho. Klid. Nikdo na vás nemůže, nemá připomínky k chodu domácnosti a připravený celý arsenál výčitek a ublížených pohledů. Všechno záleží jen na vás, na vašich rozhodnutích a vůli. Žádné sledování příchodů a odchodů, žádné drobné sabotáže.

Vzdálenost mi dala možnost odstupu, už můžu spustu věcí vnímat kriticky. Samostatné bydlení plní účel psychohygieny lépe, než vážná hudba. Vřele doporučuji.

Halloweenský sraz

3. listopadu 2011 v 22:52 | Sandie
Minulou neděli se konal v jedné žižkovské čajovně sraz pořádaný Elizabethou. Jelikož šlo o Halloweenský sraz, dresscode byl poměrně jasný :) Jenže znáte to - čím dřív se o srazu dozvíte, tím hůř se outfit vymýšlí...

Nejdřív jsem chtěla jít za Ophelii, potom za ducha, za cyber zlou vílu, rozbitou panenku, ducha Dicka Turpina (však já ty bambitky jednou seženu a bude-!) a nakonec jsem si za nervního ohlodávání nehtů na sebe hodila první věci, které mi nepřišly úplně blbé... T__T

Pokračování mého dramatického příběhu pod perexem.

Outfit 7. 7. 2011

15. července 2011 v 10:00 | Sandie
Jednoduchý casual lolita model na nákup s maminkou :)

Všichni kritizují odhalená ramena a žádnou spodničku, nicméně si myslím, že na nákup je mnohem praktičtější ladící tílko (při zvedání tašek by mi nejspíš rupnul knoflíček :D) a v horku je zase celkem rozumné oželet spodničku.

A jak to dopadlo najdete pod perexem!


Outfit 6. 7. 2011

9. července 2011 v 10:00 | Sandie
Pro letní den a tour de drogérie se sestrou jsem si vybrala něco veselého :)
Kdo není zvědavý na moje vzteklé plky, nechť rovnou kliká na perex a přeskočí odstavec níže ^^

Celý den byl víceméně pohodový až na slečnu prodavačku v nově otevřeném Claire's (v CČM), která nás oslovila: "Ahoj, holky." Možná vám to nepřipadá tak hrozné (nebo byste to ani neřešili), ale já prostě nenávidím familiérní prodejce a navíc jsem byla z Claire's v Palladiu zvyklá na trochu profesionálnější přístup (prodavačky oslovovaly slovy "slečno" a vykaly i mnohem mladším dívkám, než jsem já sama).

Pere se perex? Ne! Perex je hodnej.

Outfit 17. 6. 2011

22. června 2011 v 16:28 | Sandie
Znáte ty zvláštní plandavosti v neodolatelné kombinaci krásné barvy a celokrajkového dílu? Tak na jednu jsem kdysi v zimě během vyřizování OpenCard narazila v NewYorkeru! :D Nenapadlo mě zatím nic jiného, než ji nosit přes jednobarevné tričko (většinou vsadím na černou nebo krémovou, ale starorůžová se hlásí o slovo). Máte nějaké tipy? :)

Krex pex perex!

Outfit 22. 5. 2011

26. května 2011 v 22:17 | Sandie
... byla to jen kratičká výprava mimo domov. Na nákup či něco podobného :)

Poslední dobou se toho sice děje dost, ale nemám moc myšlenky na jiné věci, než na učení a blížící se zkoušky :( Nemůžu se dočkat prázdnin!


Outfit rundown a zbytek pod perexem ;)

Outfit 18. 5. 2011

19. května 2011 v 17:30 | Sandie
Ufff... dneska je takové vedro. Mozek se mi vaří, oči klíží a nemám chuť dělat absolutně nic, ačkoli bych měla makat na učení, šití nebo se přinejmenším věnovat něčemu podstatnému :/ Takže jsem si dala malou pauzu a vyrazila s maměnkou do spořitelny; potřebovala jsem se trochu provětrat, než mi ze sezení doma hrábne :D

Něco málo fotek pod perexem :3

Outfit 2. 5. 2011

8. května 2011 v 19:52 | Sandie
Dnes jen menší post outfitu, ve kterém jsem se vypravila na sraz za kamarádem.
V hlavní roli: Fialové sáčko z děsivé burzy!

A je tu perex! Bacha na něj!

Outfit 23. 4. 2011 + další

26. dubna 2011 v 22:57 | Sandie

Zase jednou na Karlštejně... :) Nejromantičtější místo, co znám!


Dopřáli jsme si s mým nejdražším mužem další nádherný výlet na Karlštejn. Jde to vůbec jinak? Procházka krajinou; rohlíky tak tvrdé, že bolí, když vám spadnou z výšky na nohu; úchvatná cukrárna; válení v trávě a... mno.

Vytoužená outfitovka a zbytek fotek číhá pod perexem!

Procházka 30. 3. 2011

16. dubna 2011 v 14:05 | Sandie
Byl jeden z nejteplejších dnů března, a jen to mne omlouvá, že jsem se nechala ukolíbat nádherným počasím (a neznalostí trasy) a vzala si otevřené boty na klínku =__=


Pro další variace na neznámém stroji klikejte na perex!

 
 

Reklama