♠ Radosti mého života

Je to doma

30. listopadu 2012 v 19:21 | Sandra
Dnešní den přinesl to, po čem jsem toužila od nástupu do firmy, kde pracuji. Nechtěla jsem prve moc rozebírat, kde a jak jsem zaměstnaná, protože jsem původně nastupovala pouze na čtvrt roku a má budoucnost byla značně nejistá. Jelikož je to velmi dobrá pozice, která je po zásluze ohodnocena a náleží k ní četné firemní benefity, práce mě baví, přináší mi radost a kolektiv je strašně příjemný, nechtěla jsem si ani dělat moc velké naděje na prodloužení kontraktu. Odchod bych obrečela.

V posledních dnech jsem byla dost ve stresu, protože se zdálo, že pro mě práce dochází a budu muset jít.

Dnešek je ale prostě šťastný den. Nebo byl i včerejšek? Včera jsem měla meeting s nadřízenou a ta mi sdělila, že se můžu přestěhovat do sousedního týmu, protože jeho bývalá členka přešla do jiného. Dnes si mě vypůjčil teamleader týmu, kde jsem seděla, a nabídl mi prodloužení kontraktu na neurčito :) Prý na mě slyší samou chválu, jak jsem skvělá a úžasná, a že v týmu je volné místo. Že mě on a moje nadřízená nechtějí pouštět :) Sakra, já jsem tak strašně šťastná!! Nejvíc ze všeho se těším na ID pípací kartičku se svou fotkou a na jmenovku na stůl! :)

Od maturity jsem přemýšlela, co by mě mohlo bavit. Vyzkoušela jsem medicínu, ekonomiku, informatiku, praxi v ubytovací agentuře hrůzy, a nakonec jsem své štěstí našla na podpoře logistiky v obrovské společnosti obchodující s pivem :)) Mě to tam tak moc baví! Každý den se do práce těším.

Po tom, co jsem zažila v kumbálu, se cítím jako v ráji.

Dneska jsem moc šťastná.

Moc! :D

Výlet do Drážďan

13. listopadu 2012 v 17:47 | Sandra
Tak jsme se rozhodli, že si zas jednou vyjedeme do Dráždan - dokud je venku přijatelné počasí a v obchodech obrovské cedule s nápisem SALE :))

Tentokrát jsme vyrazili nejen já s mužem, ale i se sestrou, takže jsem měla společnici při prolézání obchodů!

Výlet probíhal velmi poklidně: sice jsme se nejdřív málem udusili v kupé, protože se České dráhy rozhodly pořádně lidem zatopit nyní i doslova, ale na přestupu v Bad Shandau jsme si dali fair-trade kávu, pivo, nějaké pamlsky a hlavně jsme se vyvětrali. Potom jsme akorát stihli nastoupit do vlaku přímo do Drážďan a po příjezdu si hned dopřáli olbřímí vlámský koláč ve Watzkem :) Pak následovalo rejdění po obchodech, krátký odpočinek v nádražní kavárně nad sklenicí ananasovo - citronové domácí limonády a hurá do přetopeného vlaku..! :)Nevím, jak to máte vy, ale pro mě je jeden z nejlepších způsobů relaxace stoupnout si před regál v drogerii a vybírat :) Nakupování oblečení v obchodech jako New Yorker, Orsay, H&M apod. mě docela stresuje kvůli obrovskému počtu nakupujících, sekuriťáků a ignorantských nebo naopak nepříjemně vlezlým prodavačkám, ale v drogerii může být narváno, jak chce; může tam být otravný pan detektiv, ale stejně mě vždycky uklidní... :)

Určitě vám je tedy jasné, kde jsme strávily se sestrou nejvíc času: v DM!


Tohle jsem pořídila :) Výborná koupě!


Úžasný tónovací kém od Alverde v odstínu Goldbeige s mandlovým olejem a měsíčkem lékařským po všechny typy pleti :) Nejdřív jsem přemýšlela, jestli není pro mou vyblitou pleť příliš tmavý, ale když jsem ho zkoušela na hřbetu ruky, úplně se ztratil.


Před rozmazáním...


... a po rozmazání :)
Těm, kteří o něm uvažovali, ho moc doporučuji a těm, kteří o tomhle tónovacím krému dosud neslyšeli, doporučuju alespoň ho omrknout (aby o něm začal uvažovat). Nepopsatelně krásně totiž voní, a přestoje parfemace velmi jemná a neruší. Nekryje, ale dodá pleti přirozeně zdravý vzhled. A samozřejmě to nejdůležitější - pleť je po celém dni krásně hydratovaná a bez suchých míst!


Dalším příšůstkem od Alverde je tenhle deobalzám s měsíčkem lékařským bez alkoholu. Používám ho teď denně a jsem velice spokojená! Vydrží celý den, krásně voní a pečuje o kůži v místě aplikace!


Tento skvělý štětec od Ebelin jsem nikde v Čechách neviděla. Je z té dražší "černé" řady a prodává se v průhledném uzavíratelném plastikovém obalu, ve kterém se štětec dá skvěle přepravovat :) Štětec je velmi kvalitní, dobře nabírá stíny a pěkně se s ním pracuje při vytváření přechodů mezi barvami. Bohužel je syntetický a tak trochu práší. Je nutné ho před nanášením stínů oklepat.


Musím se přiznat, že jsem díky omezenému počtu stánků s kosmetikou Manhattan úplně zapomněla, že existuje O__o A přitom jsem ji měla poměrně dost dlouhou dobu velmi ráda. Například jejich hranatý pudr byl mým velkým oblíbencem jak pro balení, tak pro téměř bílou barvu pudru. Neodolala jsem a koupila si tyto stíny :) Jsou v odstínu 01 After dark a je to taková příjemná hnědošedá.

Krásně se roztírají a vypadají přirozeně. Pokud narazíte na stojan s Manhattan kosmetikou, vyzkoušejte je!


A úplnou novinkou pro mě byla značka p2! :O Mělo by se jednat o exklusivní značku drogerie DM. Měli toho strašně moc, ale jelikož jsem skutečně nezbytně potřebovala jen voděodolnou tužku na oči, sáhla jsem po téhle automatce s ořezávátkem :) Už jsme ji testovala a skutečně na vnitřním víčku vydrží dlouho! Nicméně pod spodní řasy ji nedoporučuju, protože se šíleně rozmaže.


Na této mizerné fotce je rtěnka od Manhattan v cihlově červené. Je to klasická rudá se zlatým třpytem - to je velké plus pro mou přirozeně nažloutlou pleť a velké minus pro mé přirozeně nažloutlé zuby :D Dokud se nesměju, je to paráda, ale jakmile otevřu pusu, připadám si jako přerostlá nutrie. Takže na pohřby bude ideální :)

Má nádhernou barvu a kryje spíš méně, což je super, protože se přizpůsobí mé barvě rtů. Drží fest a dokonce mi připadá částečně neslíbatelná, nicméně hodně vysušuje.


A ořezávátko! Už žádné prznění ořezávátek na obyčejné tužky! :D

So close no matter how far

25. června 2012 v 13:00 | Sandie
Opět se dostávám k něčemu, co se špatně popisuje. Občas se mi to popisuje tak zle, že působím jako někdo, kdo absolutně postrádá emoce, a to je prostě příšerný, protože to nemůže být míň pravda...

V posledním půl roce jsem se postupně izolovala od lidí. Nejdřív od větších skupin, ve kterých jsem se cítila jako mimozemšťan, protože témata šla absolutně mimo mě, přestože to původně mělo být naopak. Potom jsem začala otevírat oči a všímat si, jak se ke mně chovali lidé, které jsem považovala za kamarády. Izolace mi dopomohla získat nadhled a nestačila jsem se divit, co všechno jsem přehlížela. Nezdravé vztahy, dětinská snaha o manipulaci, nesmyslné ego a tupost, otupělost vůči špatnosti, buranství a především odporná hniloba, naprostý rozklad duše.

Víte, jak je to se shnilým masem. Nestačí odříznout kousek a nevšímat si ho; předstírat, že zbytek není chycený. Je potřeba odstranit celý kus. Jediné maso si to nikdy nepřizná a naloží se do remulády, aby se ve víceméně líbivé nátěrce prodalo.

Nastal rok velkých změn. Cítím to až v morku kostí a realizuju změny, stále radikálnější. Ta nutnost mě prodchla a nutila nejdřív po malých krůčcích a potom po velkých krocích jít pořád kupředu, zpříma, a dívat se kolem sebe. Nutnost přestat se zabedněně schovávat pod kamenem a zuby nehty se ho držet jen proto, že jsem k něčemu přivykla.
Změny ve škole, v práci, v životě vůbec. Nová zjištění a zkušenosti a zklamání... a v tom zmatku se objevil někdo, kdo ve všech směrech dokázal vyvrátit moji skepsi vůči tvoření nových přátelství, kdo si mě tak moc získal, že mu to nedokážu říct tak, aby to neznělo moc blbě... :)

Slečna, která je milá, vtipná, enegrická a inteligentní jako málokdo. A navíc vyrovnaná a moudrá, rázná a svoje... Já fakt nikoho takovýho nikdy nepotkala. Betty, musí to vědět všichni! :D
Strašně moc mě mrzí, že bydlíme každá na opačný straně města, máme na sebe jednou za uherák pár hodin a v dohledný době se to moc nezlepší, ale jsem nesmírně šťastná, že tě smím znát. Fakt si toho vážím :) Jsi skvělá.


Kvalita HD si vzala dovolenou, ale společná fotka je společná fotka ♥

Děkuju za bezva den :)

Úlovky VIII

31. března 2012 v 20:03 | Sandie
Ó ano! Počkaly tam na mě, nezmizely (ani se nevyprodaly), i když byly ve slevě :D

O čem to mluvím? Přece o úžasných okrově zbarvených letních šatičkách, které od čtvrtka odpočívají v mé skříni čekajíc na návrat slunného počasí...Více pod perexem :)

Zásilka ze Španěl

16. března 2012 v 12:25 | Sandie
Jednoho dne zazvonila u našich dveří pošťačka a předala mi velikou bublinkovou obálku s potiskem zelených listů, která ke mně víc jak týden pustovala z dalekého Španělska :)

Nevím, jak popsat tu vlnu nesmírného nadšení, která mě opanovala ve chvíli, kdy jsem posepisovala dodejku a následně se dobývala do obálky, která nakonec skrývala dopis od mé kamarádky Eleny, úžasné stylové bonbonky (protože nás mimo jiné spojuje záliba v upírnu) a bezvadnou rtěnku od firmy Kiko, která u nás není v prodeji...

Jak to vlastně vypadá? Jukněte se pod perex! :D
Kdo je Elena a jak jsme se seznámily ZDE :)

Retro, jak to mám ráda já

18. února 2012 v 22:00 | Sandie
Lidové, já mám dneska večer tak příjemnou náladu... Trochu nostalgickou, ale vyvolávající jen ty nejlepší pocity :)


Vděčím za to nalezení jedné výborné rockové kapely The Perfect Circle! Podělím se o pár skvělých písniček, které mne dnešním večerem provází a při kterých se dostávám do stavu hudební extáze...
Nemůžu zapomenout, jak jsme si je s llzard zpívaly, řvaly šeptem a přeříkávaly se zavřenýma očima, což z nás v očích okolí dělalo přinejmenším drogově závislé :))

Nechť večer začne!

Úlovky VII

5. února 2012 v 17:47 | Sandie
Po veeelmi dlouhé době přináším článek se svými úlovky :) Trochu se toho za dobu zkouškového (a starší) nastřádalo... Navíc chystám článek, který shrne veškeré mé rozhořčení z přístupu v zařízení, kam jsem měla nastoupit do práce a přece nenastoupila... Takže zatím něco optimistického! :)


Toto a cos dalšího pod perexem!

Loot z Paříže

26. prosince 2011 v 10:00 | Sandie
Jak si asi mnozí z vás všimli, byla jsem nedávno na menší dovolené v Paříži se svým nejdražším ♥
Díky tomu, že už má můj brouček Paříž dost prochozenou a navíc jsme při minulé návštěvě našli pár bezva míst, kde mají skvělé věci za dobrou cenu, přivezla jsem si zad nějaké harampádí :D


Další obrázky si brousí zuby na nicnetušící kolemjdoucí pod perexem :D

Dárky z Vánočního srazu

18. prosince 2011 v 22:04 | Sandie
Poněkud opožděně, přiznávám, ale na druhou stranu je to tématičtější, jelikož Štědrý den klepe na dveře :))

Pod perexem všeliké jiné plky a jeden kus obrázku :)

Dárek od Pupéefriend

13. prosince 2011 v 10:00 | Sandie
Nebylo to tak dlouho, co jsem psala článek o setkání s úžasnou a krásnou slečnou, s níž jsem se seznámila na Pupée a rozjela velmi živou konverzaci, která vyústila v přidání na FB a její návštěvu v Praze :D

Přednedávnem jsme se dohodly, že si k Halloweenu a Vánocům pošleme dárečky - a tady jsou ty mé!

Jaká radost, když mi poštačka přinesla veeelikou zelenou obálku!


Z obálky vypadla nádherná taštička...


Byly v ní ty nejkrásnější dárečky ♥ Náušnice a chocker z Claire's ^^

Součastí byl i ručně psaný dopis, tak doufám, že se Eleně mé dárky líbily taky :3
 
 

Reklama