♠ Radosti mého života

Královská lilie

29. září 2015 v 0:05 | Sandra

Tak co, slušelo by mi? :D

Ba ne, nechystám se nechat potetovat. Jen si tak sedím v novém pokojíčku, svítím si svíčkami a přemýšlím, jak se mám ale bezva. Ještě se mi nechce spát, protože jsem (opět) vypila moc čaje, a tak si procházím nějaké fotky, na kterých jsem byla v posledních pár měsících zachycena.

Třeba tahle je z jedné z mých nejoblíbenějších akcí roku - Oslavy Ketmařiných osmnáctin! Po báječném pikniku jsme se přesunuli do hospůdky Kelt Mek, kde se pilo vše, co teklo - od piva před medovinu až po kohoutkovou vodou :D Bylo asi čtyřicet stupňů a my umírali horkem i v chladu knajpy. Po pár pivech v tom šíleném pařáku jsme si nechali pokrýt části kůže čupr fixokérkami od Janči. U mě to mohla být jen královská lilie, protože... královská lilie.

Protože Johanka z Arku, protože můj ztracený milovaný prsten, protože tenhle symbol je naprosto dokonalý.

Kosmetické nákupy

18. října 2013 v 16:00 | Sandra
Pár nezbytností, bez kterých jsem se nemohla obejít. A pak už jsem si začala kupovat samé nesmysly... :D


Pod perexem

Podzimní Prahou

6. října 2013 v 17:00 | Sandra
Tahle nedělní procházka byla fantastická. Časně podzimní, odpolední.
Mám zato, že jedině člověk, který se na podzim narodil, dokáže plně ocenit vše, co tahle část roku, je-li přírodou provedena poctivě, dokáže nabídnout.


Jemně prochladlé ruce, ohřívané příjemným podzimním sluncem, které zlatí střechy a štíty domů, žloutnoucí listy a postupně usínající přírodu. Vzduch, který je podzimem prodchnutý do poslední molekuly, a který já, zrozenec října, vdechuji do plic vedena instinktivní potřebou jako novorozenec. A v tu chvíli mám pocit, že jsem se skutečně znovu narodila.

Jsem znovuzrozená každý podzim.

Perex.

Úlovky šatové

25. června 2013 v 10:00 | Sandra
Co potěší děvče víc, než nové šatičky? :)

Asi hodně věcí, když se nad tím tak zamýšlím. Nicméně nákup šatů je jedna z věcí, které dělají můj život hezčím, a tak se s vámi podělím o úlovky poslední doby.

Objevte mé poklady pod perexem!

Loot ze Steam Up party

11. května 2013 v 15:44 | Sandra
To bych nebyla já, abych si neudělala radost, muahaha :)


Detailní fotky pod perexem :)

Démonie - nejen boty!

5. května 2013 v 20:55 | Sandra
To jsem si tak jednou řekla, že vystoupím o dvě zastávky dřív a podívám se do second handu Textile House v Koněvově. Chvíli jsem váhala nad takovou hezkou světlou sukní, jenže jsem si vzpomněla na dvě Ikea tašky s oblečením na prodej, které jsem líná i jen nafotit, a odešla jsem odtamtud s prázdnou.

Co kdybych omrkla i další krámy v ulici?, napadlo mě. Měla jsem pár stovek volných, samy mi vyskakovaly z peněženky, jakmile zafungoval můj radar na výhodnou koupi.

Zrovna jsem procházela kolem jakési pofidérní zastavárny, kde zrovna s majitelem rozmlouval policista a...


Visely mu za výlohou tři, úplně nové, s cedulkou. Nebyly vůbec drahé a jelikož jsem poté, co moje stará krajková kabelka z Nosferatu odešla do kabelkového nebe a další taška se rozhodla po pěti letech věrné služby odejít do důchodu, konstatovala, že nezbytně potřebuju novou malou tašku přes rameno, za méně než pět minut jsem si to šinula směrem domů už s novou taškou v ruce :)

Ochutnávka

16. února 2013 v 20:17 | Sandra
Úklid pozůstatků zuřivého stěhování stále v procesu! Zde je malá ochutnávka mého tvořícího koutku :D

Dominantou je podepsaný plakát Theatrů *___*

Výročí ve znamení šťastného čísla

14. února 2013 v 11:18 | Sandra
Dnes je to sedm let, co jsem nerozlučně spojená s tím nejúžasnějším a nejkrásnějším chlapem na celém světě.

Miluju tě. Pořád víc ♥


Děkuju za to, že jsi ♥

Úlovky sukňové

12. ledna 2013 v 16:48 | Sandra
Tákže - už jsme si skoro navykla na pracovní režim, když vtom přišlo povýšení na nejsložitější pozici ze všech třech týmů, které jsem stihla vystřídat :) To mám za to, že se rychle chytám. Teď mě už čeká jen vlastní portfolium zákazníků :)

No a abych si udělala trochu radost, nakoupila jsem si několik krásných sukní!


Zbytek pod perexem ;)

Metaforický konec světa a Silvestr

31. prosince 2012 v 18:57 | Sandra

Už se vám taky stalo, že nějaký kus oblečení nenávidíte s takovou intenzitou, až jednoho dne zjistíte, že se vám sebevedomě usadil v šatníku? Mně zrovna včera :D Dostala jsem se z práce vzdor parádní náloži v celkem rozumnou hodinu, a tak jsem se rozhodla, že už si ale opravdu pořídím něco nového na sebe. Povánoční výprodeje jsou cenově poměrně lákavé, ale nějak začínám mít z nabízených věcí pocit, že už něco podobného doma mám... :/ Nejspíš to tak i opravdu bude. Znamená to sice větší úsporu, ale na druhou stranu... radši bych něco nápaditého do skříně.

Pochybná pointa pod perexem.
 
 

Reklama