Přátelé

Šimon

10. října 2010 v 10:00 | Sandie

ŠIMON

ten zmalovanej

Šimonek, Šimloň, Blizna... Pod mnoha jmény se skrývá jeden a tentýž jedinec, šílený, (vy)chytr(al)ý a hlavně vždy připravený pomoci přátelům - ať už jsou smutní, hyperaktivní anebo když je bez koruny a dokladů v kapse chytí revizor. Nikdy nezklamal; Kdykoli jsem měla na krajíčku, prostě vstal a začal šaškovat, jenom abych nebyla smutná, a naopak ve chvílích, kdy jsem se ocitala na vrcholu extáze čistočisté radosti, byl tam a krotil mé nadšení jako legendární ropucha, sedící na pramenu života :))

Blizna je nejlepší spolužák, jakého jsem si mohla přát. Známe se už léta ale skutečné přátelství jsme navázali teprve dva roky zpátky, když jsme změnili školu a ocitli se ve stejné třídě. Bohové ví, že to tehdy byla těžká doba, a v těžkých časech člověk hledá především spojence. V Bliznovi jsem našla jak skvělého kamaráda, tak spolukurzistu, spolužáka a trpitele v předmaturitním, maturitním a přijímačkovém běsnění. Nikdy nezapomenu na naše debaty v KFC nad karcinogenním kuřátkem, probírání takřka bulvárních záležitostí i lidského skeletu až do morku kostí, na večery v kině a to, jak jsem mu tu slečnu prostě nedokázala dohodit :)

A ještě je tu něco, co bych chtěla vypíchnout. Kamarád je ten, kdo vstane a začne něco dělat - cokoli - když vidí slzy v očích druhého. Kamarád je ten, který tě nikdy nepomluví. Bohové ví, že těchhle přátel mám víc. A jsem jim za to nekonečně vděčná.

Jan

8. října 2010 v 11:59 | Sandie

JAN

miláček
Люблю, люблю, люблю... To je název mého nejmilejšího fan-fiction anime The Slayers a zároveň velmi stručný a velmi výstižný popis toho, co k Janovi cítím.

"Když říkám, že tě miluju, mám pocit, že lžu. Protože to, co cítím, je mnohem víc..."
"Já myslím, že je to naopak právě to, co slovo "milovat" doopravdy znamená."

Jednoduše si jsme souzeni. Jeden by řekl, že jsme se seznámili náhodou a zvláštní náhody nás provázejí po celou dobu našeho vztahu, ale... těch náhod je tolik, že to prostě musí být osud :) Naše data narození, znamení zvěrokruhu, názory, zájmy a očekávání; naše sny, naděje a noční můry...

Jediný muž, o kterého stojím, ke kterému jsem za všechna ta léta nepřestala cítit hlubokou lásku a úctu. Jedeme spolu ve všem. Vždycky na všechny slasti i strasti života budeme dva. MUAHAHAHAHA!!

Eat shit! (jak pravil klasik), nepřejícní kreténi a dévékáčka :*

Je to prostě tak. Tím bych to pro veřejnost uzavřela :)

Adrianne Dwight

14. ledna 2010 v 22:42 | Sandie

Adrianne Dwight


Hrabě Sandie Antoin de l'Avoin

10. ledna 2010 v 15:48 | Sandie

Sandie Antoin de l'Avoin


Drahý hrabě je mé mužské alter ego, které se čas od času hlásí o vlastní prostor. V takové chvíle bývá poměrně otravný, jelikož mi všechno, co vypráví moje maminka nebo sestra, začíná připadat nějak složité a komplikované.

Je to ješitný, nezvládnutelný narcis, který neodolá touze neupravit se naproti kterékoli obraz odrážející ploše. Jeho styl vyjadřování se pohybuje volně napříč spektrem přezíravosti a neváhá se pustit ani do nebezpečných a držkopádem hrozících hor arogance. Je lepší ho na jeho odporný tón upozornit a mlátit až ve chvíli, kdy nebude zbytí.

Vyjma těchto... několika málo... nedostatků je to celkem milý hm... tvor, který má rád svůj čaj o páté, klid, a jeho největším prozatímním přáním je mít ve své Hodince hraběte Sandieho zveřejněných celých šedesát minutek.

Hraběho motto je jednoznačné: "Život je jen otázkou postavení!"
Ilustrační obrázek bude dodán později a zajisté vysvětlí více :)

Tímto končím charakteristiku svého neobvyklého imaginárního kamaráda a doufám, že mě něčím nepraští přes hla... NÉÉ!! POLOŽ TO!!

Gábi

26. prosince 2009 v 14:48 | Sandie

GÁBI

Míša

6. listopadu 2009 v 21:47 | Sandie

MÍŠA

~ Mishelle :) ~

llzard

6. listopadu 2009 v 21:32 | Sandie

LLZARD

Lór

28. října 2009 v 20:33

LÓR

Rodinný záškodník papoušek Lór, který se přebarvil a zmutoval tak z výchozí samičky Lorinky. Ačkoli mu je teprve rok, má za sebou pohnutý osud; před loňskými Vánocemi nedopatřením uletěl, a byl takřka zázrakem po víc jak měsíci nezvěstnosti opět nalezen, a to především díky své nezvladatelné touze po lidské společnosti (a pizze).
 
 

Reklama