♠ Outfity

Little butterfly

2. října 2013 v 10:34 | Sandra
Dneska pro změnu outfit post :) Takhle jsem jela vítat na nádraží mého nejdražšího, když se mi po víkendu vrátil z Brna.

Pod pefexem více.

Že by Karkulka?

19. února 2013 v 15:05 | Sandra

Buď to, anebo členka Bratrstva vlků. Nebo tak něco :)

Poprvé od přestěhování jsem se setkala s rodinou v kompletním složení a v rámci návštěvy jsme se ségrou zorganizovaly takové mini-focení v nedalekém "kusu přírody". Vše bylo velmi improvizované a nebýt sestřiny velkorysé nabídky zapůjčení rekvizit, nejspíš by z něj vzešly fotky dosti nudné... Červený plášť tomu dodává správné grády :D


Pod perexem více.

At the end of time

18. prosince 2012 v 12:09 | Sandra
Můj outfit z pátého Vánočního srazu :)


Perex skrývá zbytek :)

Ia ia Cthulhu fhthagn!

23. září 2012 v 14:31 | Sandie
A ještě jeden outfit z léta :)

Jednoho dne jsem se rozhodla vzít sourozenkyni do Náprstkova muzea, kde mají výborné stálé expozice a hlavně absolutně úžasný obchůdek se suvenýry, kde jsem sehnala perfektní egyptskou olejovou vůni Amarna (dle mnoha lidí smrdí jako mumie, ale je jen zatuchle dřevitá - s natronem nemá nic společného!), krásné přívěsky ve tvaru skarabů a jiných blbůstek, které mne s mou úchylkou na Egypt nemohly nechat chladnou :)

Největší překvapení mě ale čekalo, když jsem uviděla krabici s fixou psaným nadpisem DAGONSKÉ PŘÍVĚSKY.
Jelikož je H. P. Lovecraft mým velkým oblíbencem a bájného boha Dagona zbožňuju, skoro jsem k ní přiskočila a nemalé bylo mé nadšení a překvaní, když jsem uvnitř uviděla tzv. Dagonské zlato*!! Hned jsem si jednu příšerku musela pořídit a zatím si hoví u mě ve šperkovnici :))

* K pradávnému bohu Dagonovi se modlili chudí rybáři, uctívali ho i lidskými oběťmi a za to jim Dagon nechal mořem vyplavovat zlaté idoly, medajlonky, sošky (většinou ve tvaru podivných stvoření)...

Fotku nahraju, ale momentálně jsem moc kaput na to, abych hledala usb. Proto jen pár fotek outfitu, který jsem měla ten den na sobě :)


A pod perexem pár dalších :D

My eyes are closed, my hands are wide open

16. září 2012 v 10:00 | Sandie

My hand-crafted host
Left my toys broken
My eyes are closed
My hands are wide open


Tak si dáme jeden zeleně laděný post, čistě v rámci vzpomínek na léto :)

Daemon Tribute

3. září 2012 v 11:26 | Sandra
Dneska pro změnu přináším jeden ze svých nejzlejších outfitů - konkrétně jsem takto vohozena vyrazila s Gábinkou do posilovny :D Jelikož nesnáším převlékání ve veřejných šatnách, ať už jde o převlékání v bazénu, posilovně nebo šatně před tělocvičnou ve škole, vybrala jsem si ve snaze tento proces zkrátit na minimum pouze korzet, minisukni a bolerko :)


Pod perexem zbytek jest:

Blood tells

6. července 2012 v 10:00 | Sandie
A takhle jsem vyrazila na sraz s Betty!


Hurá, jde se za Betty! :D
Další foto pod perexem ;)

Saxana v bílém

2. července 2012 v 10:00 | Sandie
... a taky s jinou frizůrou, ale o tom to přece není :D Jenom jsem si tak připadala s obrovskou plackou pentagramu na krku. Tohle je jeden z mých nejobyčejnějších pracovních outfitů, který jsem na sebe navlékla v létě.


A zbytek pod perexem!

Matka příroda

23. června 2012 v 21:40 | Sandie
Jak to tak vypadá, pomalu ale jistě nastává okurková sezóna... Za týden jedu za kopečky, nebo spíš do kopečků (muhahaha), takže chci ještě blogu trošku vynahradit to zanedbávání a postupně vám tu zveřejním pár postů :) No a potom se uvidíme a učteme až za čtrnáct dní.

V tomhle postu přináším pár fotek, které jsme udělaly se sestrou při natáčení videa o zámeckém parku :) Moc vám všem děkuju za zpětnou vazbu, kterou jste mi poskytli v psané i mluvené formě, moc si toho vážím! :) Příští video bude podle mě hodně zajímavé, ale jeho obsah si nechám až do zveřejnění pro sebe, muahahaha! :DKdož se nelekl mého přirozeně sympatického obličeje, hurá pod perex!

Feel Dresden

6. června 2012 v 22:07 | Sandie
Občas mi vážně chybí systém tagů, který má blogspot. Tenhle článek bych totiž normálně zařadila do rubriky AKCE!, ale zároveň už jsem straaašně dlouho nepřidala žádný outfitový post, jelikož doma všichni focení sabotují (Proč musíš mít tolik fotek? Já neeechciii!) a tohle byla ideální příležitost vytáhnout digitální foťák, který je tak jiný, než ta hrůza na mém mobilu. I když vlastně... o mrtvých jen v dobrém.
Zesnul před pár dny zcela neočekávaně. Dostala jsem ho k osmnáctinám, takže bylo úplně jasný, že za dva roky chcípne. A já mu tak věřila... No nic :)

Minulou neděli mého milovaného muže napadlo, že si vyrazíme do Drážďan! Yay! Znáte nějaký lepší způsob, jak strávit zkouškové, když ještě nemáte ani polovinu seminárek a marketingový plán je jen nadepsaný? Já osobně teda ne :D


Anebo vlastně jo! Jen do Německa v pracovní den! :D *joke alert*
 
 

Reklama