♠ Outfity

Blood tells

6. července 2012 v 10:00 | Sandie
A takhle jsem vyrazila na sraz s Betty!


Hurá, jde se za Betty! :D
Další foto pod perexem ;)

Saxana v bílém

2. července 2012 v 10:00 | Sandie
... a taky s jinou frizůrou, ale o tom to přece není :D Jenom jsem si tak připadala s obrovskou plackou pentagramu na krku. Tohle je jeden z mých nejobyčejnějších pracovních outfitů, který jsem na sebe navlékla v létě.


A zbytek pod perexem!

Matka příroda

23. června 2012 v 21:40 | Sandie
Jak to tak vypadá, pomalu ale jistě nastává okurková sezóna... Za týden jedu za kopečky, nebo spíš do kopečků (muhahaha), takže chci ještě blogu trošku vynahradit to zanedbávání a postupně vám tu zveřejním pár postů :) No a potom se uvidíme a učteme až za čtrnáct dní.

V tomhle postu přináším pár fotek, které jsme udělaly se sestrou při natáčení videa o zámeckém parku :) Moc vám všem děkuju za zpětnou vazbu, kterou jste mi poskytli v psané i mluvené formě, moc si toho vážím! :) Příští video bude podle mě hodně zajímavé, ale jeho obsah si nechám až do zveřejnění pro sebe, muahahaha! :D



Kdož se nelekl mého přirozeně sympatického obličeje, hurá pod perex!

Feel Dresden

6. června 2012 v 22:07 | Sandie
Občas mi vážně chybí systém tagů, který má blogspot. Tenhle článek bych totiž normálně zařadila do rubriky AKCE!, ale zároveň už jsem straaašně dlouho nepřidala žádný outfitový post, jelikož doma všichni focení sabotují (Proč musíš mít tolik fotek? Já neeechciii!) a tohle byla ideální příležitost vytáhnout digitální foťák, který je tak jiný, než ta hrůza na mém mobilu. I když vlastně... o mrtvých jen v dobrém.
Zesnul před pár dny zcela neočekávaně. Dostala jsem ho k osmnáctinám, takže bylo úplně jasný, že za dva roky chcípne. A já mu tak věřila... No nic :)

Minulou neděli mého milovaného muže napadlo, že si vyrazíme do Drážďan! Yay! Znáte nějaký lepší způsob, jak strávit zkouškové, když ještě nemáte ani polovinu seminárek a marketingový plán je jen nadepsaný? Já osobně teda ne :D


Anebo vlastně jo! Jen do Německa v pracovní den! :D *joke alert*

Gröne Lunden

27. března 2012 v 17:16 | Sandie
Dnes jenom něco málo nekvalitních fotek, než se pustím do těch kvalitnějších *kašly kašly*.
Napadlo mě totiž vyfotit něco tak úžasného, až to asi bude připadat úžasné jenom mně. Ale tím vás teď nebudu zatěžovat :)

Pro fotky kvality nevalné a zrnitosti hojné - pod perex!

Passive

8. března 2012 v 19:14 | Sandie
Starší fotky, ale dostávám se k nim až teď... Zas jednou jsem pro focení outfitu (jestli se tomu tak dá říkat, když šlo o naprosto banální kusy oblečení :D) využila svou drahou zrzisestru. Chystá se veeeliké focení věci, kterou plánuji dodělat dneska, takže očekávejte velké množství fotek s unylými výrazy a gesty, aww... * *

A co se děje jinak?

♦ Přemýšlím nad velmi zajímavým článkem, ale obávám se, že by vzbudil ještě mnohem horší reakce než článek o Hellu (u kterého jsem nakonec radši už uzavřela komentáře). Napadl mě dnes při povídání s mým nejdražším a jsem si jistá, že by udělal radost lidem, kteří mají otevřené oči :)

♦ Mám v hlavě krásnou sukni a na papíře návrh na šaty, které chci co nejdřív ušít. Končí se s povalováním a jde se něco dělat!

♦ Chystám se nechat ušít si korzet, ale nejsem si jistá výběrem korzetiérky. Máte nějaké dobré zkušenosti? :)

♦ Jakmile seženu pevné kostice, dokončím svůj rozkošňoučký patchworkový underbust.

♦ Nemůžu se dočkat koncertu Emilie Autumn a Theatres des Vampires * *


Pod perexem fotky :)

Numb belligerence

5. března 2012 v 10:00 | Sandie
Přišel čas trochu reorganizovat pár drobností.
Přibylo hned několik rubrik, které mají za cíl tak trochu zpřehlednit blog a usnadnit hledaní mým věrným
čtenářům (a snad i těm novým).

Taky uvažuju o změně dosavadní přezdívky na své křestní jméno. Co si o tom myslíte vy? Přezdívka Sandie mne provází od třinácti let a ledacos jsem s ní zažila. Spojuje mne s ní řada vzpomínek, ale cítím pořád větší nutkání "přestat se schovávat za něco" :) Jmenuju se Sandra, kruci, a mám to jméno ráda. Jelikož je ale Sandie jenom zdrobnělina jména Sandra, změní se vlastně jen způsob, jakým se podepisuju na internetu.

Pod perexem naleznete pár fotek, pořízených dneska venku s jednou rusovlasou kráskou, mou sestrou ;)

Nocturna speaks to night

9. prosince 2011 v 10:00 | Sandie
Toto byl můj outfit na Vánoční sraz 2011 :)


Pod perexem ještě cos (kdos)...

Repentance

29. listopadu 2011 v 10:00 | Sandie
To jsme se jednoho ospalého odpoledne chystaly na nákup. Světlo bylo vzdor sluníčku celkem mdlé a v mrazu venku se mi fotit nechtělo, proto vznikla sada fotek z chodby ^^;

Bohužel, ani ta příšerná džungle naši panelákovou chodbu nezútulnila... Dělala jsem s těmi fotkami co se dalo, ale bohužel jsem v nelítostném souboji s kombem mobil-chodba-šero prohrála :( Tak příště snad už lépe.


A zbytek pod perexem! ;)

Bluebell

22. září 2011 v 20:39 | Sandie
Dnes jen rychlý post - ukázka toho, v čem jsem jela na svou imatrikulaci :) Moc se mi líbí kombinace černých vlasů a elektricky modré...


Pod perexem další dvě ;)

 
 

Reklama