♠ Outfity

OUTFIT: Pink gepard

21. října 2018 v 19:17 | Sandra
Zvířecí vzory vždycky vzbuzovaly v lidech emoce a víceméně je rozdělovaly na dva tábory: láska na první pohled, nebo totální nenávist.

Za mě říkám rozhodně: ano! Nejvíc jsem si oblíbila právě gepardí vzor. K tmavým vlasům mi vyloženě sedí a zastávám názor, že zkombinovat se dá vše, stačí trochu invence (a občas i odvahy).

Spojení "růžová" a "gepard" může v lidech právem evokovat pětatřicátnici se závislostí na botoxu, sídlištní maman závislou pro změnu na podpoře anebo šatník lehkých děv z německého příhraničí, jenže já nepřestanu tvrdit, že zdání klame.

Perex

Osmičky ti vytrhnu, ani okem nemrknu

9. října 2018 v 9:00 | Sandra
Mám ráda oblečení s příběhem, takže vám povím krátký úvod k tomu, jak jsem přišla ke své nové bundě.

Bylo nebylo, stála jsem den po naší svatbě v kuchyni a chystala se udělat si čaj, jako každý Boží den. Ruka, tedy ta ruka, která byla prázdná, protože jsem v ní nedržela telefon, mi padla na klasický kameninový hrneček s potiskem hrnečků, konviček a cupcakes z Ikea.

Pokud toužíte po Nokii 3310 mezi hrnky, která přežije jadernou apokalypsu nebo invazi mimozemšťanů, JDĚTE DO NĚJ! Jmenuje se Ombytlig a můžete s ním jak trávit líná rána s rodinou, tak i rozbíjet lebky svých nepřátel.

Mně, nešťastnici, totiž ten pitomý hrnek nedopatřením vyklouzl z ruky a dodnes jako ve zpomaleném záběru vidím, jak mezi ním a mým ubohým Prestigiem dochází k setkání blízkého druhu, načež se na jednu stranu kuchyně kutálí hrnek a z Prestigia do všech stran létají vnitřnosti, střepy a kryt.

Odpočívej v pokoji, Prestigio, vypadalo jsi skoro jako Iphone. Vždy, když piju hrnku nermtelnosti, vzpomínám na tebe.

Pokračování pod perexem.

OUTFIT: Anime vibes

7. října 2018 v 14:13 | Sandra
Ahoj!

Přicházím se starším outfitem z doby, kdy ještě bylo dost teplo na lehkou tulipánovou sukni, ale už dost větrno na to, aby mravně ohrožovala mládež na esklátorech v metru.


Sailor Mars, evropský remake. Zcela nové obsazení, včetně kočky.

OUTFIT: Šatovka vrací úder

6. října 2018 v 13:00 | Sandra
Tenhle rok prý zase frčí šatovky, vídám je všude možně... Ale to mi řekněte: kdy vlastně šatovky nefrčely? :D

Ať už denimové, manšestrové nebo z nějakého half-blooded materiálu, šatovky jsou veliký hit a pokud máte štěstí na dobře konstruovaný kus, dovede krásně podrthnout postavu a vybalancovat ji.


Více pod perexem.

Little butterfly

2. října 2013 v 10:34 | Sandra
Dneska pro změnu outfit post :)

Pod pefexem více.

Že by Karkulka?

19. února 2013 v 15:05 | Sandra

Buď to, anebo členka Bratrstva vlků. Nebo tak něco :)

Poprvé od přestěhování jsem se setkala s rodinou v kompletním složení a v rámci návštěvy jsme se ségrou zorganizovaly takové mini-focení v nedalekém "kusu přírody". Vše bylo velmi improvizované a nebýt sestřiny velkorysé nabídky zapůjčení rekvizit, nejspíš by z něj vzešly fotky dosti nudné... Červený plášť tomu dodává správné grády :D


Pod perexem více.

At the end of time

18. prosince 2012 v 12:09 | Sandra
Můj outfit z pátého Vánočního srazu :)


Perex skrývá zbytek :)

Ia ia Cthulhu fhthagn!

23. září 2012 v 14:31 | Sandie
A ještě jeden outfit z léta :)

Jednoho dne jsem se rozhodla vzít sourozenkyni do Náprstkova muzea, kde mají výborné stálé expozice a hlavně absolutně úžasný obchůdek se suvenýry, kde jsem sehnala perfektní egyptskou olejovou vůni Amarna (dle mnoha lidí smrdí jako mumie, ale je jen zatuchle dřevitá - s natronem nemá nic společného!), krásné přívěsky ve tvaru skarabů a jiných blbůstek, které mne s mou úchylkou na Egypt nemohly nechat chladnou :)

Největší překvapení mě ale čekalo, když jsem uviděla krabici s fixou psaným nadpisem DAGONSKÉ PŘÍVĚSKY.
Jelikož je H. P. Lovecraft mým velkým oblíbencem a bájného boha Dagona zbožňuju, skoro jsem k ní přiskočila a nemalé bylo mé nadšení a překvaní, když jsem uvnitř uviděla tzv. Dagonské zlato*!! Hned jsem si jednu příšerku musela pořídit a zatím si hoví u mě ve šperkovnici :))

* K pradávnému bohu Dagonovi se modlili chudí rybáři, uctívali ho i lidskými oběťmi a za to jim Dagon nechal mořem vyplavovat zlaté idoly, medajlonky, sošky (většinou ve tvaru podivných stvoření)...

Fotku nahraju, ale momentálně jsem moc kaput na to, abych hledala usb. Proto jen pár fotek outfitu, který jsem měla ten den na sobě :)


A pod perexem pár dalších :D

My eyes are closed, my hands are wide open

16. září 2012 v 10:00 | Sandie

My hand-crafted host
Left my toys broken
My eyes are closed
My hands are wide open


Tak si dáme jeden zeleně laděný post, čistě v rámci vzpomínek na léto :)

Daemon Tribute

3. září 2012 v 11:26 | Sandra
Dneska pro změnu přináším jeden ze svých nejzlejších outfitů - konkrétně jsem takto vohozena vyrazila s Gábinkou do posilovny :D Jelikož nesnáším převlékání ve veřejných šatnách, ať už jde o převlékání v bazénu, posilovně nebo šatně před tělocvičnou ve škole, vybrala jsem si ve snaze tento proces zkrátit na minimum pouze korzet, minisukni a bolerko :)


Pod perexem zbytek jest:
 
 

Reklama