♠ Humory

Pivní zmrzlina

29. září 2013 v 10:00 | Sandra
Vzhledem ke stále stoupající popularitě piva a lokálních mikropivovarů se to na internetu jen hemží rozličnými recepty na pivní zmrzlinu. Můj muž ale není troškař:


Ano, dámy a pánové - takhle to vypadá, když si zapomenete v mrazáku pivo, které jste tam původně plánovali jen nachladit :D

Ošidná barva

15. srpna 2012 v 10:21 | Sandie
Jak se zdá, všechno je to otázka správně zvolených doplňků.

Lidi vás rozřadí vždy do několika skupin:
glamour žena/ cigánka (černé módní minišatky, blyštivé doplňky a masivní šperky)
sekretářka/ businesswoman (černý kostýmek, barevně odlišená košile)
sídlištní žena/ Halina Pawlovská (mnoho černé, která musí mnohé zakrýt - hubnoucí efekt však nezabírá)
"ty, co zbijem" (černá krajka, řetězy, ostny, těžké boty)

Na vyčlenění stylů výše si můžete povšimnout, že hlavním nositelem stylu je ve všech případech černá barva, a teprve doplňky z vás učiní příslušníka té které skupiny.

Nejprve budu demonstrovati na svém příkladu: Na vysoké škole jsem byla, maje zrzavé vlasy a byvše komplet nenalíčená, nedůvěřivě tázána, zda náhodou netrpím depresí. Nejprve jsem se zplna hrdla zařehonila a žertem svůj domnělý smutný výraz svedla na blížící se zápočet. Jak jsem ale byla starostlivým spolužákem ženského pohlaví opravena, nejednalo se v mém případě o výraz tváře.

Jelikož jsem již v té době byla znalá mnohých kvalitních článků o subkulturách z Bravíček, Popcornů a dalších seriózních periodik, ihned mi hlavou prolétla myšlenka, že musím zkontrolovat stav svého oblečení. Můj tehdejší outfit sestával tehdy z dlouhé černé sukně, červených korálků a trička s růžičkami. Tričko ale mělo, čert aby to vzal, na boku šněrování! Byla jsem odhalena a vydána napospas! Jak depresivní outfit vyznavačky nízkého hudebního stylu založeného na uctívání satana, jeho pohůnků, a veškerých lidských neřestí v čele se sedmi smrtelnými hříchy, vymyšlenými na iks-ypsylontém koncilu!
"Nechápu..?" pronesla jsem opatrně.
"No, víš, že máš černou sukni!"
Nedokážu vám bohužel popsat stav, v němž se po tomto výroku ocitla má mysl. Upadla jsem však do stavu jistoty, že již nic nemá smysl, protože si o vás, kurňa, budou myslet, že máte depku, i kdybyste byli nahoře oblečení jak na diskošku! Sukně nejspíš obsahuje příliš velké množství černé, které smete vše ostatní.

V rámci pokusu jsem se jednoho dne nastrojila do světlých džínů, růžového tílka a bílých botiček. V uších se mi houpaly stříbrné kruhy.
Cítila jsem se úplně na dně, což se zákonitě projevilo i na mém výrazu. Ten den má duševní pohoda nikoho neinteresovala.

Závěrem bych nejen studentům vysokých škol, kteří jsou právem zváni "jelita národa", doporučila číst více odbornou literaturu a nesestavovat lidem kolem sebe psychologický rozbor pomocí návodů v časopisech úrovně nižší, než záchodový speciál Trnky Brnky.

Voloďa ti vytrhá nehty

19. března 2012 v 18:11 | Sandie
I když se to nezdá, my na Čerňáku se opravdu nenudíme :)

Už vás určitě také dlouho otravují nikdy nekončíci reklamy na lichváře a nekalé existence, které vám půjčí na zvěrský úrok a za naprosto nepředstavitelných podmínek. Pravda je, že těmhle individuím může skočit na lep pouze zaslepený nebo velmi jednoduchý člověk. Ale k věci:

Následující text nás skutečně přiměje číst mezi řádky...
Autorem dopsaného textu na reklamě na sloupu u nástupiště č. 17 je neznámýá vtipálek :))


"Znásilněj ti sestru a donutí sníst mámu, jestli to nevrátíš včas a 85% pro kmotra!"

RYCHLÁ PŮJČKA

"Voloďa ti vytrhá nehty!"

BEZ POPLATKU

LICHVA

PRO: ZAMĚSTNANCE, OSVČ A ŽENY NA MATEŘSKÉ

šílence, feťáky a potenciální sebevrahy.

Špatně svinuté mícy

16. listopadu 2011 v 13:27 | Sandie
Dneska mám chu obrovskou chuť napsat článek :) Je to děsné, ale když mám málo povinností, hodiny si líně plynou a já dělám sto zcela zbytečných věcí aniž bych koukla na blog, který mě baví. Zato když mám nabitý itinerář a musím si máknout, nejlépe ještě ke všemu nestíhám a mám všechno minutu na minutu přesně rozpočítáno, najdu si nějakým zázrakem čas na sestavování článků :D

Všimněte si, že neříkám "je to divné", ale "je to děsné". Vím přesně, proč to tak je :D
Ale teď už k věci! :) Možná si někteří, především starší, čtenáři všimli, jak moc mám ráda kočičky. Taky jich doma máme celou smečku. Kočky se často uvelebí a usnou tak, že by jeden nevěřil, v jakých pozicích dokáží usnout...

Bláznivá zastávka a creepy hrníček

1. srpna 2011 v 21:06 | Sandie
Rubriko, neumírej! Teda alespoň ne dnes! Konečně jsem zas vyfotila nějaký humor, tentokráte na dovolené :)

Fotky samozřejmě pod perexem ;)

Myšilovka

25. června 2011 v 17:00 | Sandie
Tohle je tak cynické, že to sem prostě musím dát :DD Připadá mi to skoro jako nakreslit na dno rakve mrtvolu :DD Bohové, žijeme v divném světě...

Sandie & Mirrors

21. května 2011 v 10:00 | Sandie
Hehehe. Ehe. He. Mno, tak dobře. Asi se mi už kompletně přehřály obvody a měla bych vypnout. Tahle srandička je staršího data, ale mohla by pobavit i někoho jiného než mě :D

Zrcadlo, zrcadlo, ptám se tě: Kdo je nejkrásnější na světě?

Jsem kráva

2. března 2011 v 17:16 | Sandie
Asi je to fakt vidět, a krásně to dokumentuje dnešní výlet do tržnice (kde jsem samozřejmě zapomněla koupit to nejdůležitější - no jo, viz titulek :D).

To jsem si tak vykračovala jednou z úzkých uliček Pražské tržnice, hřejivé jarní sluníčko ozařovalo mou bílou-jako-stěna tvář, když vtom jsem v jednom z mnoha stánků narazila na šátek, po němž touží srdce mé drahé sestry. I otázala jsem se mladé Vietnamky, za kolik by mi jej byla ochotná prodat.

"Sto páďo, ale dám slevu pro krásnou slečnu!" odvětila trhovkyně, mluvící česky naprosto plynule a bez přízvuku. Zaplatila jsem tedy a ve chvíli, kdy mi svěřovala černý igelitový pytlík s kýženým obsahem, se to stalo:
Usmála se, demonstrativně si štíhlým prstem šťouchla do snědé tváře, a ukázav na mne pravila: "Hovězí maso!"

Nejdřív mne napadlo, že mne kvůli vyblitosti mé křídovité pleti považuje za vegetariánku, proto jsem se zmohla na pouhé: "Néé, to néé, já jím všechno!" k velkolepému veselí mé opodál stojící rodičky. Rozleželo se mi to v hlavě až cestou pryč.

Nevím, jaký význam mělo ono "hovězí maso" doopravdy. Jsem vegetarián, kráva, tele či snad prachsprosté hovado? Momentálně mohu říci jen jediné: To jsem z toho JELEN!!

Fatální Error

27. ledna 2011 v 10:00 | Sandie
tfuj
Ale tfuj! To se dělá, Sandie? Máš si opakovat na písemku a ne stahovat muzikály a bohové ví, co ještě!

Náhodně generované seskupení slov. Vážně náhoda? Můj život je divný. Vášnivě víří, prolíná se s cizími; střídavě skvělý, depresivní, tragikomicý - to poslední ve chvílích, kdy se mi knitne hlavou, zda to celé není jen výplod něčího chorého mozku.

O čem mluvím? Rozklikněte perex!

Slayers - Vtipy

8. prosince 2010 v 10:00 | Sandie
try
Pracně sehnané a přeložené fóry pro znalce Slayers (The, Next i Try) a milovníky žánru pod perexem!
 
 

Reklama