♠ Čím se bavím

Den první na trní

15. srpna 2011 v 19:57 | Sandie
Hohó, mikroprasátko si našlo chvilku posedět na blogu!

V posledních dnech je mou náplní času téměř výhradně práce. Jsou prázdniny a tak nevynechávám příležitost zabrigádničit si, když je možnost, a to více či méně dobrovolně. Nejdřív mi má maměnka brigády téměř zakazovala a teď udělala scénu, když jsem nechtěla vzít pitomé ranní noviny, přestože je to náročné na brzké vstávání a mizerně placené (nemluvě o tom, že nikdy dopředu neřeknou, kolik za to bude). Hu.

Dnes jsem začala rozvoz katalogů Ikea a teď se musím smát, jak naivní jsem byla, když jsem si včera malovala, že sebevědomě nakráčím, představím se, kouknu a uvidím v mapě a všechno sfoukneme během pár hodin.

Stačí kliknout a dozvíte se, jaká byla realita ;)

Kolo poctivé výroby

30. července 2011 v 23:29 | Sandie
Včera byl krásný den a jelikož sestra dostala darem od dědy kolo a já dlouho nejezdila, vyrazily jsme na kole a na bruslích na procházku :) Problém byl ale v tom, že nám děda jen tak pro nic za nic dárky nedává. Kolo je totiž poněkud *kašly kašly kašly* starší výroby *kašly kašly* a podle vypadá a chová se tak. Bez přehánění jde o příšerný starý křáp, který stál léta v kůlně z velmi dobrého důvodu - je vhodný akorát tak pro jízdu z kopce nebo po absolutní rovině, jinak jezdcova stehna a lýtka zemřou smrtí. Taktéž příšerně vrže, drncá a o designu raději rozebírat nebudu - ostatně si tu hrůzu budete moct sami prohlédnout pod perexem :))

I hezčí fotky + Sandie v dřevorubecké košili pod perexem!

30 Day Song Challenge na hromádce

11. června 2011 v 9:00 | Sandie
Na blogu Cherri mě zaujal tenhle hudební řetězák (či jak to nazvat), kterého jsem si všimla už na FB, ale příšerně nerada někomu zaspamovávám zeď a tak s tím budu otravovat u sebe na bložínku.

Snad se Cherri nezlobí, že jsem to takhle strašně obšlehla ^^; Bohužel za sebou ještě nemám zkoušky a tak cítím onu zvláštní touhu věnovat se činnostem, které mají za úkol odvést pozornost od těch podstanějších věcí :))

Hudební megaspam pod perexem ;)

Výročí v Paříži

5. března 2011 v 11:00 | Sandie
Voila! Konečně přichází slibované fotky z výletu do Paříže * *
Rozliknětě perex, je tam doslova záplava obrázků :D

Princezna Fantaghiró

4. listopadu 2010 v 21:31 | Sandie
Sandie využívá chvilky klidu, kdy nemusí nutně vstřebávat nová data, aby se s vámi mohla podělit o pohádku, která mne - ačkoli jsem si to uvědomila až po víc jak deseti letech - velmi silně ovlivnila, co se mužských i ženských vzorů týká. Až je to neuvěřitelné :)

fantaghiro
Kdysi dávno v jednom království za devatero horami...

No a zbytek (včetně pikantních obrázků) pod perexem ;)

Na samotě u dědy 2010

25. srpna 2010 v 8:05 | Sandie
Někdo má chalupu, někdo má dědu. Někdo má dědu i s chalupou. No a pak má třeba někdo dědu, který bydlí na chalupě, která technicky vzato není jeho... Ale to je jedno. Byl to moc pěkný výlet, ačkoli mě na celé dva dny odloučil od mé lásky T_T
haluz

Více "haluzí" pod perexem.

Lená dovolená

25. července 2010 v 22:30 | Sandie
Woohoo! Sandie je zpět z dovolené v Thajsku a nelení, naopak už stihla spoustu moc zajímavých a akčních věcí.

Tímto bych se s vámi ráda podělila o něco málo fotografií a osobních postřehů. Pozdější doplnění je možné; výše naslibované pod perexem.

Jak jsem byla na Prokletém ostrově

25. března 2010 v 20:24 | Sandie
Šplouch. Šplouch. Šplouch.

Ne, to nenaráží vlny na boky lodi, na které se plavím. To mi šplouchá na maják!

Let's take her to the lighthouse!

A jak se mi tam líbilo, naleznete pod perexem. Spoiler... mno, jestli to u tohoto filmu jde..?

head

Jak jsem byla na Alence v Říši divů

23. března 2010 v 19:21 | Sandie
alice

Kdysi jsem tu slíbila, že napíšu, co si o nejnovějším Burtonově filmu myslí moje maličkost. A ačkoli mánie postupně vyprchává, odhodlávám se svému slibu (anebo spíš slovu? Jako s tou roládou!) dostát.

Víte... já ten film nejdřív ani vidět nechtěla. Ale dopadlo to jinak :)

Pomluví Sandie Alenku? Vynese ji do nebe? To se dozvíte pod perexem!

Sandiin maturitní ples - megapost

14. března 2010 v 1:08 | Sandie
Takže, lidi, jsem totálně vyřízená.

Jsem ošerpovaná, zasmrádlá cigaretovým kouřem, uštvaná, zalakovaná a určitě bych našla další spoustu přídavných jmen. Shrnu to ale do jediného; jsem šťastná.

Dnes se odehrál den, který je vlastně milníkem v životě každého studenta, a já ani neměla dostatek času pořádně si ho vychutnat, protože jsem pendlovala ze sálu do sálu, neustále si něco převlékala, svlékala nebo navlékala a překrucovala, trénovala na půlnoční překvapení a v neposlední řadě tancovala. K tomu všemu ale později.

Kdož chceš vědět, jak, kde a s kým se to Sandie nezřízeně odvazovala, klikniž na perex.
 
 

Reklama