♠ AKCE!

How I met a Pupéefriend

19. dubna 2011 v 13:49 | Sandie
Možná znáte stránku pro módní maniačky a holky, které i v dospělosti rády převlékají panenku a kupují jí oblečení za (nejen) virtuální penízky. Možná dokonce máte pupée panenku. Možná se vám také zdá, že internetová komunita Pupée girls vytváří zvláštní iluze o přátelství a vesměs je degraduje na vzájemné udělování komentářů mezi dívkami z celého světa. Ale tak jsem se seznámila s Elenou :)


Je tu něco jako perex :)

Blizzard s llzard

2. dubna 2011 v 10:00 | Sandie
Vypadá to tak, že pořád někde trajdám... Ale narozeniny nejlepší kamarádky jsou záležitost, o kterou se Sandie nenechá za žádných okolností připravit!


Jak probíhala dámská jízda se dozvíte pod perexem ;)

Report z pekel

30. března 2011 v 10:00 | Sandie
Tradááá, konečně článek! *kašly kašly* No nic, nechme jásání a ponořme se až po ostnaté stahováky a osu obráceného kříže do reportu z akce, na kterou jsme se vydali 18. 3. do klubu Exit Chmelnice! :)Jako správné, po krvi lačnící satanysty nás nemohla nechat chladnými vidina koncertu skupiny ROOT. Skupin jsme shlédli více, dokonce jsme obdrželi úžasnoucí designové cd skupiny PERGAMEN, ale akci jsme opustili před koncem, takže nemohu sepsat víc dojmů. Názor na skupiny, které jsem viděla, se pokusím podat co nejněžnějším způsobem :)

Více zla pod perexem :-)=

Ketmařin vánoční sraz vol.3

12. prosince 2010 v 20:44 | Sandie
Gruppenfoto
(fotka ukradena Hozzymu z FB)

Rok se s rokem sešel a Sandie se sestrou opět absolvovaly sraz roku - Ketmařin proslulý vánoční sraz; sraz tak proslulý, až jsme se do té čajovny skoro nevešli (a zrovna tak na gruppenfoto) :DD

Jelikož a protože poslední dobou myslím na spoustu užitečných, ale krajně nežádaných věcí (= na školu), na jiné záležitosti, kupříkladu můj osobní život, mi nezbývá skoro žádný čas. Na nějaké dlouhé přemýšlení nad outfitem mi tedy nezbývalo příliš času a sestavila jsem jej zhruba dva dny před srazem. Když jsem se potom do všech těch věcí v deset hodin dopoledne soukala, začínala jsem se sama sebe ptát, jestli to byl úplně dobrý nápad. Asi byl.

A rozcuch ala víla z bažin to jistí!

Sestra naštěstí právě včera netrpěla syndromem "nemám co na sebe, nic mi nesluší, zůstanu doma" a oblékla se rychleji než já. Ke konci našeho chystání, samozřejmě ve chvíli, kdy už na nás můj nejdražší muž čekal oblečený v předsíni, se strhlo velké hledání bot, tašek, zapomenutého mobilu a peněženky. Ke všeobecnému veselí ale vše bylo vytaženo ze svých přirozených úkrytů rychleji, než se kdokoli stihl v kabátu, botách a rukavicích připéct.

Cesta na metro probíhala v poklidu a nezaznamenali jsme žádnou anomálii v chování metrem jedoucích jedinců. Asi už si začínají zvykat.

Přijeli jsme na předsraz jako poslední (I ♥ nedělní metro), naštěstí nám nikdo neutekl :) Pak jsme se vydali na povrch zemský a vyfotili skupinovou fotku, po jejímž odfocení se skupina roztrhla na jednu foceníchtivou a druhou hladovou a promrzlou. Jelikož sestra Mittell vyslovila přání nechat se vyfotit a já si chtěla po dlouhé době trochu popovídat s Ketmarou a Agnes, vydaly jsme se my dvě směr Metronom. K samotnému průběhu focení asi není co dodat, snad jen "Pozor na sníh, je pod ním led!" a "Jen kretén to tu mohl vydlaždičkovat." Už se moc těším na fotky od Ketmary a Hozzyho :)

Před třetí hodinou se skupinky opět začaly spojovat a vzniklý útvar, prostý několika jedinců, kteří se rozhodli přijít až na terminální stanoviště, se pomalu vydal směr čajovna.
A tak to začalo. Všeobecný mumraj, vybalování cukroví, předávání dárků a vítání! Polštářků bylo nakonec dost pro všechny a uspořádání mi taky připadalo šťastnější, než v minulé čajovně. Potěšily mě i stoly, vyhrazené speciálně pro různé zboží :3 Velmi kladné pocity ve mně zanechala i kreslící soutěž, jíž jsem se tento rok sama neúčastnila; slečny umělkyně se tématu chopily vskutku skvěle! :)

Strašně ráda jsem viděla slečny, se kterými jsem se neviděla už pěknou dobu, a ráda jsem poznala někoho nového :) Vánoční sraz je prostě pojem... Jenom mě mrzí, že jsem si nestihla popovídat úplně se všemi, se kterými jsem chtěla... Tak snad se uvidíme i při jiné příležitosti :)
V závěru chci poděkovat za dárky všem, od kterých jsem je dostala (jsou úžasné!), a omluvit se těm, kterým jsem žádné nedala (jsem sklerotická T_T). Fakt se polepším! A - aww... ty náušnice od Wel jsou prostě SENZAČNÍ! Nesundala jsem je od včerejška! * *
Nezbývá než dodat, že se těším na příští ročník! Ketmaro, děkuju za nádherně strávený den! Jsi úžasná :)

llzardiny narozky

29. března 2010 v 17:15 | Sandie
V sobotu se oslavovaly devatenáctiny llzard, a Sandie nemohla chybět :)

Více plků plus fotky pod perexem

Zimní steampunkový sraz

18. ledna 2010 v 16:50 | Sandie
Pro samou školu zapomínám chvílemi i dýchat. Rozhodla jsem se proto alespoň trochu se provětrat v sobotu, a to hned po přípravném kurzu na VŠ. Zůčastnila jsem se zimního steampunkového srazu, který pořádala Minamono Shana.


Ketmařin vánoční sraz vol. 2

29. listopadu 2009 v 23:11 | Sandie
V sobotu 28. 11. se uskutečnil již druhý ročník Ketmařina vánočního srazu, ajelikož jsem byla minule naprosto nadšená, nemohla jsem jinak než se zůčastnit i tentokrát.
S přípravou se to mělo všelijak, jelikož Mittel dostala chřipku (nějaké svinstvo) a od rána byla poněkud nakřáplá. Trochu se nám protáhlo i oblékání a po chvíli se ukázalo, že nepřijdeme přesně včas.
Šimon se pro jistotu odhlásil; jeho pes usnul na stole a dospěli jsme k závěru, že musel sníst něco zlého a bude lepší, když vezme Šimona k veterináři.
Na metro, kde jsme měli mít sraz s llzard, jsme dorazily o nějakých pět minut později, ovšem ke zdržení došlo až v důsledku zpoždění autobusu, který měl přivézt llzard na metro; nezbylo než napsat Ketmaře.
Po přebíhání mezi výlezy na Karlově náměstí jsme konečně našly skupinku lolitek a "lordíků" (upřímně si myslím, že tohle je dost perverzní slovo, *odplivne si*, a to jsem tři roky aktivně psala yaoi!) srocených okolo sochy Elišky Krásnohorské. Pak už to trvalo jen chvilku a byli jsme všichni. Došlo i na nečekaný příchod :D
A nyní něco k samotnému srazu:
Prostor, vybraný tentokrát, se mi líbil méně, než prostor zvolený minulý rok. Nejde ani tak o nostalgické vzpomínky jako o útulnost a praktičnost. Spojením stolků se totiž místnost rozdělila na dva trojúhelníky, a ačkoli jsem si čistě nesobecky zurpila co nejvíc místa pro sebe (to víte, komplex z metra), cítila jsem se stísněně a izolovaně najednou. Skupina se totiž roztrhla do několika diskusních kroužků, mezi kterými jsem se v rámci vlastní komunikativnosti prostřídala. Bylo mi sympatické, jak se někteří jednotlivci mezi těmito diskusními skupinkami pohybovali, bylo jich ale méně než více, a jediným místem, kde se prostřídali víceméně všichni a kde jsem i já na chvíli dokázala zaujmout strategickou pozici, byl burzovní stolek u okna. A ruku na srdce, bylo tam i víc vzduchu.
Jako tradičně byl celkem problém nepokecat se tím výborným pitím, nešlápnout někomu do kuskusu nebo neukázat všem, jaké jsem si to dnes vzala krásné bombarďáky. Já bych ale našla pár záporů i na přetočeném plusku ;)
Tentokrát jsem dokonce byla akční, nakreslila obrázek a vyhrála krásné třetí místo a v rámci něj jahodovou čokoládu, vyvenčila své krásné bílé šatičky z Momo's a dokonce je ani nepocintala (!).
Koupila jsem od llzard nádhernou gothic lolita halenku, která se téměř ihned stala jednou z mých favoritek, téměř po roce (!) se mi podařilo přinést Ketmaře mašličku na zavíracím špendlíku abych zjistila, že ona mé náušničky zapomněla doma :D Ale to nevadí. Jistě se ještě nejednou uzříme! Třeba při fotografování zmíněných bílých šatů.
Od Rouwi jsem ukořistila úžasnou kamej, která se brzy stane nedílnou součástí mého gothic victorian šatníku.
Seznámila jsem se s pár velmi milými slečnami a prohodila pár slov s těmi, které znám blíže delší dobu.
Příjemně strávený sraz je za námi, a tak hledím vpřed a těším se na příští ročník. Hmm... Opravdu by mě zajímalo, jestli se seznam přihlášených vejde příští rok na dvě stránky :D
Jinak už bude muset Ketmara pronajmout celou budovu!
Tímto bych chtěla Ketmaře poděkovat za krásně zorganizovaný sraz! :) Kuju! :D
 
 

Reklama