♠ AKCE!

Super den s Alltariel

7. prosince 2011 v 10:00 | Sandie
Zhruba týdenní dopisování s All ohledně možného data srazu (jediného data, kdy nebudu 120% vytížená některou z běžných aktivit :D) nakonec vyústilo ve vypsání srazu na 2. prosince. Bohužel to bylo velmi narychlo a dokonce den před největší lolita událostí roku - Vánočním srazem Ketmary.


Z předpokládaných pěti lidí jsme nakonec dorazily s All jen my dvě... a užily si den naprosto báječně! :D Byla jsem totálně vysmátá ještě po příjezdu domů!

A jak jsme si den užily, to už pod perexem! Záviďte a příště povinně přijďte! :P :D

ROOT - křest

27. listopadu 2011 v 17:57 | Sandie
Na 22. 11. 2011 byl ohlášen koncert skupiny ROOT k příležitosti křestu CD Heritage of Satan a měl se odehrát v Retro Music Hall, kde měli společně s ROOT vystoupit i TORR a DEBUSTROL.

Nutno podotknout, že to byla celkem legrace a zdaleka tím nemyslím jen samotný koncert. Tak předně: Umíte si představit blackmetal v diskoškových prostorách? Já to do úterka taky nedovedla! Chrlení zpěváka, kvílení kytar a údery bicích sledoval černě oděný dav ze sníženého podia (což bylo blbé) i jeho okrajů (což bylo o něco lepší, než blbé). Kolem nás se neustále snažili protlačit postarší metloši a jejich družky s "pivem" v rukou, pod podrážkami bot nám chřoustaly zahozené kelímky od piva a barevné záblesky se odrážely od obří disko-koule - pekelná atmosféra byla úplná!

Ale od začátku... pod perexem.

Návštěva pivovaru Klášter

27. října 2011 v 21:28 | Sandie
Je větrno, chladno a deštivo - typický podzimní den. Podobně bylo i onen letní den, kdy jsme se s mým nejdražším v rámci letních prázdnin vypravili do Mnichova Hradiště za účelem navštívit místní pivovar Klášter, který vaří mé nejoblíbenější "provozní" pivo! :D


Jeden perex, číšníku!

Olšany s Cherri

5. října 2011 v 10:00 | Sandie
Někdo rád Matsuri, jiný zase Olšany! My s Cherri spadáme do druhé skupiny a v souladu s naším mottem jsme se vydaly na cestu na - pokud to tak smím říct - naše oblíbené místo :)
Staré olšanské hřbitovy skýtají díky své neopakovatelné architekruře a autentické atmosféře nesmírné možnosti. Lahodí mému oku i duši, především na podzim... nebýt nevyzpytatelného ostrého slunečního světla, bylo by vše naprosto ideální! :D


Cílem tohoto článku je pouze prezentace fotek a jejich autorky se nedopustily žádného hanobení hrobů. Respektujeme památku zesnulých a práva jejich rodin; na žádné fotografii nejsou vidět konkrétní jména.

Pod perexem výběr fotek, které nafotila ochotná fotografka Linda!

Pohádkový piknik 2011

18. srpna 2011 v 19:51 | Sandie
Už jsem si říkala, že jsem jediná, kdo report nepsal a že půjdu s křížkem po funusu... Ale chci dostát své cti spoluorganizátorky a navíc jsem si sraz velmi užila... takžeee!!Fotky ukradeny Patrickovi a Goblošce :)

Gothic piknik 2011

10. srpna 2011 v 10:00 | Sandie
Letos se mi celkem daří, co se letních akcí v plenéru týká :) S mým drahým mužem jsme se letos zúčastnili Gothic pikniku, který předcházel dalšímu ročníku PGT. Na samotný PGT jsme ale letos nevyrazili. Nějak jsem neměla chuť a navíc mi přijde, že od Vampire party mi trochu zlobí plíce už při mírném zápachu tabáku... O__o


Za fotky děkuji úžasné Ketmaře! :)

Report a další fotografie pod perexem.

Fotoreport Vampire Party 17. 6. 2011

27. června 2011 v 10:00 | Sandie
Vampire Party byla akce, na kterou jsem se velmi těšila - akce již z plakátku slibovala dobrou hudbu, jakousi soutěž o nejlepší kostým a ve spojení s mým oblíbeným tématem upírna to prostě nemělo chybu. O VP jsem se dozvěděla od Ketmary a jak se zdálo, chystala se tam celá hromada slečen, s nimiž se běžně vídám na sraze, čili nuda byla vyloučena :)

Abychom věci zjednodušily co nejvíc, Ketmara s Cherri dorazily ke mně domů a společně jsme se nastrojily jako úžasné upírky :DD Celé to chystání jsem se strašně moc užila a musím holkám znovu poděkovat ^^ Možná to bylo lepší, než samotná akce. Oprava: bylo to lepší než celá VP i s umělým kouřem :D


U mě doma s kostlivcem Piškotem, jemuž naše společnost lichotila :D

Pod perexem report a humorné foto :D

Regensburg aneb Konečně jsme dojeli

20. června 2011 v 15:05 | Sandie
Když jsme se s mým milovaným mužrm v minulých čtrnácti dnech rozhodli vyrazit do příhraničí, netušili jsme, že nás stihlo prokletí Regensburgu. No vážně! Jak jinak si vysvětlit, že první den náš vlak nabořil autobus před Chrástem (což je téma, které si zaslouží sepsání článku, který nejspíš bude zveřejněn už zítra) a v neděli nám Bavoráci zavřou všechny obchody, aby mých hubených 20 ojro zůstalo smutně ležet v kapsičce?!

Výlet se nicméně velmi vydařil; popili jsme dobrého piva, pojedli vynikající klobásky a chřestovou polévku a v závěru málem nechali plíce před HBF, protože nás pan číšník nebyl značnou dobu schopen odbavit O__o

feselé obrásky a mnochý další ftipný fěc naleznete pod perexem!


Akce Olšany

30. května 2011 v 10:00 | Sandie
Nejen v rámci photoshootu, který jsme se vydaly s Cherri zrobit, vznikly následující fotky :DD Jedna šílenější než druhá. Yay, musíme zas někam vyrazit!! ^^
P.S.: Najděte jednu botu.

A ostatní najdete pod perexem!

Koncert TDV 2011

22. května 2011 v 22:23 | Sandie
Anooo! Byla jsem tam! Po letech ujíždění na jejich hudbě, rozčarování i zamilování do nových skladeb jsem se konečně dostala na koncert jedné ze stálic svého playlistu; skupiny THEATRES DES VAMPIRES!


Další dark&evil obrázky (poctivě uloupené z oficiálního facebooku TDV) a menší report pod perexem!
 
 

Reklama