♠ AKCE!

Kutná Hora - raný podzim 2013

19. ledna 2014 v 15:35 | Sandra
Byl krásný den, poznimní čas; čas vyrazit na čundr zas...
Ouky douky, zas takový čundr to nebyl, ale výlet parádní :D Užila jsem si ho maximálně, a to jsme ani nebyli v Kostnici!


Město plné historických zajímavostí, a Sandra si vyfotí hřbitov - to už je taková klasika.
Pro více obrázků klikniž na perex, čtenáři!

Ohleduplný koncert s funny-endingem

23. září 2013 v 19:00 | Sandra
Těžko říci, kolikrát už jste ode mě slyšeli, jaké to hrůzy se odehrávají na metalových koncertech, které jsem stihla navštívit. Arogantní fotografové; cizí vlasy ve vašich očích/ puse/ nose; tanečníci, které učil mistr Chlast... Zažila jsem to vše a mnoho dalšího. Zažila jsem vlastně krom vystoupení interpreta, kvůli kterému jsem vstoupila do jámy lvové, na koncertech jen samá negativa. Až do pátku 20.9.2013, dámy a pánové! A to někde, kde bych to čekala jen ve snu.

Minulý pátek se ale stal zázrak.

Zázrak pod perexem:

Šternberk

22. června 2013 v 18:43 | Sandra
Tak jsme si s mým mužem nejdražším vyrazili na výlet :)

Počasí po době delší, než neskutečně dlouhé, nám počasí vážně přálo. Okamžitě jsme se rozhodli naplánovat si výlet, ideálně někam na hrad. Náhodou jsme kolem jednoho hradu projížděli týden předtím, kdy jsme jeli na pivní výlet za Kácovským pivem. Tím hradem byl Šternberk, jehož dominantu jsme mohli sledovat několik minut z okna vlaku.Zbytek pod perexem :)

Report ze Steam Up 2013

8. května 2013 v 19:22 | Sandra
Jupí, po pár měsících naprosté nechuti a neschopnosti socializovat se jsme vylezla z kryptičky a protáhla si pařátky na steampunkové akci :)


S vypitými pivy se měnil i můj výraz, ale lidičkové... to pivo se pilo samo a společnost byla skvělá :) Moc děkuju Ještěrce, Ketmaře a slečně Evě :)

A jak to bylo dál, naleznete pod perexem!

Pátý Ketmařin Vánoční sraz

13. prosince 2012 v 21:56 | Sandra
Tak, ta patka mi sice slušela, ale přesuňme se k něčemu veselejšímu: Přináším vám - samozřejmě se zpožděním - malý report - nereport z Ketmařina Vánočního srazu, jehož jsem byla účastnicí již pátým rokem :)

Musím vás ale upozornit, že mám za sebou příšerně vyčerpávající den v práci, mám teplotu a bloguju momentálně více méně proto, že mě zajímá, co jsem v tomhle stavu schopná vyplodit ;)Krásná společná fotka s mými drahými starými známými i příjemnými novými slečnami, díky kterým to stálo za to :)) Ráda se s vámi všemi setkám. Kdykoli.

Osvěžme si společně, jak se používá perex!

Lacrimosa 2012 - Rock Café

1. října 2012 v 18:37 | Sandie
Jelikož jsem si na září plánovala hned tři akce, z nichž jedna padla kvůli nemoci a druhá kvůli blbému pořadateli, byla jsem opravdu ráda, že právě akce, na kterou jsem se těšila víc než na Vánoce, vyšla. A jak!

Moje maličkost před koncertem. A hádejte, kde? Přímo v první řadě :DD

Pod perexem naleznete velmi subjektivní report :)

Měly jsme malý stan...

14. září 2012 v 19:00 | Sandie
... ale jelikož obě měříme půl druhého metru, na nohy nám netáhlo. Zato nám pěkně mrzly naše boubelaté zadky.


A o tom, jak jsem jela se sestrou na minidovolenou do kempu v Kácově, se dočtete pod perexem ;)

PGT 7

23. srpna 2012 v 21:38 | Sandie

Letošní Pragáč byl podle mě vynikající a tímto chci poděkovat všem, se kterými jsem ten večer trávila, jelikož bez nich by to rozhodně nebylo ono! :)

Gruppenfoto z pikniku pro začátek :D

A zbytek pod perexem!

Advik a kecy okolo

3. srpna 2012 v 16:55 | Sandie
Kdepak, kdeže, nezapomněla jsem, že mám blog! I když to tak dost vypadá. Bylo toho poslední dobou hodně, na psaní článků nebyla absolutně nálada, a přestože urputně pracuju na reportu z Kaprat, nejsem stále schopná dát ho dohromady.
Report se v nejbližší době určitě objeví :)

Prozatím tu mám pár fotek z Adviku, na kterém jsem byla/ nebyla. K samotné akci se nijak extra vyjadřovat nechci a ostatně ani nemůžu, protože se mi nechtělo platit vstupné a dopoledne jsme s llzard prostály na zahrádce před KC Zahrada.

Původně jsme se měly já a llz sejít s jednou slečnou, ktrá se do Prahy moc nedostane, a jít společně do čajovny. Slečna bohužel nakonec nějak nereagovala a celá situace byla poněkud chaotická, a tak jsme po chvíli zevlení, posmívání se haradžuků pacholátkám a objímáním s kamarádkami, které jsme dlouho neviděly (:D) vyrazily do čajovny samy.

Odpoledne a večer rychle utekly a bylo to moc fajn :) Jako vždy, když se s llz vidíme, vznikají šílenosti, které jsou hodné zaznamenání do stripů (kterých se taky dočkáte, příznivci mého kreslířského umění :D)!


Opět mám na sobě svůj milovaný korzet z Vampireshopu ♥
Šperk: Angel Beads
Bolerko: Vietnamci
Celou hrůzu dotvářela sukně z Terranovy a steelky, ovšem žádná použitelná fotka celého vohozu nejest nikde.

Koncertní sirotci

6. května 2012 v 18:34 | Sandie
Už třetí den sedím/ ležím doma s nemocí, která má hned několik úžasných vlastností - nikoho v okruhu pěti metrů nenechá vyspat, trhá mi plíce a omezuje mě v pohybu - a jelikož jsem příliš mrtvá na učení (Haló? Zkouškový? Vydrž, zavolám ti zpátky, až budu moct, jo? Pa. Uf!), ale příliš živá na civění na seriály v horizontální poloze, rozhodla jsem se ukázat vám fotku, kterou nám se sestrou pořídil můj nejdražší muž na Theatrech :)


Ta fotka je objektivně příšerná; mám vlasy komplet ulepené od potu, lesknu se jako kopule katedrály v jarním odpoledni, usmívám se příčetně asi jako chovanec psychiatrické kliniky na oddělení s ostrahou, kterému zapomněli dát prášky, a přestože byla fotka původně barevná, musela jsem ji kvůli příšerné kvalitě světla hodit do černobíla.

Ale je se Sonyou Scarlet! To je prostě sen!! :)

Na sobě máme ona čerstvě zakoupená trička. Na sestřině je znak TdV a na mém je také jeden, jen o poznání kýčovitější (yay!) a doplněn nápisem BLOOD IS LIFE. Poměrně hodně mě mrzelo, že jim došla jednoduchá černá tílka s nápisem IN BLOOD WE LUST, ale není všem dnům konec - jednou i to bude mé! :D
 
 

Reklama