OUTFIT: Pink gepard

21. října 2018 v 19:17 | Sandra |  ♠ Outfity
Zvířecí vzory vždycky vzbuzovaly v lidech emoce a víceméně je rozdělovaly na dva tábory: láska na první pohled, nebo totální nenávist.

Za mě říkám rozhodně: ano! Nejvíc jsem si oblíbila právě gepardí vzor. K tmavým vlasům mi vyloženě sedí a zastávám názor, že zkombinovat se dá vše, stačí trochu invence (a občas i odvahy).

Spojení "růžová" a "gepard" může v lidech právem evokovat pětatřicátnici se závislostí na botoxu, sídlištní maman závislou pro změnu na podpoře anebo šatník lehkých děv z německého příhraničí, jenže já nepřestanu tvrdit, že zdání klame.

PerexSukni mám z jednoho z pražských swapů, kde se ocitla pravděpodobně kvůli své divokosti. Podle mě ji ale něžně růžový svetřík nenásilně utlumuje. V kombinaci s petrolejovou by sukně určitě povýšila na elegantní kousek, stejně jako s královsky modrou.


Ke gepardí sukni do půli stehen bych si kratší botky vzít nedovolila, aby kombinace nedegradovala. Matné kozačky zakrývají větší plochu a díky robustnímu neutrálnímu podpatku nepůsobí lacině.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama