Říjen 2018

OUTFIT: Pink gepard

21. října 2018 v 19:17 | Sandra |  ♠ Outfity
Zvířecí vzory vždycky vzbuzovaly v lidech emoce a víceméně je rozdělovaly na dva tábory: láska na první pohled, nebo totální nenávist.

Za mě říkám rozhodně: ano! Nejvíc jsem si oblíbila právě gepardí vzor. K tmavým vlasům mi vyloženě sedí a zastávám názor, že zkombinovat se dá vše, stačí trochu invence (a občas i odvahy).

Spojení "růžová" a "gepard" může v lidech právem evokovat pětatřicátnici se závislostí na botoxu, sídlištní maman závislou pro změnu na podpoře anebo šatník lehkých děv z německého příhraničí, jenže já nepřestanu tvrdit, že zdání klame.

Perex


Osmičky ti vytrhnu, ani okem nemrknu

9. října 2018 v 9:00 | Sandra |  ♠ Outfity
Mám ráda oblečení s příběhem, takže vám povím krátký úvod k tomu, jak jsem přišla ke své nové bundě.

Bylo nebylo, stála jsem den po naší svatbě v kuchyni a chystala se udělat si čaj, jako každý Boží den. Ruka, tedy ta ruka, která byla prázdná, protože jsem v ní nedržela telefon, mi padla na klasický kameninový hrneček s potiskem hrnečků, konviček a cupcakes z Ikea.

Pokud toužíte po Nokii 3310 mezi hrnky, která přežije jadernou apokalypsu nebo invazi mimozemšťanů, JDĚTE DO NĚJ! Jmenuje se Ombytlig a můžete s ním jak trávit líná rána s rodinou, tak i rozbíjet lebky svých nepřátel.

Mně, nešťastnici, totiž ten pitomý hrnek nedopatřením vyklouzl z ruky a dodnes jako ve zpomaleném záběru vidím, jak mezi ním a mým ubohým Prestigiem dochází k setkání blízkého druhu, načež se na jednu stranu kuchyně kutálí hrnek a z Prestigia do všech stran létají vnitřnosti, střepy a kryt.

Odpočívej v pokoji, Prestigio, vypadalo jsi skoro jako Iphone. Vždy, když piju hrnku nermtelnosti, vzpomínám na tebe.

Pokračování pod perexem.

OUTFIT: Anime vibes

7. října 2018 v 14:13 | Sandra |  ♠ Outfity
Ahoj!

Přicházím se starším outfitem z doby, kdy ještě bylo dost teplo na lehkou tulipánovou sukni, ale už dost větrno na to, aby mravně ohrožovala mládež na esklátorech v metru.


Sailor Mars, evropský remake. Zcela nové obsazení, včetně kočky.


OUTFIT: Šatovka vrací úder

6. října 2018 v 13:00 | Sandra |  ♠ Outfity
Tenhle rok prý zase frčí šatovky, vídám je všude možně... Ale to mi řekněte: kdy vlastně šatovky nefrčely? :D

Ať už denimové, manšestrové nebo z nějakého half-blooded materiálu, šatovky jsou veliký hit a pokud máte štěstí na dobře konstruovaný kus, dovede krásně podrthnout postavu a vybalancovat ji.


Více pod perexem.

Sandra se vrací

5. října 2018 v 17:00 | Sandra |  ♠ O autorce
Ráda bych se vyhnula srdceryvnému prolomení hiatu, který jsem se neobtěžovala vyhlašovat. První věta budiž vám varováním, že se vyjadřuju celkem přímočaře.

Napíšu vám teď, kdo vlastně jsem, protože poslední informace mého post-pubertálního alter-ega nepovažuju za dostačující, byť zde veškerý obsah zachovám :)