Říjen - shrnutí

9. listopadu 2015 v 20:11 | Sandra |  ♠ Zprávy ze záhrobí
Poslední dobou si s mou soulmate děláme Action Log na náš život a trekujeme ekšns. Pracovní deformace a 85% komunikace v angličtině nám začaly vymývat mozek.

Pojďme si tedy jen hezky česky udělat záznam akcí, které se udály v jednotlivých měsících. Je víc než čas na shrnutí za měsíc říjen!
Pojďme na to, perex zde!1. To jsem ještě měla o šest kilo víc a svět byl ještě v pořádku. Nebo vlastně nebyl, jen jsem to nevěděla. Foto ze Steampunkového pikniku, který pořádala Margueritte.2. Pár hodin předtím, než jsem zažila největší bolest svého života.4. Obrovská radost z opětovného setkání, jeden z největších tahů mého života a začátek konce mých dobrých mravů.
5. Svobodný nádech, konečná rozhodnutí a nezadržitelná touha smát se.6. První LARP v životě.

7. Série přespávaček u kamarádek, kdy jsem byla opéčovávaná jako královna. Pocit nesmírného vděku, úlevy a nezištné lásky.

8. Nákupy v Ikea, Bauhausu a Hornbachu. Poprvé pocit, že mám domov.

9. Další přespání s fantastickými lidmi.
10. Dobrovolná práce ve firemním baru. Jedna z nejzásadnějších věcí v mém životě. Můj první omyl a hřích vůči sobě.11. Sedánky se spolubydlící, pocit blízkosti a rodiny. Začínám ve velkém pálit svíčky.
12. Family reunion. Neodpustím si tu angličtinu :)
13. Příprava na Fetish Night. První věštecký sen, šok, začátek nemoci. Jsem vizážistkou i kadeřníci a cítím se užitečná a krásná.
14. Poslední plyšová prasátka, která si kdy koupím.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama