Boží baby

10. září 2015 v 23:03 | Sandra |  ♠ Čím se bavím
Život se děje.

A je jako košile. Občas si jednu ráno rozespale vyberete, natáhnete na sebe a necháte ji tak. Působí na ni tělesné teplo, přizpůsobíte si ji a povolíte pohyby tak, že vám sedí, i když vás drží trochu zkrátka... jenže pak zjistíte, že tu halenku jste si vlastně oblékli naruby a když ji teď obrátíte, tak je vám chvíli divně, abyste zanedlouho přišli na to, že vám sedí konečně tak, jak měla.

Občas se všechno převrátí naruby a o 180°, a než vám vaše košile konečně pořádně sedne, jsou tady přátelé.

Měla jsem pocit, že jsem ve snách, když jsem zjistila, kolik mám kolem sebe přátel. Dostala jsem více či méně emotivní slovní podporu, objetí a nabídku morální i finanční pomoci od lidí, od kterých bych to třeba vůbec nečekala. Ještě teď mám slzy v očích při vzpomínce na to, že mi lidé bez pokrevní spřízněnosti nabídli bez váhání místo na nocleh a rameno k vyplakání.

Když skončilo období vyplakání a objetí, přišlo období YOLO, kdy mí drazí přátelé a přítelkyně neváhali nasadit vlastní játra, aby mě z toho dostali. A já říkám: Díky vám jsem silná. Dali jste mi pocítit, že nejsem sama, že jsem milovaná, důležitá a prostě vaše.

Přátelé, já vám DĚKUJU! Doufám, že se vám někdy dokážu odměnit za to, co jste pro mě udělali. Děkuju za vaši lidskost, empatii a schovívavost. Z celého srdce vám všem děkuju a přeju vám, ať jste jenom a jenom šťastní!

Původně jsem chtěla doplnit text pár fotkami, které vznikly při poslední akci, ale nebylo by to fér vůči ostatním, kteří se třeba neradi fotí, nebo jsem je v tom okamžení nestihla zachytit.

Po několikaměsíční sérii nervově vyčerpávajících událostí jsem dopadla na dno. To má jednu výhodu - že pod ním nic není a můžete se od něj odrazit. Zapamatovala jsem si lekci, kterou mi život udělil, a vím, že už nikdy nic nebude jako dřív, protože to bude lepší.

"Jste silnější, než si myslíte. Musíte se rozhodovat nejen srdcem, ale i rozumem. Ale zas nejenom tím rozumem."

A svatosvatě slibuju, že odteď budu zase vtipná.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama