Září 2013

Pivní zmrzlina

29. září 2013 v 10:00 | Sandra |  ♠ Humory
Vzhledem ke stále stoupající popularitě piva a lokálních mikropivovarů se to na internetu jen hemží rozličnými recepty na pivní zmrzlinu. Můj muž ale není troškař:


Ano, dámy a pánové - takhle to vypadá, když si zapomenete v mrazáku pivo, které jste tam původně plánovali jen nachladit :D

Ohleduplný koncert s funny-endingem

23. září 2013 v 19:00 | Sandra |  ♠ AKCE!
Těžko říci, kolikrát už jste ode mě slyšeli, jaké to hrůzy se odehrávají na metalových koncertech, které jsem stihla navštívit. Arogantní fotografové; cizí vlasy ve vašich očích/ puse/ nose; tanečníci, které učil mistr Chlast... Zažila jsem to vše a mnoho dalšího. Zažila jsem vlastně krom vystoupení interpreta, kvůli kterému jsem vstoupila do jámy lvové, na koncertech jen samá negativa. Až do pátku 20.9.2013, dámy a pánové! A to někde, kde bych to čekala jen ve snu.

Minulý pátek se ale stal zázrak.

Zázrak pod perexem:


A jede se dál!

23. září 2013 v 18:45 | Sandra |  ♠ Zprávy ze záhrobí
Moji drazí čtenáři,

poslední dobou nejsem, dá se říci, vůči své mu poklidnému hřbitůvku úplně poctivá. Den plyne za dnem, týden za týdnem, a článek stále nikde. Ve hřbitovní cestičce mezi stromy staršími, než kam paměť sahá, je docela ticho. Mnoho z vás už ví, že příčinou nenadálého ticha po pěšině nejsou příčiny nijak závažné, nýbrž povinnosti zcela nevyhnutelné a z valné většiny milé. Přes týden pracuji, a po návratu domů mne čeká vlastní domácnost (která nejspíš obsahuje generátor bordelu, který musím systematicky likvidovat). Práce mne i po bezmála roce baví stejně, ne-li více. S každou nově získanou zkušeností se cítím jistější, a přestože se nepřestanu nikdy učit, směřuji cílevědomě za vyšší pozicí a doufám v odpovídající odpovědnosti a ohodnocení :)

Bohužel jedinou nevýhodou práce - lépe řečeno připojení z pracovního počítače, je nemožnost přihlásit se do administrace blogu a sepsat článek během obědových pauz. Když k tomu pak přičtu fat, že doma se k blogu téměř nedostanu, rozhodla jsem se zvolit jinou metodu: články budu psát v práci v jiném programu, a po příchodu domů je zveřejním. Tím se vyřeší palčivý problém, co s blogem (protože nad zrušením jsem neuvažovala nikdy, ani vteřinu) :)

Sečteme se již brzy u dalšího článku a tímto považuji blog opět za provozuschopný! Hurá! :D