Červen 2013

Perličky a krajky

28. června 2013 v 12:44 | Sandra |  ♠ Čím se bavím
V sobotu mi muž odjel do Brna, a tak jsem doma osiřela :) Pro nadbytek času jsem se rozhodla taky jednou svoje líčení nafotit, když už se tím delší dobu zabývám a po technické stránce se zdokonaluju.

Zvolila jsem svěžejší světlé líčení a do růžova laděný obleček (žádný strach, nejdu si pro odbarvovač a platinovou blond v kelímku). Lehká barbie tvářenka a mohla jsme vyrazit na nákupy :D

Toto je výsledek:

Asi jsem to s tou svěžestí trochu přehnala, protože po mně poprvé po třech letech chtěli v obchodě při nákupu alkoholu občanku O___o" :D

Pod perexem další špetka narcismu.

Úlovky šatové

25. června 2013 v 10:00 | Sandra |  ♠ Radosti mého života
Co potěší děvče víc, než nové šatičky? :)

Asi hodně věcí, když se nad tím tak zamýšlím. Nicméně nákup šatů je jedna z věcí, které dělají můj život hezčím, a tak se s vámi podělím o úlovky poslední doby.

Objevte mé poklady pod perexem!

Šternberk

22. června 2013 v 18:43 | Sandra |  ♠ AKCE!
Tak jsme si s mým mužem nejdražším vyrazili na výlet :)

Počasí po době delší, než neskutečně dlouhé, nám počasí vážně přálo. Okamžitě jsme se rozhodli naplánovat si výlet, ideálně někam na hrad. Náhodou jsme kolem jednoho hradu projížděli týden předtím, kdy jsme jeli na pivní výlet za Kácovským pivem. Tím hradem byl Šternberk, jehož dominantu jsme mohli sledovat několik minut z okna vlaku.Zbytek pod perexem :)

Nesamostatnost jiných mne točí

3. června 2013 v 15:05 | Sandra |  ♠ Vrba
Dámy a pánové,

to jsem se zas jednou nasrala. Pokusím se text psát klidně, ale bublá a vře to ve mně (a není to tím, že mám střevní chřipku) tak, že bych všem těm debilním frndám dala pětadvacet na holou a přidala jednu na pamětnou. Jenže to by mi bohužel nestačila pleskací kapacita a byla by potřeba povolat jejich rodiče - kteří jim pořádný výprask neuštědřili v době, kdy to ještě mělo smysl. Nebo se jim nevěnovali, když to ještě mělo smysl. V tom případě by měli dostat pár facek oni.

Kdo nemá náladu na agresivní chrchle, nechť se vrátí, až tu náladu na ně sežene.

Ne návnadu, ale náladu. Pak může kliknout na perex.