Report ze Steam Up 2013

8. května 2013 v 19:22 | Sandra |  ♠ AKCE!
Jupí, po pár měsících naprosté nechuti a neschopnosti socializovat se jsme vylezla z kryptičky a protáhla si pařátky na steampunkové akci :)


S vypitými pivy se měnil i můj výraz, ale lidičkové... to pivo se pilo samo a společnost byla skvělá :) Moc děkuju Ještěrce, Ketmaře a slečně Evě :)

A jak to bylo dál, naleznete pod perexem!


Pamatuju se, že ta sobota byla ospalá. Stihla jsem se jen zastavit u rodičů a pak už se vlastně jen chystala na Steam Up. Outfit jsem měla vybraný už dávno, a protože nejsem někdo, kdo se vzdá černé v jakémkoli stylu oblékání, považovala jsem se za šťastlivce, že se mi podařilo čtrnáct dní před Steam Upem vyhmátnou na gothic bazaru nádhernou vínovou sukni!


Bolerko: Vietnamci
Korzet: Riwaa Nerona
Sukně: Mondo Bizarro
Botičky: Deichmann
Taška: Demonia

Outfitová fotka netradičně s plastikovou plamou, neboť Hoo Doo nedisponuje stylovějším vybevním (pokud pominu disko kouli v dolním patře). Za fotku děkuju Ketmaře :)


Fotka vypůjčena od fotografa z FB :) Hodná Sandruška, tahle fotka by se mamince líbila.Tahle fotka by se mamince asi líbila o něco míň. Ale mně by se toho líbilo...


Než jsem se dostala do Hoo Doo, začal pořádný slejvák. Naštěstí mi nestačil rozmazat make-up tak, aby mi pod obličejem začal prosvítat ksicht, a ani mě nezastihla bouřka. Jelikož byla Ketmara zpočátku v horním patře na prodeji vstupenek, strávila jsem tam s ní a se slečnou Evou (na fotografii) pivo a půl a šla dolů hledat stánek Ještěrky a Sugar Bat :)

Nutno podotknout, že stánky měly úžasné zboží, a tak zaplakaly všechny peníze, které jsem s sebou měla pro případ nouze :D O vše, co jsem ukořistila, se s vámi podělím v samostatném článku.

Kvůli pokecu a neustálému běhání na toaletu jsem promeškala vystoupení kapely Čtyři Lišky, ale stihla jsem se alespoň podívat na fire show a vystoupení tanečnic :) Bylo to moc pěkné zpestření a opravdu jediné, co mi ten večer chybělo, byla hudba, na kterou by se dalo zatrsat. Nezdržela jsem se do ranních hodin, takže nevím, jestli se něco takového dělo - nerada bych akci křivdila :) Každopádně musím zmínit skvělý výběr klubu, protože jen díky tomu jsem nemusela být večer na suchu (Gambrinus, Svijany či Plznička - nerovná se pivo!). Pívo od Richtera z Bulovky je supr.


Odcházela jsem z akce zcela vesela a spokojena, a tak to má prostě být :)
 


Komentáře

1 Betty Betty | 9. května 2013 v 19:28 | Reagovat

Yay!^^ Sandie, strašně ti to sluší. Ty jsi ostříhaná viď? :) Máš dokonalý obleček a vypadáš tam fakt hezky na těch fotkách.^^ Jojo, Honza má vkus. ;D

2 Sandra Sandra | 10. května 2013 v 10:39 | Reagovat

[1]: Děkuju, děkuju :D Přesně tak, ubrala jsem 18 cm cancourů, teď je mám asi centrimetr pod lopatky a je to super! Radši kratší husté vlasy, než několik rousů po boky :)

3 Len Len | 13. května 2013 v 7:25 | Reagovat

Moc vám to sluší. Krásné fotky. *_* Jinak pivo od Richtera z Bulovky bohužel neznám, ale ani Plzní bych nepohrdla. :D

4 Japan Rose Japan Rose | Web | 13. května 2013 v 10:57 | Reagovat

No jo, byla to super akce a už se těším na tu středu :) A kdyžtak tady ti přihazuju svůj report http://japan-rose.blog.cz/1305/steam-up-2013 :) Nevím, ejstli můj blog nějak sleduješ (ani bych se nedivila, jestli ne, nic tam nepřibývá většinou xD)

5 Sandra Sandra | 13. května 2013 v 14:26 | Reagovat

[3]: Díky :D Tak Richtera určitě doporučuju (mají webovky), mají tam i perfektní dobroty k pivu (pivní sýr, grilovaný hermelín, paštiku...) a je to hezká hospoda :) Z piva je pro mě nejzazší kompromis Kozel, Plzničku, Gambáč ani další podobná europiva neberu :D

[4]: Výborná! :) Na středu se taky moc těším. Ale ten report... :DD Jsem se sama sebe lehce lekla, jak jsem na sebe koukala z monitoru skrz tu kouřovou clonu!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama