Kde je jaro?

24. března 2013 v 17:15 | Sandra |  ♠ Zprávy ze záhrobí
Kde je jaro? Víte to někdo? Jestli ano, tak mu laskavě vyřiďte, že si dává s příchodem pěkně na čas a mě opozdilci vytáčej!


No vážně - zima už je na můj vkus moc dlouhá. Absence internetu v domácnosti a nemožnost napsat něco smysluplného v práci mi trochu ztěžuje blogování. Chvíli jsem na něj dokonce zanevřela úplně, ale... chystám se to změnit, tak snad mě připojení tentokrát nezradí :)

A co nového? Kvůli předchozímu silnému vlasopádu a touze po změně česance jsem donutila svou sestru okudlat mi přes dvacet centimetrů, yay :D Takže teď nemám pár utahaných cancourů po boky, ale poměrně husté vlasy pod prsa. Taktéž jsem se definitivně rozhodla opustit černou barvu. Nechystám se jít na blond a vyhýbám se definitivním rozhodnutím, ale určitě nechci jít na červeno ani na blond. Na vlasy plácám oleje, hennu, zelený čaj a... děj se vůle Boží :)

Můj muž si pořídil varhany a tak teď určitě působíme ještě ujetěji než když jsme se přistěhovali, minimálně podle pohřebních a jinak strašidelných tónů, které se od nás ozývají :D

V práci se mi naskytla celkem reálná možnost kariérního postupu, plus zítra začíná poslední týden, kdy mám splnit nějaké ty veselé "domácí úkoly", které budou za rok odměněny finančním bonusem :) Peníze nejsou všechno, ale zatím jsem si za ně pořídila docela dost fajnových věcí. Docela mě zahřeje, když nechám v obchodě finanční obnos a vím, že jsem si na to vydělala sama. Vždycky se pak zamýšlím nad tím, jakou a jestli vůbec mají hrdost ženské a holky, které sedí doma a cíleně se nechávají živit od partnera. Čekat na "kapesné" v produktivním věku za svý hezký oči? To jako opravdu?
Kromě "parazit" mě ještě napadá jedno slovíčko, ale to je docela ošklivé :)

Zatím se mějte krásně a budu se těšit u dalších článků :) Děkuji svým čtenářům za zachování přízně!

P.S.: Svorně přivolávejme jaro, ať už nám nemrznou zadky!!
 


Komentáře

1 Alice Alice | 24. března 2013 v 20:09 | Reagovat

Doufám že jednou ten hřejivý pocit v obchodě taky zažiju :D
Doteď když v některém nechávám peníze říkám si vždycky ,,snad mi nedojde zubní pasta nebo šampon, protože na nový už teď nemám" a podobně :D

2 Sandra Sandra | 26. března 2013 v 9:19 | Reagovat

A máte alespoň stravenky? Já je teď mám druhý měsíc a považuju to za jeden z nejgeniálnějších vynálezů :) Dá se tak nemálo ušetřit. Levné a kvalitní šampony má teď Balea, stojí asi 30,- Kč a jsou super (alespoň ty pro ženy) :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama