Březen 2013

Teror v Homeless Place

25. března 2013 v 15:00 | Sandra |  ♣ Co život přinesl
Život mi nepřestal přinášet zajímavé životní zkušenosti ani v době přestávky v blogování - snad právě naopak.
Jak už asi tušíte, nebyla to zkušenost nikterak pozitivní a smát se jí budu moct zas až ve chvíli, kdy to celé bude za mnou. Zbývá otázka, kdy přesně to bude...

Před čtvrt rokem jsme si s mým nejdražším zařídili členství u pseudo-elitního fitness centra Holmes Place (určitě nejen mnou překřtěného na Homeless Place) v pobočce na Černém Mostě. Při srovnávání nabídek různých klubů a jejich poboček jsme s mužem konstatovali, že právě na ČM je nejvyváženější poměr mezi vzdáleností od místa našeho bydliště a vybaveností posilovny, navíc je k dispozici i celkem velký bazén, což se v létě dost hodí. Jednoho večera jsme tedy nakráčeli na pobočku a požádali paní na recepci o smlouvu.

Celý příběh teroru v Homeless Place naleznete pod perexem...

Kde je jaro?

24. března 2013 v 17:15 | Sandra |  ♠ Zprávy ze záhrobí
Kde je jaro? Víte to někdo? Jestli ano, tak mu laskavě vyřiďte, že si dává s příchodem pěkně na čas a mě opozdilci vytáčej!


No vážně - zima už je na můj vkus moc dlouhá. Absence internetu v domácnosti a nemožnost napsat něco smysluplného v práci mi trochu ztěžuje blogování. Chvíli jsem na něj dokonce zanevřela úplně, ale... chystám se to změnit, tak snad mě připojení tentokrát nezradí :)

A co nového? Kvůli předchozímu silnému vlasopádu a touze po změně česance jsem donutila svou sestru okudlat mi přes dvacet centimetrů, yay :D Takže teď nemám pár utahaných cancourů po boky, ale poměrně husté vlasy pod prsa. Taktéž jsem se definitivně rozhodla opustit černou barvu. Nechystám se jít na blond a vyhýbám se definitivním rozhodnutím, ale určitě nechci jít na červeno ani na blond. Na vlasy plácám oleje, hennu, zelený čaj a... děj se vůle Boží :)

Můj muž si pořídil varhany a tak teď určitě působíme ještě ujetěji než když jsme se přistěhovali, minimálně podle pohřebních a jinak strašidelných tónů, které se od nás ozývají :D

V práci se mi naskytla celkem reálná možnost kariérního postupu, plus zítra začíná poslední týden, kdy mám splnit nějaké ty veselé "domácí úkoly", které budou za rok odměněny finančním bonusem :) Peníze nejsou všechno, ale zatím jsem si za ně pořídila docela dost fajnových věcí. Docela mě zahřeje, když nechám v obchodě finanční obnos a vím, že jsem si na to vydělala sama. Vždycky se pak zamýšlím nad tím, jakou a jestli vůbec mají hrdost ženské a holky, které sedí doma a cíleně se nechávají živit od partnera. Čekat na "kapesné" v produktivním věku za svý hezký oči? To jako opravdu?
Kromě "parazit" mě ještě napadá jedno slovíčko, ale to je docela ošklivé :)

Zatím se mějte krásně a budu se těšit u dalších článků :) Děkuji svým čtenářům za zachování přízně!

P.S.: Svorně přivolávejme jaro, ať už nám nemrznou zadky!!