Volno, sladké volno

22. ledna 2013 v 16:49 | Sandra |  ♠ Zprávy ze záhrobí

... a o to sladší, oč kratší je. V práci mám poslední dobou masakr - školení a výlet do pivovaru (yay, docela jako školní výlet!), přednasranou kolegyni, která špatně zvládá stres, spoustu věcí k naučení a hlavně pitomce a trotly v UK a Belgii, se kterými je občas domluva těžší, než s ročním oslem (nebo stoletým dubovým pařezem, notně vykotlaným)...

Cosi jest pod perexem...


Dnešní vytoužené volno jsem tedy strávila slastným válením v posteli, konzumací pochutin a popíjením konvice ruského čaje z hrníčku, který jsem dostala od svého broučka :) Zítra mě čeká další školení, vymýšlení ročního targetu, za který mě bude čekat na konci roku odměna, pokud ho splním, a rešení průserů. Jakých? Zatím nevím, ale určitě jich bude několik a budou na mě s otevřenou náručí čekat v Outlooku, až přijdu :)


Strašně moc bych vyrazila někam ven, fotila, jela na výlet na nějaký hrad nebo šla na pařit na koncert - jenže venku je naprosto nežitelně, žádný z mých oblíbenců si tu koncert ještě dlouho nestřihne, a kamarádky skládají zkoušky nebo jsou pohlceny nějakou jinou školní aktivitou. Vůbec - máte na mě někdo čas? ;)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama