Leden 2013

Frozen hearts

24. ledna 2013 v 10:00 | Sandra |  ♠ Čím se bavím
Mrzne až praští, a to vám mrzne všechno, úplně všechno... od zadku až po srdce.

Lacrimas Profundere jsou v tomhle období moc příjemní na poslech. Přináším vám čtyři své nejoblíbenější písničky seřazené od nejoblíbenější, ale přehrajte je dle libosti (pokud si je rozhodnete přehrát - já osobně si videa na blozích nepřehrávám nikdy) :))

No idea what to say
I am here anyway
When you are there
But still away
We aren't here
To stay

Perex, juchů!

Volno, sladké volno

22. ledna 2013 v 16:49 | Sandra |  ♠ Zprávy ze záhrobí

... a o to sladší, oč kratší je. V práci mám poslední dobou masakr - školení a výlet do pivovaru (yay, docela jako školní výlet!), přednasranou kolegyni, která špatně zvládá stres, spoustu věcí k naučení a hlavně pitomce a trotly v UK a Belgii, se kterými je občas domluva těžší, než s ročním oslem (nebo stoletým dubovým pařezem, notně vykotlaným)...

Cosi jest pod perexem...

Plody utrpení

14. ledna 2013 v 21:13 | Sandra |  ♥ Moje vlasy
Pro všechno, čeho jsem kdy dosáhla, jsem musela trpět. Ale ani věčné slzy nespokojenosti, nesnášení sebe sama za lenivost, slabost a nedokonalost se nevyrovná utrpení způsobenému dlouhým čekáním.

Konečně jsem dosáhla cíle i v tomhle ohledu.


Nejsem z těch, kterým rostou těžké pevné vlasy tři centimetry za měsíc, aniž by museli vynaložit jakékoli úsilí. Mám slabé, tenké a jemné lámavé vlasy. A protože si je barvím (i když o ně pečuji a pravidelně zastřihuji, nebudou nikdy jiné.

Dočkala jsem se. Dočkala jsem se! Dosahují pod pas :)

Perex.

Úlovky sukňové

12. ledna 2013 v 16:48 | Sandra |  ♠ Radosti mého života
Tákže - už jsme si skoro navykla na pracovní režim, když vtom přišlo povýšení na nejsložitější pozici ze všech třech týmů, které jsem stihla vystřídat :) To mám za to, že se rychle chytám. Teď mě už čeká jen vlastní portfolium zákazníků :)

No a abych si udělala trochu radost, nakoupila jsem si několik krásných sukní!


Zbytek pod perexem ;)