Pátý Ketmařin Vánoční sraz

13. prosince 2012 v 21:56 | Sandra |  ♠ AKCE!
Tak, ta patka mi sice slušela, ale přesuňme se k něčemu veselejšímu: Přináším vám - samozřejmě se zpožděním - malý report - nereport z Ketmařina Vánočního srazu, jehož jsem byla účastnicí již pátým rokem :)

Musím vás ale upozornit, že mám za sebou příšerně vyčerpávající den v práci, mám teplotu a bloguju momentálně více méně proto, že mě zajímá, co jsem v tomhle stavu schopná vyplodit ;)Krásná společná fotka s mými drahými starými známými i příjemnými novými slečnami, díky kterým to stálo za to :)) Ráda se s vámi všemi setkám. Kdykoli.

Osvěžme si společně, jak se používá perex!


Na sraz jsem se jako vždy strašně moc těšila, i když ho každý rok vnímám úplně jinak. Občas se nestíhám divit, jak se změnil způsob, jakým nahlížím na svět kolem sebe. Každý rok jsem jinde, mnohem dál, a tak nějak lehčí. Proto nosím těžké boty. Příště si koupím New Rocky s železným kopejtkem, aby mě to vůbec udrželo při zemi... ale to jsem trochu odbočila, jak se na mě projevuje dnešní hektický pracovní den :))

Začala bych tedy asi místem, kde se sraz konal: tentokrát jím byla kavárna Knoflík, což je velmi stylové místo s příjemnou atmosférou, a pokud si stylem "škatulata, hejbejte se" dokážete ukořistit křesílko, docela dobře si posedíte. Jenže pokud nejste tací šťastlivci a zbude na vás jen sedací pytel, máte smůlu a budete se celý sraz válet na zemi. Některým přítomným to ale nevadilo, a tak byli všichni šťastní až do sm... konce srazu.

V kavárně mají moc dobré vanilkové a karamelové latte, ale i mátový čaj byl super. V jídelním lístku jsou sice jen drobnosti na mlsání a tousty, ale spolu s několika dalšími slečnami jsme si přinesly jídlo z čínské restaurace, která byla pár kroků :)

Celkově vzato se mi nejvíc líbila organizace burzy a closet cleaningů - představilo se několik lolita značek, ale jako informátor selžu, protože si pamazuju jen Ještěrčinu značku Emerald Dream, od které jsem si pořídila naprosto dokonalé náušnice - moc doporučuju sledovat její stránky http://emerald-dream.cz/ !
Sama jsem se účastnila burzy oblečení a celkem úspěšně poslala dál pár korzetových topů, takže doufám, že dělají radost :) Náplní srazu bylo kecání, drbání, stěžování zahrnující vše od promiskuitních běhen až po nejnovější filmy. A samozřejmě předávání dárečků :D

Shrnu-li to, k všeobecné spokojenosti, na Vánočňák jsem si poslední dva roky přišla pouze popovídat s kamarádkami a dát jim vánoční dárečky. Jinak jsem si tam už ale přišla hrozně nemístně, chvíli jsem dokonce jen seděla jak přibitá v sedačce a přemýšlela, jestli se nemám zvednout a odejít, a domluvit si rande s každou z mých kamarádek zvlášť. Najednou mě celá ta situace strašně zmátla - frajličky a kraječky a mašle a mimozemské čočky všude kolem. Cítila jsem se nesvá.

V žádném případě nehaním "srazování", poznala jsem díky němu třeba zrovna Ketmaru, což je pro mě jeden z neúžasnějších lidí, co znám, a srazy mě hodně naučily nebát se mluvit s cizími lidmi (jako by to nebylo to, co mi maminka celé dětství zakazovala, že). Stejně tak mi je jedno, kdo se jak obléká a kam chodí. Prostě to už není nic pro mě, a to ani když vím, že se taky často oblékám extravagantně.
Prostě a jenom jsem mimo tohle celé.

Ketmara byla tak hodná, že mě vyfotila, dokud ještě bylo světlo, a proto čekejte outfitový post. A možná taky nějaké plky, až na tu klávesnici uvidím trochu ostřeji.
 


Komentáře

1 Len Len | 15. prosince 2012 v 11:11 | Reagovat

Letos to byl teprve můj druhý sraz a hezky jsem si ho užila. Díky vám všem. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama