Říjen 2012

Lost in SAP

17. října 2012 v 18:49 | Sandra |  ♠ Čím se bavím

Moji milí čtenáři,

opět vás nepotěším, ale ani trošku :) V pondělí jsem nastoupila do nové práce a nyní je ze mne kancelářská krysa v zácviku, a to na plný úvazek. Prozatím jen na dobu určitou, ale teoreticky je možné, že mi firma nabídne i smlouvu na dobu neurčitou, proto se maximálně snažím pochytit veškeré informace, nasávat vědomosti z manuálů a nenechat si ujít jedinou poučku, abych se osvědčila a byla firmě přínosem, chodím domů večer tak vyždímaná, že ve mně není ani trochu šťávy, kterou bych mohla věnovat blogu.

Samozřejmě se při práci nechci vzdát svých koníčků, tedy mimo jiné blogování, a tak se vynasnažím přispět zase brzy něčím trochu zábavným z množiny toho, co jsem vám naslibovala :) Nicméně moje outfity teď nestojí za moc (nechci v práci vypadat nastrojeně, dokud si nevydobudu určitou pozici), na focení už je večer moc tma a na psaní se mi moc klíží oči...

Budu moc ráda, když mi napíšete, jak se teď daří vám, ať už ve škole, či v práci :)
Tento rok s sebou přinesl spoustu změn. Tak teď doufejme, že jenom k lepšímu (a že neskončí o vánocích, hahaha) :D

Výpověď a stříhání

6. října 2012 v 20:26 | Sandra |  ♠ Zprávy ze záhrobí
Ano, už je to tak, moji milí čtenáři.

Dala jsem v Tradičním českém pohostinství u Píči a Zmrda výpověď, neboť mi již značnou dobu lezlo krkem, jak povýšeně jednali se svými zaměstnanci, dětmi, a poslední kapka byla příliš odporná, než abych to tam ještě dále dobrovolně snášela. Ne, nemyslím si, že bych špatně snášela pracovní stres. Ovšem dost špatně snáším stres, který je způsoben dvěma jedinci naprosto přesvědčenými o tom, že jsou oprávněni povyšovat se nad každého, kdo jim je v jakémkoli poměru podřízen, a oblažovat ho projevy neředěného buranismu a idiocie.

Nechci se tu na tohle téma moc rozepisovat, ale rozhodla jsem se o něm natočit krátké video. Bude pojednávat o hrdosti, boji proti kreténskému systému a zdravém mezilidském chování. Postnu ho určitě někdy v následujícím týdnu, až seženu program na editaci videí, který se se mnou nebude dohadovat o tom, jestli snímek ustřihne, nebo ne. Má-li pro mne někdo tip na stříhací program, nechť se se mnou podělí! Děkuji :)

Taktéž vám vysvětlím, co přesně se skrývá za "stříháním" z nadpisu: Ne, nehráblo mi a nehrábla jsem si do své značně prořídlé kštice (ave antibiotika, ibuprofeny a stres), nezkrátila jsem vlasům utrpení. Pouze se marně pokouším nastříhat video, které jsem natočila minulý týden, a podle mě v něm vypadám dost úchylně na to, abych vám ho mohla ukázat.

Toliko ke shrnutí nejvýznamnějších událostí posledního týdne.
Děkuji za vaši pozornost a příště se již (snad) shledáme u videa :)

Lacrimosa 2012 - Rock Café

1. října 2012 v 18:37 | Sandie |  ♠ AKCE!
Jelikož jsem si na září plánovala hned tři akce, z nichž jedna padla kvůli nemoci a druhá kvůli blbému pořadateli, byla jsem opravdu ráda, že právě akce, na kterou jsem se těšila víc než na Vánoce, vyšla. A jak!

Moje maličkost před koncertem. A hádejte, kde? Přímo v první řadě :DD

Pod perexem naleznete velmi subjektivní report :)