Ku*vy celého světa, chcípněte.

25. září 2012 v 0:56 | Sandra |  ♠ Vrba
Já už zase něco řeším.

Není to žádná novinka, ale nenávidím kurvy. Ne prostitutky, které mají rády sex a mají zhotovený regulérní ceník, ale osoby s ženským pohlavím, které toto zmíněné pohlaví rády používají, kurví se pro radost, promiskuita je jejich denním chlebem a je pro ně zcela v pořádku dělat do zadaného chlapa, přičemž se tetelí v obláčku blaženého pocitu nadřazenosti *double facepalm*.


Prosím vás, nechoďte pod perex, pokud vám vadí velmi hrubý projev.
Já o tomhle jevu musím psát tak, jak to cítím. Musím používat slova, která to doopravdy vystihnou. Není zde místo pro eufemismy. Tohle je syrová pravda. I o mně.


Předestírám, že toto píši velmi unavená lidskou špatností, zoufale otrávená a definitivně přesvědčená o zradě.
Jsem naprosto srozuměna s následky, které může publikace tohoto článku způsobit. Nelituju ničeho z toho, co jsem napsala.

Nikdy nepochopím, čím vším se jsou ty osoby schopné ohánět v zájmu zachování jakési pochybné iluze cti.

Žhavými favority jsou špatné znamení horoskopu (jsem štír a to znamená, že se kurvím, já za to nemůžu!), špatné rodinné zázemí (víš, jak jsem měla těžký dětství?!), špatná finanční situace (a co mám dělat, já ty šaty fakt chci!) nebo touha po jistotách (já už nechci dřít/ být sama, já chci už taky konečně něco pro sebe!).

Divte se nebo ne, všechny tyhle repliky jsem slyšela na vlastní uši a ani jedné z těch mizerných kurev nebylo stydno je vypustit z pusy. A já moc lituju, že jsem jim přez ty jejich hambatý všehoznalý pusinky pořádně neflákla, už protože mi TAK STRAŠNĚ MOC hýbou žlučí.

Každé ráno se na sebe jsou schopné podívat do zrcadla, řešit se. Cítí se jako drama queen? Cítí se jako nadženy?
Dostávat za soulož věci nebo peníze je obchod. Takže jako podnikatelky. A některé podnikají rády, ve velkém. Jako na běžícím páse. Hlavní je zisk, zisk, a pocit nadvlády. Hrají si na osudové ženy, tajemné, jakože sexy. Jsou tááák bezprostřední! Je úplně v pořádku chtít sahat na zadaného mužského; domlouvat si s ním rande a klidně se mu rovnou i komplet nabídnout, žejo, protože vypadá, že má dost vysokou výplatu.

Mám mnoho let stálého partnera a nesmírně ho miluju. On miluje mě a o jiné ženské nemá zájem. Přesto to na něj v pravidelných intervalech některá zkouší, zpravidla záhy poté, co mě někde potká.

Od mých patnácti je to pořád to samé, furt dokola. Je jedno, že má přítelkyni, já jsem určitě lepší!
Jak na to mám kurva reagovat?! Měřit se s nima? Dělat na ně tytyty, vyhrožovat a udělat tak ze sebe žárlivou krávu, aby se měly čemu chechtat? Tak nic neříkám, mlčím, a uvnitř řve dávno probuzený vulkán.
Jestli s tím, do hajzlu, nepřestanou, tak už někoho opravdu fyzicky napadnu.

Tomu už se nesměješ, co, zrůdo, když mám v pěsti hrsti tvejch chemlonovejch vlasů?!

Co si, do hajzlu, myslíte, když mu nabídnete, že mi "to vysvětlíte"? Co mi chcete vysvětlovat? Že mi ho chcete přebrat a já vám mám dát tipy a triky nebo CO? Chcete se přede mnou nakrucovat a vyvyšovat - koukej na mně, teď zaujmu tvoje místo, protože nejsi tak úžasná jako já? - nebo CO? Chcete vyškrábat ty vaše kýčovitě zmalovaný vočíčka nebo dobře mířenou pěstí pustit rajskou ze svejch velkejch frňáků, kanalizační vobludy s vytahaným... vším?

Já už totiž NETUŠÍM.

Posraný schozofreničky. Ignorujou fakt, že má přítelkyni, ale zároveň si toho jsou vědomy a chtějí jí "to vysvětlit".
Pokud vím, na tohle se předepisujou takový legrační prášečky.

Bohužel tady nepomůže ani transplantace mozku, takže jako jediné řešení vidím naložit je do dobytčáku, odvézt za město a postavit ke zdi. Já si nedělám legraci. Vře to ve mně nasráním i zoufalstvím. Úhel pohledu se mi krapet zvostřil, co se dá dělat.

Nesmírně tohoto faktu lituju, ale mezi kamarádky takovýchhle kurev patří i pár mých kamarádek. Ví o tom, co mi udělaly ony kurvičky, stalo se to kdysi a bylo to něco fakt odporného, prosto s nimi zůstavají v kontaktu. Rády se s nimi vídají.

Je mi líto, ale tímto jste u mě skončily, milé dámy. Snažila jsem se to léta poctivě přehlížet v zájmu krásných chvil, co jsme zažily, ale nějak mi ty sladký vzpomínky hořknou, když si uvědomím, že vy na moje city z vysoka serete. No co, jste stejný děvky. Vím to o vás. Řekly jste mi to.

Nainstalovala jsem svému inventáři filtr čestnosti, loajality a přímosti, takže jste navždy vypadly z kola ven. Bleju z vás.

Momentálně mám v tomhle inventáři pouze svou sestru, Gábi a Bětušku. Je pár slečen, se kterými se chci poznat víc, a pokud je neodradil můj vulgární a hrubý projev, třeba se s nimi jednou i spřátelím. Pokud ne, zlobit se nebudu. Ale tohle jsem ven dostat prostě musela.

Abych nezapomněla: Přečte-li si tohle některá z vás, kurviček, tak jí dobře radím, aby přehodnotila svoje stanovisko, nebo se vodpráskla. Žádný jiný řešení totiž nepřichází v úvahu.
 


Komentáře

1 Kůzle Kůzle | 25. září 2012 v 9:03 | Reagovat

Je to velmi pravdivě napsaný článek a vulgarita je na místě. K těmto lidem cítím přesně to ,co ty. Zažila jsem něco trochu jiného - můj bývalý přítel se se mnou rozešel právě kvůli tomu, že se chtěl kurvit. Všichni jeho kamarádi se ho zastávali, protože je přeci chlap a chlapi tohle potřebují a protože právě pochází ze špatných poměrů a proto je to omluvitelné - WTF?

O těchto ,,dívkách" vím,ale nikdy jsem jejich počínání nedovedla pochopit. Souhlasím s větami, že se považují z nadřazené, lepší nežli ostatní. Nenávidím,když nějaká ubožačka odvede muže od rodiny, přítelkyně atd..přijde mi to odpornost nejvyššího kalibru srovnatelná s trestným činem.

Přeju pevné nervy,nicméně já bych je neměla, kór když se jedná o někoho z okolí..

2 Vita Vita | Web | 25. září 2012 v 12:10 | Reagovat

Především gratuluju ke chlapovi, který je schopný těm nájezdům odolávat. Bohužel znám dost takových, kteří nejsou. Vulgarita mě fakt nepohoršuje, protože to znám z vlastní zkušenosti taky - jsem si celkem jistá, že za tím stojí pocit méněcennosti a snaha si dokázat, že jiné ženské předčí alespoň tím sex-appealem (protože inteligencí, charakterem a podobnými hodnotnými věcmi to nezvládnou). A pokud se tím navíc ještě chlubí, tak to bude kombo méněcennosti a chorobné touhy na sebe upozorňovat.

3 Johanka Johanka | E-mail | Web | 25. září 2012 v 13:09 | Reagovat

Když dám bokem znechucení nad tímto typem lidí, tak mi jejich mentalita vždycky přišla fascinující. Ony jsou na sebe...cože...? Hrdé? Ony si dělají srandu z nás, normálně pracujích lidí...? Co se děje?

4 Sandra Sandra | Web | 25. září 2012 v 21:50 | Reagovat

[1]: Já ti nevím... že by se někteří klasifikovali jako tzv. "zasévači" a potřebovali si nabouchat ego? Mám to spojené spíš s primitivnějšími typy. To samé kurvení se v holčičím podání. A může se vůbec taková "holka" změnit? Znám pár relativně mladých a pořád ještě doufám, že toho nechaj...

[2]: Vyřídila jsem gratulaci a říká, že to prý není tak těžké :) Ale že spousta chlapů ráda tvrdí opak. Děkuju za zprávy. Moc děkuju.

[3]: Jo, jsou. Já taky nestačím zírat. Ty tři tečky s otazníkem jsou dost výstižné, a taky takové WTF?! :))

Všem moc děkuju za komentáře. Vážím si jich i vás jakožto žen, díky kterým ještě stojí za to být hrdá na své pohlaví. Obrazně :))

5 Japan Rose Japan Rose | Web | 25. září 2012 v 22:04 | Reagovat

Úplně vím, co myslíš, kolikrát mám chuť napsat stejný článek...

6 Sandra Sandra | Web | 25. září 2012 v 22:13 | Reagovat

[5]: Tak ho napiš, opravdu.

7 Alice-chan Alice-chan | Web | 25. září 2012 v 22:58 | Reagovat

Prostě jsou to svině.
Balit zadaného je sviňárna, když je to navíc přítel někoho koho znají, je to totální hnus.
Já to znám zase ze směru svých bývalých spolužáků, kteří tvrdili že když je holka zadaná, není to problém. Že přesvědčí že jsou lepší.

Mám to štěstí že můj přítel taky není z těch co by se odlákat nenechali. Jednak je to typ po kterém moc holek neletí. (možná mám divný vkus, ale je to fuk. pro mě je dokonalý) a taky od jisté doby máme oba na ruce takový ,,prozatímní" zásnubák a ten prý hodně odpuzuje podle toho co Helius říkal. Prý jakmile si holka všimne tak drží odstup.

8 Sandra Sandra | Web | 26. září 2012 v 18:27 | Reagovat

[7]: Tak to je fakt děsný O__o A pak se má člověk divit, že to vypadá, jak to vypadá.
Jinak - my taky máme prstýnky, ale ony si ty běhny asi myslí, že je to módní záležitost nebo co :))

9 Johanka Johanka | Web | 29. září 2012 v 13:12 | Reagovat

[4]: :)

10 Len Len | 4. října 2012 v 18:07 | Reagovat

Naprosto s tebou souhlasím. Nesnáším alibismus typu... "To příroda..., rozsévač..., za to můžou hormony..." Tak buď je to člověk, a ovládá se, nebo zvíře, pak ale dostane misku granulí pěkně na zem. Chci chlapa, ne zvíře. Až budu chtít zvíře, pořídím si roztomilou fenku border kolie. :) To samé platí pro ty pani zmiňované ve článku.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama