Září 2012

Poděkování a chystané články

29. září 2012 v 12:25 | Sandie |  ♠ Zprávy ze záhrobí
Mé milé čtenářky,

úvodem vám všem chci moc a moc poděkovat za soukromé zprávy, v nichž jste reagovaly na můj článek o trápení s rozbíječkami vztahů. V nepříjemné situaci mi ty zprávy pomohly získat zpět pocit, že ještě všechno není tak úplně v háji a velmi silně na mě zapůsobilo, kolika úžasnými slečnami jsem obklopená :) Velmi si toho vážím.

(A kdybych někdy v budoucnu plánovala novodobý hon na čarodějnice, tak přesně vím, na které z vás se obrátit pro pomoc, což značně usnadní vymýšlení taktiky a propočet nákladů na nákup vidlí, pochodní a briket)

Abych ale opět trochu odlehčila situaci, protože nejen zlostí živ je člověk, mám pro vás taky pár novinek:

1. Byla jsem předevčírem na koncertě Lacrimosy a bylo to fantastické! Všechny podrobnosti doplněné několika velmi amatérskými fotkami sepíšu do článku, který tu uveřejním nejpozději zítra :)

2. Už neberu antibiotika a nejsem infekční! Tramtarará!

3. Připravuju pro vás další články: recenzi na regenerační gel Kosmín, článek o vlasech, článek o neprobádaných prériích mého botníku, další recenzi na úžasné lesky od Rimmel, konečně článek o dovolené v Karpatech a ještě takový veselý report o vzácné návštěvě ze Slovenska a o tom, jak jsme navštívily výstavu o alchymii :D

Zatím se s vámi loučím a ještě jednou děkuji za přízeň! :)

Ku*vy celého světa, chcípněte.

25. září 2012 v 0:56 | Sandra |  ♠ Vrba
Já už zase něco řeším.

Není to žádná novinka, ale nenávidím kurvy. Ne prostitutky, které mají rády sex a mají zhotovený regulérní ceník, ale osoby s ženským pohlavím, které toto zmíněné pohlaví rády používají, kurví se pro radost, promiskuita je jejich denním chlebem a je pro ně zcela v pořádku dělat do zadaného chlapa, přičemž se tetelí v obláčku blaženého pocitu nadřazenosti *double facepalm*.


Prosím vás, nechoďte pod perex, pokud vám vadí velmi hrubý projev.
Já o tomhle jevu musím psát tak, jak to cítím. Musím používat slova, která to doopravdy vystihnou. Není zde místo pro eufemismy. Tohle je syrová pravda. I o mně.

Ia ia Cthulhu fhthagn!

23. září 2012 v 14:31 | Sandie |  ♠ Outfity
A ještě jeden outfit z léta :)

Jednoho dne jsem se rozhodla vzít sourozenkyni do Náprstkova muzea, kde mají výborné stálé expozice a hlavně absolutně úžasný obchůdek se suvenýry, kde jsem sehnala perfektní egyptskou olejovou vůni Amarna (dle mnoha lidí smrdí jako mumie, ale je jen zatuchle dřevitá - s natronem nemá nic společného!), krásné přívěsky ve tvaru skarabů a jiných blbůstek, které mne s mou úchylkou na Egypt nemohly nechat chladnou :)

Největší překvapení mě ale čekalo, když jsem uviděla krabici s fixou psaným nadpisem DAGONSKÉ PŘÍVĚSKY.
Jelikož je H. P. Lovecraft mým velkým oblíbencem a bájného boha Dagona zbožňuju, skoro jsem k ní přiskočila a nemalé bylo mé nadšení a překvaní, když jsem uvnitř uviděla tzv. Dagonské zlato*!! Hned jsem si jednu příšerku musela pořídit a zatím si hoví u mě ve šperkovnici :))

* K pradávnému bohu Dagonovi se modlili chudí rybáři, uctívali ho i lidskými oběťmi a za to jim Dagon nechal mořem vyplavovat zlaté idoly, medajlonky, sošky (většinou ve tvaru podivných stvoření)...

Fotku nahraju, ale momentálně jsem moc kaput na to, abych hledala usb. Proto jen pár fotek outfitu, který jsem měla ten den na sobě :)


A pod perexem pár dalších :D

Péče o vlasy - část 2.

21. září 2012 v 13:22 | Sandie |  ♥ Moje vlasy
Pekný den přeji :)

Mimořádně plním slib a postuji článek s pár radami ohledně péče o vlasový porost.
Veškeré rady zapisuji po více než ročních zkušenostech. Byly testovány na třech osobách (zneužití rodiny se netrestá).

Doufám, že vám budou k prospěchu! :)

A teď už honem pod perex!

Chcípy chcíp

20. září 2012 v 20:16 | Sandra |  ♠ Vrba

Po dnešní noci si připadám totálně kaput; caput capitis hadr. Člověk si říká: "Hurá, už mám tu přiblblou virózu za sebou, jenom si mi nějak špatně dejchá, ale to bude dobrý," a najednou přijde horečka, zimnice, blouznění a druhý den odvlečení rodiči k doktorovi, které by se dalo označit za násilné, kdybych bývala měla trochu síly se vzpěčovat.

V těch krátkých okamžicích, kdy se mi podařilo zamhouřit oči, jsem kolem čtvrté ráno pořádala odbojové akce, házela "cukrátka" na hromady uhlí projíždějících sovětských vlaků, skákala do škarp u cesty a schovávala se před gestapem. Byly to jenom útržky, krátké vize, ale nemizely mi před očima ani když jsem ztrápeně civěla do tmavého obrysu lustru nad hlavou. Převalila jsem se na bok, ale tam jsem zas viděla zostřené výslechy v bezútěšných kulisách Pankrácké věznice. Teprve kolem sedmé jsem usnula a viděla něco příjemnějšího. Bohužel už nevím, co to bylo.

Doktorka byla naštěstí moc vlídná a rozumná. Sice mi předepsala atb, ale jen protože mám komplikovaný zánět nosohltanu a dutin. Navíc mi předepsala moc fajn nosní sprej, který konečně zatočil s mým chronickým ucpáním nosu, a legrační zelené prášečky na dutiny. A dala mi recept na zázvorový čaj na imunitu. Tady ho máte, milí potenciální marodi:

1l horké vody
1 pořádný kus zázvoru
5ks hřebíčku
1 celá skořice (pokud máte drcenou, dejte jí tam nálož)

Zázvor nastrouháme, vhodíme do kašičky hřebíček a skořici, zalijeme vodou a spaříme. Podáváme s lžičkou medu nebo bez ní, hlavu vám to utrhne stejně.

Buďte zdrávi. Jakože fakt :)

My eyes are closed, my hands are wide open

16. září 2012 v 10:00 | Sandie |  ♠ Outfity

My hand-crafted host
Left my toys broken
My eyes are closed
My hands are wide open


Tak si dáme jeden zeleně laděný post, čistě v rámci vzpomínek na léto :)

Měly jsme malý stan...

14. září 2012 v 19:00 | Sandie |  ♠ AKCE!
... ale jelikož obě měříme půl druhého metru, na nohy nám netáhlo. Zato nám pěkně mrzly naše boubelaté zadky.


A o tom, jak jsem jela se sestrou na minidovolenou do kempu v Kácově, se dočtete pod perexem ;)


Daemon Tribute

3. září 2012 v 11:26 | Sandra |  ♠ Outfity
Dneska pro změnu přináším jeden ze svých nejzlejších outfitů - konkrétně jsem takto vohozena vyrazila s Gábinkou do posilovny :D Jelikož nesnáším převlékání ve veřejných šatnách, ať už jde o převlékání v bazénu, posilovně nebo šatně před tělocvičnou ve škole, vybrala jsem si ve snaze tento proces zkrátit na minimum pouze korzet, minisukni a bolerko :)


Pod perexem zbytek jest: