PGT 7

23. srpna 2012 v 21:38 | Sandie |  ♠ AKCE!

Letošní Pragáč byl podle mě vynikající a tímto chci poděkovat všem, se kterými jsem ten večer trávila, jelikož bez nich by to rozhodně nebylo ono! :)

Gruppenfoto z pikniku pro začátek :D

A zbytek pod perexem!Já a Anna

Letos jsem se rozhodla jít opět na gothic piknik :) Na dece jsme se sešly já, Ketmara, Anna, Ještěrka a nakonec dorazila i Noha. Počasí a vosy nám naštěstí zážitek nijak moc nekazily (i když mohlo být chladněji a ty zrůdy taky mohly letět obtěžovat někoho jinýho!).

Na piknik nakonec dorazilo zhruba třicet lidí, mimo jiné i jedna slečna z Polska (se kterou jsem si na sklonku večera povídala v autobusu a byla velmi zábavná :D).


Letos se se mnou vypravila i moje drahá sestra.Akce se letos konala ve třech klubech - v jednom byla guitar stage, ve druhém synth stage a ve třetím electro stage. Začaly jsme v klubu s guitar stage a postupně vystřídaly všechny kluby! :)


Přesun :D
Synth stage a... Jsi divočák, jsi divočák, jsi divočák...V klubu s electro stage jsem objevila černé malovátko na obliček, takže jsme se vesele pomalovaly...

Shrnuto a podtrženo: skvělá společnost a skvělá hudba, na kterou jsme si utancovávaly nohy (naštěstí nikde není fotodokumentace mého zostuzení)! Už se moc těším na další ročník :)

Za jediné mínus považuji stánky s merchem; všude se to hemžilo nemrtvými, jakýmisi zombíky a tak dál, a tak dále. Ale co když NEMÁM ráda zombíky?

A vůbec - vysvětlí mi už někdo konečně tu módní zombie vlnu? Ne, já nevěřím, že to víc jak pět procent lidí ze sta nosí proto, že má rádo béčkové horory. Je to módní vlna a já chci vědět, proč jsou uhnívající kusy masa tak cool. Děkuji.


 


Komentáře

1 Vita Vita | Web | 24. srpna 2012 v 13:42 | Reagovat

Asi kvůli zombie walku? :)

2 Sandra Sandra | 28. srpna 2012 v 18:48 | Reagovat

[1]: Mně právě přijde, že to spíš přišlo s tou vlnou "post-apo". Já měla vždycky zombíky spojené s béčkovými (a hůř) horory s rozpočtem jeden dolar... :)
Ale protože jsem společensky mimo, nemám ponětí, co to post-apo přineslo.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama