Advik a kecy okolo

3. srpna 2012 v 16:55 | Sandie |  ♠ AKCE!
Kdepak, kdeže, nezapomněla jsem, že mám blog! I když to tak dost vypadá. Bylo toho poslední dobou hodně, na psaní článků nebyla absolutně nálada, a přestože urputně pracuju na reportu z Kaprat, nejsem stále schopná dát ho dohromady.
Report se v nejbližší době určitě objeví :)

Prozatím tu mám pár fotek z Adviku, na kterém jsem byla/ nebyla. K samotné akci se nijak extra vyjadřovat nechci a ostatně ani nemůžu, protože se mi nechtělo platit vstupné a dopoledne jsme s llzard prostály na zahrádce před KC Zahrada.

Původně jsme se měly já a llz sejít s jednou slečnou, ktrá se do Prahy moc nedostane, a jít společně do čajovny. Slečna bohužel nakonec nějak nereagovala a celá situace byla poněkud chaotická, a tak jsme po chvíli zevlení, posmívání se haradžuků pacholátkám a objímáním s kamarádkami, které jsme dlouho neviděly (:D) vyrazily do čajovny samy.

Odpoledne a večer rychle utekly a bylo to moc fajn :) Jako vždy, když se s llz vidíme, vznikají šílenosti, které jsou hodné zaznamenání do stripů (kterých se taky dočkáte, příznivci mého kreslířského umění :D)!


Opět mám na sobě svůj milovaný korzet z Vampireshopu ♥
Šperk: Angel Beads
Bolerko: Vietnamci
Celou hrůzu dotvářela sukně z Terranovy a steelky, ovšem žádná použitelná fotka celého vohozu nejest nikde.
 


Komentáře

1 Kůzle Kůzle | 5. srpna 2012 v 14:40 | Reagovat

Ach jo, mrzí mě, že jsem se nakonec nesešly, ale upřímně, takový pitomý den jsem snad nikdy ještě nezažila. Když už jsem si konečně nabila mobil a přečetla vaši zprávu, těsně před vyražením do čajovny se mi rozbil kufr a nemohla jsem nikam jet. Ještě mi ho kluci táhli až k autobusu do Mostu :(
A když jsem vám chtěla o tom napsat zprávu, vybil se mi druhý mobil, kde jsem měla kredit..prostě parádní BridgesJones-related den. Doufám, že jste se nijak zbytečně netáhly Prahou a jsem ráda, že jste si i tak den užily. Na fotkách Ti to moc sluší, věřím ,že se sejdeme ve šťastnější den :)

2 Sandie Sandie | Web | 15. srpna 2012 v 9:25 | Reagovat

[1]: Už jsem to četla u tebe na blogu, to zní fakt hrozně... No ono neštěstí nikdy nechodí samo, že jo :) Doufám, že už tě smůla opustila. Těším se, až se zas potkáme!
btw Děkuji :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama