Srpen 2012

Hérečky Saša a Suši

28. srpna 2012 v 17:37 | Sandra |  ♣ Co život přinesl
Bohužel z celé té taškařice nemám nižádnou fotodokumentaci, ale jelikož Poklidný hřbitůvek navštěvují pouze samé inteligentní a sofistikované bytosti, zvládnou si vše domyslet jako v mnoha předchozích případech :)

Pro všechny případy ale vysvětlení pro jedince, jimž bylo naděleno méně:

Takže bejbiny, nemáme fotešky ani z after-party, kde sme mrtě zapařily s Gábinou jako vopravdický bárbínky hned po natáčení! Jako smolíček, voe. Vystřídaly sme několik podniků, ale pamatuju si z nich jenom KFC a pak sem se probrala až ve Fruitissimu, kde do mě Gábi lila další koktejl (asaí + ananas).

Dobře, konec fórků :))
O tom, jak jsem byla na natáčení, se dozvíte pod perexem!

PGT 7

23. srpna 2012 v 21:38 | Sandie |  ♠ AKCE!

Letošní Pragáč byl podle mě vynikající a tímto chci poděkovat všem, se kterými jsem ten večer trávila, jelikož bez nich by to rozhodně nebylo ono! :)

Gruppenfoto z pikniku pro začátek :D

A zbytek pod perexem!

Ošidná barva

15. srpna 2012 v 10:21 | Sandie |  ♠ Humory
Jak se zdá, všechno je to otázka správně zvolených doplňků.

Lidi vás rozřadí vždy do několika skupin:
glamour žena/ cigánka (černé módní minišatky, blyštivé doplňky a masivní šperky)
sekretářka/ businesswoman (černý kostýmek, barevně odlišená košile)
sídlištní žena/ Halina Pawlovská (mnoho černé, která musí mnohé zakrýt - hubnoucí efekt však nezabírá)
"ty, co zbijem" (černá krajka, řetězy, ostny, těžké boty)

Na vyčlenění stylů výše si můžete povšimnout, že hlavním nositelem stylu je ve všech případech černá barva, a teprve doplňky z vás učiní příslušníka té které skupiny.

Nejprve budu demonstrovati na svém příkladu: Na vysoké škole jsem byla, maje zrzavé vlasy a byvše komplet nenalíčená, nedůvěřivě tázána, zda náhodou netrpím depresí. Nejprve jsem se zplna hrdla zařehonila a žertem svůj domnělý smutný výraz svedla na blížící se zápočet. Jak jsem ale byla starostlivým spolužákem ženského pohlaví opravena, nejednalo se v mém případě o výraz tváře.

Jelikož jsem již v té době byla znalá mnohých kvalitních článků o subkulturách z Bravíček, Popcornů a dalších seriózních periodik, ihned mi hlavou prolétla myšlenka, že musím zkontrolovat stav svého oblečení. Můj tehdejší outfit sestával tehdy z dlouhé černé sukně, červených korálků a trička s růžičkami. Tričko ale mělo, čert aby to vzal, na boku šněrování! Byla jsem odhalena a vydána napospas! Jak depresivní outfit vyznavačky nízkého hudebního stylu založeného na uctívání satana, jeho pohůnků, a veškerých lidských neřestí v čele se sedmi smrtelnými hříchy, vymyšlenými na iks-ypsylontém koncilu!
"Nechápu..?" pronesla jsem opatrně.
"No, víš, že máš černou sukni!"
Nedokážu vám bohužel popsat stav, v němž se po tomto výroku ocitla má mysl. Upadla jsem však do stavu jistoty, že již nic nemá smysl, protože si o vás, kurňa, budou myslet, že máte depku, i kdybyste byli nahoře oblečení jak na diskošku! Sukně nejspíš obsahuje příliš velké množství černé, které smete vše ostatní.

V rámci pokusu jsem se jednoho dne nastrojila do světlých džínů, růžového tílka a bílých botiček. V uších se mi houpaly stříbrné kruhy.
Cítila jsem se úplně na dně, což se zákonitě projevilo i na mém výrazu. Ten den má duševní pohoda nikoho neinteresovala.

Závěrem bych nejen studentům vysokých škol, kteří jsou právem zváni "jelita národa", doporučila číst více odbornou literaturu a nesestavovat lidem kolem sebe psychologický rozbor pomocí návodů v časopisech úrovně nižší, než záchodový speciál Trnky Brnky.

Hudební odpoledne s Depešáky

4. srpna 2012 v 14:00 | Sandie |  ♠ Čím se bavím
Vítejte u hudebního odpoledne se Sandie!

Když mi před necelým týdnem můj brouček pustil pár písniček od Depeche Mode, musela jsem si stáhnout jejich diskografii, hned jsem natáhla do mobilu dvě alba a... celý den nevytáhla sluchátka z uší :)) Ani následující den, a potom přišla další dvě alba...

Naposledy se mi něco takového stalo v patnácti letech, když jsem narazila na Theatres des Vampires - prostě veliká, veliká závislost :) Přináším vám pár svých (prozatím) nejoblíbenějších písniček!
Advik a kecy okolo

3. srpna 2012 v 16:55 | Sandie |  ♠ AKCE!
Kdepak, kdeže, nezapomněla jsem, že mám blog! I když to tak dost vypadá. Bylo toho poslední dobou hodně, na psaní článků nebyla absolutně nálada, a přestože urputně pracuju na reportu z Kaprat, nejsem stále schopná dát ho dohromady.
Report se v nejbližší době určitě objeví :)

Prozatím tu mám pár fotek z Adviku, na kterém jsem byla/ nebyla. K samotné akci se nijak extra vyjadřovat nechci a ostatně ani nemůžu, protože se mi nechtělo platit vstupné a dopoledne jsme s llzard prostály na zahrádce před KC Zahrada.

Původně jsme se měly já a llz sejít s jednou slečnou, ktrá se do Prahy moc nedostane, a jít společně do čajovny. Slečna bohužel nakonec nějak nereagovala a celá situace byla poněkud chaotická, a tak jsme po chvíli zevlení, posmívání se haradžuků pacholátkám a objímáním s kamarádkami, které jsme dlouho neviděly (:D) vyrazily do čajovny samy.

Odpoledne a večer rychle utekly a bylo to moc fajn :) Jako vždy, když se s llz vidíme, vznikají šílenosti, které jsou hodné zaznamenání do stripů (kterých se taky dočkáte, příznivci mého kreslířského umění :D)!


Opět mám na sobě svůj milovaný korzet z Vampireshopu ♥
Šperk: Angel Beads
Bolerko: Vietnamci
Celou hrůzu dotvářela sukně z Terranovy a steelky, ovšem žádná použitelná fotka celého vohozu nejest nikde.