Červenec 2012

Vzdušné zámky hrůzy

21. července 2012 v 22:52 | Sandie |  ♠ Vrba
Tématem týdne je optimismus a já se můžu jen uchechtnout; jak komické. Zažila jsem nádherné dva týdny klidu a harmonie s mým drahým mužem, daleko a pryč od čehokoli, co mě stresovalo. po návratu do rodného města na mě ale dopadlo vše, před čím jsem zmizela, a to s daleko větší intenzitou, než jsem byla schopná po klidném stresuprostém oddechu snést.

Optimismus, optimismus... Kde ho mám sakra brát? Lidi vytváří zástupné problémy, vydírají, omezují, kontrolují a diktují a odmítají přiznat chybu. Jak ale vyřešit problémy, které neexistují? Nehodlám se před nikým ospravedlňovat, nehodlám podávat doklady o svém životě, které si na mě někdo vynutí z titulu zákonného zástupce a biologického rodiče. Nejsem ničí poddaný, nežiju v devatenáctém století. Chci být pánem svého života a žít, žít podle sebe a ne podle předpisu, který sestavím spolu s diktátorem.

Chci být dobrý a stále lepší člověk, chci mít smysluplnou práci a spokojenou rodinu. Chci být dobrý člověk, ne poslušný otrok.

Jak to, že jsem nikdy neviděla, co se děje? Dvacet let mlčení.

Dalas mi život, tak mě ho nech žít. Mami.

Zpět z lůna Karpatských hor

16. července 2012 v 10:03 | Sandie |  ♠ Zprávy ze záhrobí
... s krky neporušenými a těly neanemickými :D Zato máme spoustu zážitků, o které se s vámi v nejbližší době podělím.
Mám zápisky den za dnem, fotky, dokonce mám nějaká videa, ale asi vás zklamu, protože jsem natáčela skoro jen samá selátka, která tam měl jeden pán... :'D Alespoň děti města uvidí, jak jsou hospodářská zvířata super (a ještě lepší, když kolem vás volně proběhnou).

Blood tells

6. července 2012 v 10:00 | Sandie |  ♠ Outfity
A takhle jsem vyrazila na sraz s Betty!


Hurá, jde se za Betty! :D
Další foto pod perexem ;)

Saxana v bílém

2. července 2012 v 10:00 | Sandie |  ♠ Outfity
... a taky s jinou frizůrou, ale o tom to přece není :D Jenom jsem si tak připadala s obrovskou plackou pentagramu na krku. Tohle je jeden z mých nejobyčejnějších pracovních outfitů, který jsem na sebe navlékla v létě.


A zbytek pod perexem!