Květen 2012

Haló, zkouška!

31. května 2012 v 0:05 | Sandie |  ♠ Čím se bavím
Moji milí čtenáři, nedejte se zmást titulkem! Autorem jsem stále já, a ne ta zpropadená informatika, jejíž výsledky si radši prohlédnu až po Gothic Jarmarku, abych si náhodou nezkazila večer, kdyby mi stále se propisující záhlaví ve Wordu udělalo paseku v bodíkách :)

Dnes to bude velmi stručné - vytvořila jsem video, jehož výroba mě stála 1 ks pohnutí rukama, menší výtlem *hjehjehje* a dvě hodiny nahrávání... Nebylo vytvořeno coby nosič myšlenky nebo tak něco, dokonce ani nemá za cíl pobavit (pominu-li smích z bezradnosti, jak moc je to video o ničem, ale tím se opět dostáváme k původnímu účelu videa) nýbrž čistě jako tester, jak to v nahrávání na YouTube funguje a podobně :)

Poslední jarní novinky

27. května 2012 v 23:30 | Sandie |  ♠ Zprávy ze záhrobí
Možná to tak vypadá, ale rozhodně jsem neutonula v depresi :) Naopak - podnikám toho víc, než dost!


Fotka z Apetit Festivalu v Plzni.
Muž stále trval na tom, že nemám dělat "ty svoje unylý ksichty" a tvářit se přirozeně. Z celé série Sandra se tváří přirozeně byla tahle nejkoukatelnější = nevypadala jsem tam jako po afterparty s kupou extáze a koksu, a proto je objektiv alespoň částečně zakrytý prstem :DD

Švarc ve sklepě

16. května 2012 v 20:59 | Sandie |  ♠ Vrba
Dneska vám povím pro změnu zas něco pěkně šťavnatého. Jedná se celkem dlouhotrvající problém a zveřejněním docela riskuju, ale už si to nechci nechávat pro sebe.

Cítím se frustrovaná jako cirkusový lev zavřený v kleci; jenom čekám na další vystoupení a nevím, jaké kousky po mně zase budou chtít. Možná podat pac, možná proskočit zapálenou obručí, a já můžu jenom pořvávat.

Cítím se jako Richmond z IT Crowdu, zavřený v kumbále, který už vlastně ani přesně neví, co má dělat.

Pod perexem.

Koncertní sirotci

6. května 2012 v 18:34 | Sandie |  ♠ AKCE!
Už třetí den sedím/ ležím doma s nemocí, která má hned několik úžasných vlastností - nikoho v okruhu pěti metrů nenechá vyspat, trhá mi plíce a omezuje mě v pohybu - a jelikož jsem příliš mrtvá na učení (Haló? Zkouškový? Vydrž, zavolám ti zpátky, až budu moct, jo? Pa. Uf!), ale příliš živá na civění na seriály v horizontální poloze, rozhodla jsem se ukázat vám fotku, kterou nám se sestrou pořídil můj nejdražší muž na Theatrech :)


Ta fotka je objektivně příšerná; mám vlasy komplet ulepené od potu, lesknu se jako kopule katedrály v jarním odpoledni, usmívám se příčetně asi jako chovanec psychiatrické kliniky na oddělení s ostrahou, kterému zapomněli dát prášky, a přestože byla fotka původně barevná, musela jsem ji kvůli příšerné kvalitě světla hodit do černobíla.

Ale je se Sonyou Scarlet! To je prostě sen!! :)

Na sobě máme ona čerstvě zakoupená trička. Na sestřině je znak TdV a na mém je také jeden, jen o poznání kýčovitější (yay!) a doplněn nápisem BLOOD IS LIFE. Poměrně hodně mě mrzelo, že jim došla jednoduchá černá tílka s nápisem IN BLOOD WE LUST, ale není všem dnům konec - jednou i to bude mé! :D

Potížisti

4. května 2012 v 12:55 | Sandie |  ♣ Co život přinesl
Moji milí čtenáři,

už se mi po blogování hrozně moc stýskalo a věřím, že i vy oceníte znovuzprovoznění :)
Chci vám všem moc poděkovat za neustálou přízeň, i když vás po dobu delší než přípustnou vítal na Poklidném hřbitůvku Fallen Yard jenom můj rozmrzelý ksicht.Původně jsem plánovala přijít s novým designem, články přednastavenými minimálně na týden dopředu, fanfárami, konfetami a tak všelijak podobně, ale znáte to - člověk míní, jeho tělo/ okolnosti/ každodenní porce lidské demence mění, takže vás dnes oblažím jenom úžasně záživnými historkami z návštěv koncertu Emilie Autumn v březnu, skupiny Root 23. dubna a koncertů JTR Sicker, Snovonne a Theatres des Vampires v rámci Gothic Rock Party z 28. dubna.

Jak začít? V rámci koncertů existuje vždy několik fází, které jsou každá po svém podstatná a každá po svém kritická. Shrnula bych to chronologicky zhruba takto:

1. Nalezení klubu
2. Čekání na koncert
3. Umístění před podiem
4. Nazvučení
5. Kripl vedle
6. Stádo

Čtení z koncertů pod perexem! :)