Prosvětlení

3. dubna 2012 v 15:29 | Sandie |  ♠ Vrba
V posledních dnech se spousta věcí pohnula lepším směrem a nemohu než doufat, že jím budou pokračovat i nadále.

Konečně jsem si sehnala práci - měsíce hledání a nabírání zkušeností (mnohdy připomínající spíš nabíjení rypáku) se mnohokrát vyplatily. Žádný "podej-přines" jako bych byla v neblahé paměti Paul's.

Všechny vlasy kromě předních pramenů se úspěšně doplazily do pasu, takže mě příjemně šimrají na holých zádech a při chůzi mi prameny proskakuji pod pažemi, což je zvlášť dobře vidět ve stínu :)
Teď je jen udržovat, vypiplávat a nadšeně skandovat těm kratším, aby se již brzy radostně spojily s těmi delšími a kinklaly v harmonii s nimi.

Jsem moc zamilovaná. Moc, moc, moc. Mám toho nejskvělejšího muže na světě a jsem opravdu velmi šťastná :)

Ale jak to tak bývá, jakmile něco získáme, zároveň něco ztratíme. Nemusí se jednat o bolestnou ztrátu nebo dokonce ústupek našemu pohodlí. V mém případě jde dokonce o uvědomění, kterého jsem dosáhla už dávno, ale dokázala si ho otevřeně přiznat až nyní. Bohužel, člověku je vlastní držet se zažitých vzorců chování, které mu překážejí ve vlastním vývinu a posunu o příčku výš...

Jedna éra mého já skončila a přichází nová. V té si na sebe nevezmu širokou sukni plnou frajliček, kanýrků a mašliček. Už žádný sraz. Rozprodala jsem veškeré lolita věci, které jsem měla, a doplňky na sebe nenechají dlouho čekat.
Nechala jsem si jen sukni z Anna House, ale pssst ;)

Občas mám chuť přestat postovat svoje "úlovky" kompletně a dát prostor jen svým myšlenkám, aby se naplno rozběhly, nezatížené nikým a ničím. Mívám pocit, že moc lpím na hmotných statcích a trochu mě to brzdí v rozletu.
Poslední dobou dost přemýšlím a pořád víc si uvědomuju, kolik mi to dává. Posouvám se víc k sobě samotné a učím se věci, o kterých se mi kdysi ani nesnilo...

... třeba odpouštět.
 


Komentáře

1 Alice-chan Alice-chan | Web | 3. dubna 2012 v 17:42 | Reagovat

Jsem moc ráda že máš práci. Zapálilo to ve mě kus naděje. :)
Když je řeč o těch vlasech, moc by mě potěšil článek ohledně šamponů a každodenní péče o vlasy. Na co si dávat pozor aby neobsahoval a co v něm naopak hledat. Možná taky pár zmínek ohledně různých masek a podobných věcí. Jak moc velký smysl má je používat a tak.
Snad nejsem jediný zájemce kolem těchto témat. :D
Ty předchozí články co jsi psala se mi moc líbily.

2 Sandie Sandie | Web | 3. dubna 2012 v 18:34 | Reagovat

[1]: Hlavně zatnout zuby a nepolevit ve hledání :) Řeknu ti, že když jsem se vyrovnala s tím, že práci nemám a ještě možná nějakou dobu mít nebudu, vyšlo mi to :)
Děkuju za námět na článek! Chystala jsem se jak na šampony tak na shrnutí běžné péče, takže tu rozhodně v nejbližší době jeden přistane :) Jsem moc ráda, že se ti předchozí články líbily! Budu se snažit i nadále ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama