Indigofera tinctoria poprvé

1. března 2012 v 22:43 | Sandie |  ♥ Moje vlasy
Mí milí věrní čtenáři, dnes neuniknete mému nezměrnému nadšení z obarvení mé velectěné makovičky na barvu snů každé potenciální Sněhurky nebo prvoplánové gothičky Eráčového typu - HA!

A teď věcně o tom, co se skutečně stalo: Poprvé v historii se mi podařilo obarvit se čistě přírodní barvou na vlasy, a to modřilem barvířským :D Hlavu nemám modrou, jak sliboval název a technický postup mnoha lidí, kteří takto černé barvy vlasů dosáhli přede mnou, ale o tom podrobně později (nemohu než podělit se o takovou novinu se všemi, kteří zabloudí na blog, protože doma to už všechny omrzelo :D), ale krásně ebenově černou. Vlasy jsou navíc mnohem příjemnější, bohatší díky obalení barvivem a určitě se do pár dnů pohnou směrem k pasu, nad nímž visí už pouhé čtyři centimetry (vzadu)!
 


Komentáře

1 Kůzle Kůzle | 2. března 2012 v 10:15 | Reagovat

Juj, to chce fotku! :) Mám ale dotaz - máš už skoro krásné dlouhé vlasy. Také se snažím o dlouhé vlasy,rostou celkem dobře.Chodím ale 1x za 6 týdnů ke kadeřnici a ta mi vždy zabere konečky o ten 1cm-1,5 cm..mám pocit,že jsem vždy na začátku a proces se opakuje - vlasy poporostou o 1 cm, kadeřnice ustřihne.

Bude to znít asi jako hloupá otázka,ale mám přestat chodit ke kadeřnici, i když všude doporučují si nechat zastřihávat konečky?

2 Sandie Sandie | 2. března 2012 v 14:10 | Reagovat

[1]: Fotka bude ve článku, který chystám :D Hoodně fotek :D

Ale k dotazu: Osobně ti doporučuju přestat k té zlodceři chodit :)) Zatříhávání konečků je nutné, ale je potřeba uvědomit si, proč vlastně. Jde o roztřepené konce a ty si můžeš odstranit sama! :) Já třeba sednu k noťasu, pustím si hudbu nebo seriál a prohledám vlasy pramen po pramenu, narazím-li na vidličku nebo stromeček, jdou pryč! :D Zjistíš, že kvůli pár roztřepeným konečkům není nezbytné zbavovat se skoro dvou centimetrů naprosto zdravých vlasů... O_o Ale u kadeřnic je tohle oblíbená praxe. Mně jedna tvrdila, že nesmím mít dlouhé vlasy, protože je budu mít hnusné :D Nevěř jim. Vlasy vyloženě stříhej pouze až se ti budou zdát nerovnoměrné nebo průsvitné (ale i to je diskutabilní), pošlu ti na FB ve zprávě návod na samostříhání. Mám ho ozkoušený a je super :) Jinak aby se míň třepily, pořiď si na ně třeba kokosový olej a nanášej pravidelně. Přeju rychlý růst! :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama