Únor 2012

V pecích pekelných budiž sežehnuti

26. února 2012 v 20:00 | Sandie |  ♣ Co život přinesl
Poněkud se zpožděním přináším článek o tom, co se vám mimo jiné může stát při honbě za slušnou, poctivou prací na částečný úvazek. Držte si klobouky a třeba klidně rovnou i skalp, protože to bude jízda rychlá a strmá, přímo k pecím pekelným!

Jsem studentkou vysoké školy a jelikož se mi značně příčí každý měsíc chodit škemrat o kapesné a následně z něj až do dalšího "výplatního termínu" živořit, rozhodla jsem se změnit svůj studentský život k lepšímu a najít si práci na částečný úvazek.

Bydlím v hlavním městě České republiky, tudíž jsem neviděla v sehnání nějaké nekvalifikované práce na pár měsíců (protože jsem prostě v tomhle realista) problém. I našla jsem si na jobs.cz zajímavý inzerát -
PRACOVNÍK FRANCOUZSKÉHO PEKAŘSTVÍ PAUL - PRODEJ - HDS Retail Czech Republic, a.s.

Let the horror begin...


Retro, jak to mám ráda já

18. února 2012 v 22:00 | Sandie |  ♠ Radosti mého života
Lidové, já mám dneska večer tak příjemnou náladu... Trochu nostalgickou, ale vyvolávající jen ty nejlepší pocity :)


Vděčím za to nalezení jedné výborné rockové kapely The Perfect Circle! Podělím se o pár skvělých písniček, které mne dnešním večerem provází a při kterých se dostávám do stavu hudební extáze...
Nemůžu zapomenout, jak jsme si je s llzard zpívaly, řvaly šeptem a přeříkávaly se zavřenýma očima, což z nás v očích okolí dělalo přinejmenším drogově závislé :))

Nechť večer začne!

17. 2. 2012

17. února 2012 v 19:04 | Sandie
Tak teď pro změnu něco optimistického. Původně jsme sice plánovala článek o tom, kterak jsem se chystala nastoupit do práce, ale to by se mi z poklidného hřbitůvku stalo něco mezi žlučovodem a ímou blogískem :))

Mám o trochu lepší náladu (už se zase tvářím, jako že chci někoho kousnout do zadku a ne, jako by mi umřelo koťátko) a tak jsem si se sestrou vyrazila na procházku po obchodech, yay! :D

Slabší povahy - neklikejte na perex!

Sviť, žárovko, sviť

13. února 2012 v 23:22 | Sandie |  ♠ Vrba

... řekl asi jednou ten nahoře, když se podíval, v jakých sra*kách to občas plavu, a tak se mi rozsvítilo.
Bohužel se ona náhlá doslovná osvěta projevila v mých víc jak dvaceti letech čímsi, co se nebezpečně podobá pravé pubertální depresi.

Pod perexem trocha depky pro ty odvážnější.

Closet Cleaning počtvrté!

10. února 2012 v 19:08 | Sandie |  ♠ Čím se bavím
Dobrý den přeji :)

Opět jsem se rozhodla trochu ulevit mé ubohé skříni, a zařadila jsem do CC mimo jiné shiro lolita šaty, classic loli sukýnku, viktoriánskou halenku a steampunk-able šatičky. Další oděvy, doufám, také najdou své zájemce :)

Pravidla:

Oblečení posílám na dobírku (100 Kč), doporučeně (50 Kč) a v Praze je možné osobní předání. Oblečení je možné vyzkoušet pouze při osobním předání a pouze pokud si vezmete alespoň jednu jinou věc.

Na požádání přeměřím možné chybějící rozměry.

Pár věcí má drobnou nedokonalost nebo už pro ně opravdu nemám místo, proto je u nich uvedena možnost výměny. V tom případě prosím, abyste mi nabídli mailem nejlépe něco tmavého (a klidně s utrženým knoflíčkem, vytahanou nitkou, věc vyžadující opravdu apod.) :))

Věc si prosím zamluvte v komentářích pod článkem, nezapomeňte uvést svůj e-mail (následně vás kontaktuji) a PROSÍM vynechte spam-komentáře typu "Kdybych byla fialová, vzala bych si to, ale jsem oranžová, takže tenhle komentář nemá smysl a budeš ho muset smazat, páč tu dělá jenom bordel." :)

Všem děkuji a doufám, že si něco vyberete :)
Věci pod perexem!

Úlovky VII

5. února 2012 v 17:47 | Sandie |  ♠ Radosti mého života
Po veeelmi dlouhé době přináším článek se svými úlovky :) Trochu se toho za dobu zkouškového (a starší) nastřádalo... Navíc chystám článek, který shrne veškeré mé rozhořčení z přístupu v zařízení, kam jsem měla nastoupit do práce a přece nenastoupila... Takže zatím něco optimistického! :)


Toto a cos dalšího pod perexem!