Známky, body, modřiny

17. ledna 2012 v 16:50 | Sandie |  ♠ Škola
Už mi definitivně hráblo. Hráááblo, jadydýý, jadydáá!! *s pohledem absolutního šílence krčí nos a zdvihá levé obočí*

Dneska ráno jsem konečně dodělala studijně-rozborovou práci. Po třech dnech, kdy jsem doslova proseděla důlek do židle u stolního počítače, už bylo docela načase. Dodržet metodiku tvorby mě stálo mnohem víc úsilí, než kdy jindy, protože mi do toho všeho přistál na stole test z podnikové ekonomie, který jsem nedala o dva body a pokud si nechci zbaběle dávat tenhle předmět na další semestr, musím si hodit opravnou zkoušku na termín, kdy už mám zkoušku z informačních zdrojů... Hurá!!

Snad se jí bude moje porovnání použití Zipfovy metody na Sobecký gen a Obraz Doriana Graye bude líbit víc než absence mých metadat (a tímto provolávám slávu bodům, mizejícím rychlostí světla).

Upřímně by mě to všechno frustrovalo o trochu míň, kdybych neměla zítra termín zkoušky z informatiky. Nevím, nevím, jestli budu kamarádka se zadáním z Excelu. Z jednadvaceti lidí dnešní zkoušku udělalo jenom šest :O

Není to těžké, jenom debilní! Není nic lepšího než psát tříkilometrovou funkci a po desátém pokusu (a třech hodinách mezi půlkami) zjistit, že měl v zadání chybu.

Mnozí by určitě navrhli nevysedávat u nesmyslného článku na blog a jít se učit, jenže jsem tak vyflusaná, že už mě deset minut nezabije.

Prozatím vás obšťastním tím, co webkamera dala :)
Pro jistotu pod perexem.Smutná Sandra po sedmi hodinách strávených tříděním 48 000 slov podle Zipfova zákona a dr. Kučerové


Je tak unavená, že se i do toho úsměvu nutí, chudák.


Úplně vysmátá při pohledu na udělené zápočty a pomyšlní na dny volna a nové boty!Standartní výraz v módu "úsměv", typ "přezíravý".

Když budete hodní, už sem nikdy nic takového nedám :DDD


 


Komentáře

1 Víta Víta | E-mail | Web | 18. ledna 2012 v 10:26 | Reagovat

Jé, jak já tě chápu... Dnes jsem si ověřila, že pokud se zbaběle na jednu zkoušku, kvůli které nemůžu doslova spát a ze kteér je mi fyzicky špatně, úplně vykašlu, tak nedostanu za 4, jen přijdu o kredity, tak jsem si ji hned mazala odhlásit XD. A to si mylsím, že fyzikále rozumím. To, co popisuješ, zní jako horor... to fakt vyhazuje lidi za to, že on udělal chybu v zadání? No potěš koště...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama