Červenec 2011

Kolo poctivé výroby

30. července 2011 v 23:29 | Sandie |  ♠ Čím se bavím
Včera byl krásný den a jelikož sestra dostala darem od dědy kolo a já dlouho nejezdila, vyrazily jsme na kole a na bruslích na procházku :) Problém byl ale v tom, že nám děda jen tak pro nic za nic dárky nedává. Kolo je totiž poněkud *kašly kašly kašly* starší výroby *kašly kašly* a podle vypadá a chová se tak. Bez přehánění jde o příšerný starý křáp, který stál léta v kůlně z velmi dobrého důvodu - je vhodný akorát tak pro jízdu z kopce nebo po absolutní rovině, jinak jezdcova stehna a lýtka zemřou smrtí. Taktéž příšerně vrže, drncá a o designu raději rozebírat nebudu - ostatně si tu hrůzu budete moct sami prohlédnout pod perexem :))

I hezčí fotky + Sandie v dřevorubecké košili pod perexem!


Úlovky V

27. července 2011 v 12:50 | Sandie
Hahá, už dlouho tu nebyly žádné úlovky! Lenost nade mnou totiž vládla (ne, že by už nevládla; její vláda je jen méně stabilní a sem tam mě napadají buřičské myšlenky) a nějak jsem se nedostala k jejich nafocení ^^;

Chci se podělit o včerejší úlovky z GATE :)


Zbytek + plky pod perexem.

Vyhodnocení ankety VII

25. července 2011 v 9:00 | Hrabě Sandie |  ♠ Hodinka hraběte Sandieho
MUAHAHAHAHAHA, vážení a milí čtenáři!

Ptáte se, čemu vděčíte za tak nezvyklé přivítání? Ptáte se správně a odpověď je naštěstí nasnadě - vděčíte za ně návratu úžasného mne, hraběte Sandieho, jenž byl dlouhou dobu indisponován způsobem odpovídajícím urozenému původu (= to prase se válelo ve sklípku v něžném objetí se sudem whiskey, pozn. Sandie). Nicméně nyní jsem konečně zde, probuzen z dlouhého metaforického (a opileckého, pozn. Sandie) spánku, abych Vás oblažil hravým vyhodnocením naší skotačivé ankety KAM SE LETOS CHYSTÁTE NA DOVOLENOU? (a už mi s těma poznámkama lezeš na nervy, pozn. Hraběte)!

Vyhodnocení pod neexistující elegantní křivkou perexu!Ne tak docela doma

23. července 2011 v 21:13 | Sandie |  ♠ Zprávy ze záhrobí
Milí čtenáři, dnes jen kraťoučká zpráva:

Dovolená neodvratně končí a zítra vyrážím domů do Prahy, což je pro provoz blogu výborná zpráva :)) Mám spoustu moc povedených fotek a hlavně energie! Yay, už se moc těším, až se zase pustím do práce!

Pozdravy z Mácháče

18. července 2011 v 21:20 | Sandie |  ♠ Zprávy ze záhrobí
Zdravím všechny :)

V době, kdy čtete tento článek, jsem na dovolené a myslím, že si ji fakt užívám :)) Mám pro vás nicméně i takto pár updateů: nemám přednastaveny již žádné další články (pro někoho dobře, pro někoho špatně :D ), nicméně je tu NOVÁ ANKETA! Už tu je pěkných pár dní, ale třeba si jí nevšimli všichni ^^; Takže honem všichni hlasujte, ať má Hrabě co vyhodnocovat. Už mu bylo smutno! :)

Tak jo, užívejte léta a nezanevřete na Poklidný hřbitůvek i přes dočasnou neaktivitu! :) Moc se těším, až vás zahltím dalšími články.

Outfit 7. 7. 2011

15. července 2011 v 10:00 | Sandie |  Sandie
Jednoduchý casual lolita model na nákup s maminkou :)

Všichni kritizují odhalená ramena a žádnou spodničku, nicméně si myslím, že na nákup je mnohem praktičtější ladící tílko (při zvedání tašek by mi nejspíš rupnul knoflíček :D) a v horku je zase celkem rozumné oželet spodničku.

A jak to dopadlo najdete pod perexem!Barokní tetovačky

12. července 2011 v 10:00 | Sandie |  Výrobky
Dnes přináším malou recenzi úžasných dočasných tetovaček, které jsem našla v Rossmannovi :D

Jedná se o výrobek Catrice Cosmetics z řady Urban Baroque (ze stejné řady mám i rtěnku, recenzi dodám později).Kliknětež na perex, klikve!Outfit 6. 7. 2011

9. července 2011 v 10:00 | Sandie |  Sandie
Pro letní den a tour de drogérie se sestrou jsem si vybrala něco veselého :)
Kdo není zvědavý na moje vzteklé plky, nechť rovnou kliká na perex a přeskočí odstavec níže ^^

Celý den byl víceméně pohodový až na slečnu prodavačku v nově otevřeném Claire's (v CČM), která nás oslovila: "Ahoj, holky." Možná vám to nepřipadá tak hrozné (nebo byste to ani neřešili), ale já prostě nenávidím familiérní prodejce a navíc jsem byla z Claire's v Palladiu zvyklá na trochu profesionálnější přístup (prodavačky oslovovaly slovy "slečno" a vykaly i mnohem mladším dívkám, než jsem já sama).

Pere se perex? Ne! Perex je hodnej.

Maska pro každou příležitost

8. července 2011 v 14:08 | Sandie |  Zamyšlení na téma
Nejdřív mi tohle téma přišlo tak strašně profláknuté, že mě ani nenapadlo chtít na něj psát článek. Nicméně... přimělo mě alespoň trochu se nad tou metaforou zamyslet a najednou mi došlo, co všechno můžeme onou příslovečnou "druhou tváří" nazvat.

Snad ne nuda pod perexem.

Daily Pupée 03

6. července 2011 v 10:00 | Sandie |  ♥ Daily Pupée

Hahá! Pupée Katherine se konečně zase vytáhla a připravila nám úžasný viktoriánský mysteriózní event! :D

Cylindry, lupy a kabátce pod perexem!