Duben 2011

Casting na podvodníka

29. dubna 2011 v 10:00 | Sandie |  ♣ Co život přinesl
Považuji se za tolerantního člověka. Nenazněla tady tahle věta už několikrát? Nepočítám to; je to pravda. Ale jako obvykle je tahle větička předzvěstí menšího výbuchu. O co jde tentokrát? To se záhy dozvíte.

Klik na perex, pod nímž je ukryt ten příběh, kterak se Sandie hlásila do komparzu.

Vichy Essentielles repairing hand cream

29. dubna 2011 v 10:00 | Sandie |  Výrobky

Vichy je podle mě jednou z nejkvalitnějších značek tělové kosmetiky, jakou můžete na našem trhu sehnat. Měla jsem možnost otestovat několik jejich výrobků a celkové skóré zatím vypadá rozhodně nadprůměrně.

Jedním z výrobků, který jsem si zamilovala nejvíce, je tento krém na ruce.

Zbytek informací pod perexem!

Úlovky I

27. dubna 2011 v 10:00 | Sandie |  ♠ Radosti mého života
Krásné velikonoční úlovky v černé a starorůžové barvě.

Mnou ukořistěné pod perexem ;)

Outfit 23. 4. 2011 + další

26. dubna 2011 v 22:57 | Sandie |  Sandie

Zase jednou na Karlštejně... :) Nejromantičtější místo, co znám!


Dopřáli jsme si s mým nejdražším mužem další nádherný výlet na Karlštejn. Jde to vůbec jinak? Procházka krajinou; rohlíky tak tvrdé, že bolí, když vám spadnou z výšky na nohu; úchvatná cukrárna; válení v trávě a... mno.

Vytoužená outfitovka a zbytek fotek číhá pod perexem!


Blood Concept

25. dubna 2011 v 14:02 | Sandie |  Zamyšlení na témaZase jednou věc, která mě nenechává chladnou. Když mi přistál ve zprávách odkaz na tuhle pozoruhodnou věc, na chvíli jsem netušila, která bije.

Rozklikla jsem odkaz a sladovala sterinlní, čistý design webu. Blood Concept: Let it flow. Klik. A celou stránku zahltil vír esteticky dokonalé krve. Abych nebyla špatně pochopena: můj vztah k životadárné tekutině je obdivný a čistě platonický. Proto jsem zprvu myslela, že jsem byla vybídnuta k dárcovství (což je sám o sobě šlechetný a úctyhodný čin, nicméně nikdy nebudu moci krev darovat) a jen jsem fascinovaně sledovala difúzi krve v pomyslném fyziologickém roztoku. Víry, víry, nádhera. A pak to skončilo a po dalším rozklikávání jsem nestačila mrkat. A mrkám doteď, vážení!

Pod perexem zbytek informací.

O čem vám chci vyprávět

24. dubna 2011 v 17:44 | Sandie |  ♠ Zaujalo mě


aneb kosmetika, vůně a další čůčovinkyaneb muzikály, knihy, filmy a tomu příbuznéaneb jak to vidím já

Stačí jen jednu oběť mít ♪♫♪

20. dubna 2011 v 22:59 | Sandie |  ♠ Zprávy ze záhrobíTak jsem se podívala na průběžný výsledek ankety, kde jsem se ptala, čeho se vám na mém poklidném hřbitůvku nedostává, a nemůžu říct, že bych se divila. Fotky. Fotky outfitu. Kdysi dááávno, předávno, jsem se o ně dokonce pokoušela, ale když se člověk fotí sám, musí čelit jistému omezení, a protože jsem sama schopná učinit fotku jen v místě s nejhorším osvětlením v bytě, musela jsem se na to vykašlat. Jak nemá člověk vhodnou oběť nebo místo, kam postavit foťák se samospouští, je na samofocení krátký...

Nicméně nedávno mi díky dohodě se sourozenkyní svitla naděje, takže FOTKY BUDOU :)) Nejen outfitové, ale i random fotky věcí, které mne zaujaly (jak tomu bylo doposud).

Další věc: Člověk, kterému chybí mé stripy má u mě bod. T__T Už jsem se bála, že jsem jediná, komu přijdou dobré! Mno, a sice mě lehce překvapilo, že od mého bložínku nevyžadujete žádnou intelektuální ani pseudointelektuální úroveň, ale budiž. Je dobré vědět, že o vaše názory nikdo nestojí :DDD

Toť vše, prozatím. A příště snad už článek dle vůle lidu :DD

How I met a Pupéefriend

19. dubna 2011 v 13:49 | Sandie |  ♠ AKCE!
Možná znáte stránku pro módní maniačky a holky, které i v dospělosti rády převlékají panenku a kupují jí oblečení za (nejen) virtuální penízky. Možná dokonce máte pupée panenku. Možná se vám také zdá, že internetová komunita Pupée girls vytváří zvláštní iluze o přátelství a vesměs je degraduje na vzájemné udělování komentářů mezi dívkami z celého světa. Ale tak jsem se seznámila s Elenou :)


Je tu něco jako perex :)

CC número 2

18. dubna 2011 v 19:55
Lide, zde je slíbený CC. Doufám, že jsem zveřejnila všechny důležité informace, ale v případě jakýchkoli nejasností se ptejte.

V případě zájmu pište maily na Yarana@seznam.cz nebo pod článek do komentářů.

Změny oproti minulému CC: Dámy, nepodceňujte se. Do korzetu XS své trojky nenarvete. Důvěřujte uvedenému číslování. Zkoušení je možné jen v rámci Harajuku pikniku 14.5., jinak NE.

Předání možné kdekoli po Praze, na Harajuku pikniku 14.5. nebo poštou (potom se do ceny započítává i poštovné 50,- Kč). Můžete se ale třeba domluvit s kamarádem, který jde na piknik atp.

Slíbený CC pod perexem!

Aaarrrrgh!!

18. dubna 2011 v 13:26 | pekelně naštvaná Sandie |  ♠ Zprávy ze záhrobí
Blogu.cz, ty ses snad zbláznil?! Nebo si myslíš, že mazat mi rozepsaný články nebo mi je jednoduše neuložit je NORMÁLNÍ?! Zabít, zastřelit, oběsit! Nejde mi nic nahrát do Galerie, a když už se tam dostanu, jednoduše mě odhlásí! Zrovna když to potřebuju! Krucinál hergot, já se na to vykdáknu a bude! D: