Březen 2011

Report z pekel

30. března 2011 v 10:00 | Sandie |  ♠ AKCE!
Tradááá, konečně článek! *kašly kašly* No nic, nechme jásání a ponořme se až po ostnaté stahováky a osu obráceného kříže do reportu z akce, na kterou jsme se vydali 18. 3. do klubu Exit Chmelnice! :)Jako správné, po krvi lačnící satanysty nás nemohla nechat chladnými vidina koncertu skupiny ROOT. Skupin jsme shlédli více, dokonce jsme obdrželi úžasnoucí designové cd skupiny PERGAMEN, ale akci jsme opustili před koncem, takže nemohu sepsat víc dojmů. Názor na skupiny, které jsem viděla, se pokusím podat co nejněžnějším způsobem :)

Více zla pod perexem :-)=

Žbrbly žbrbly

24. března 2011 v 15:21 | Sandie |  ♠ Zprávy ze záhrobí

Abych to nějak decentně načala: Určitě už jste spoustukrát zažili pocit, že se jistojistě rozpadnete na kousíčky, jestli budete vyvíjet jakoukoli aktivitu, byť by byla sebepotřebnější, a to ne kvůli těžké nemoci, nýbrž proto, že jste líní jak já nevím co. A určitě jste alespoň jednou zažili pocit zklamání a naštvání ve chvíli, kdy se lenost přehoupne v touhu po aktivitě, ale nemáte k dispozici ty správné věci.

Vy, které neinteresuje jen čičinek, klikejte na perex!

Jde se na ples upírů

22. března 2011 v 21:57 | Sandie |  ♠ Radosti mého života
Huííí!!! Nedávno se mi shodou okolností podařilo zjistit, že jedna ze skupin, na nichž jsem před pár roky silně ujížděla a která i po těch letech figuruje jako favorit v mém playlistu, pořádá turné k příležitosti vydání nového alba. A díky mému nejdražšímu jsem včera ukořistila lístek! :D


Všem je doufám jasné, že se s lístkem denodenně ňuchňám, vystavila jsem si ho na čestné místo a udělala mu vlastní postýlku? :D

Já jsem morče, ty jsi morče

9. března 2011 v 16:20 | Sandie |  Zamyšlení na téma


Hmm, vegetariánství. Co se vám vybaví, když se tohle slovo vysloví nahlas nebo ho někde přečtete?
Vzhledem k tomu, že jsem zažila více druhů vegetariánů a jen málokdo z nich měl argument, který by mě přesvědčil namísto toho, aby mi způsobil husí kůži a nervový třes o různé intenzitě, chtěla bych opět opředložit několik vlastních, více či méně veselých zážitků.

Vyhodnocení ankety VI

6. března 2011 v 19:39 | Hrabě Sandie |  ♠ Hodinka hraběte Sandieho
Drazí návštěvníci, drahé návštěvnice!

Vítám Vás u šestého vyhodnocení naší skvostné ankety, nyní skvostnější než kdykoli předtím, soudě dle rekordního počtu hlasujících! Pevně věřím, že pokud jste nebyli zklamáni anketou samotnou, pak vyhodnocením budete přímo nadšeni.

V anketě uplynulého měsíce jste byli tázáni na oblíbenou činnost - cestování, a to tak, jak většina z Vás cestuje nejčastěji: Imaginárně (popřípadě prstem po mapě)! Imaginární cestování je, všeobecně vzato, mnohem výhodnější, než cestování skutečné. Především můžete cestovat v bezpečí a teple vlastního domova, kde Vám v nejmenším nehrozí umrznutí (většinou), pokousání upírem (většinou), sežrání medvědem anebo okradení nefalšovanými lapky. Ale to jen tak na okraj. Nyní přijděme k vyhodnocení samotnému! A jak zněla původní otázka?

Velmi jednoduše: KAM SE CHCETE PODÍVAT?

Výročí v Paříži

5. března 2011 v 11:00 | Sandie |  ♠ Čím se bavím
Voila! Konečně přichází slibované fotky z výletu do Paříže * *
Rozliknětě perex, je tam doslova záplava obrázků :D


Brk ze Smaragdového města

3. března 2011 v 23:45 | Sandie |  ♠ Radosti mého života
Nádhera na pokoukání, na omak, opis...*_________*

Naprosto dokonalý psací brk a lahvinka inkoustu. Sen každého spisovatele a jeden z top nejlepších suvenýrů z Paříže :D Pán v obchodě se velmi divil, že si tam SKUTEČNĚ něco chceme koupit... :DD

Jsem kráva

2. března 2011 v 17:16 | Sandie |  ♠ Humory
Asi je to fakt vidět, a krásně to dokumentuje dnešní výlet do tržnice (kde jsem samozřejmě zapomněla koupit to nejdůležitější - no jo, viz titulek :D).

To jsem si tak vykračovala jednou z úzkých uliček Pražské tržnice, hřejivé jarní sluníčko ozařovalo mou bílou-jako-stěna tvář, když vtom jsem v jednom z mnoha stánků narazila na šátek, po němž touží srdce mé drahé sestry. I otázala jsem se mladé Vietnamky, za kolik by mi jej byla ochotná prodat.

"Sto páďo, ale dám slevu pro krásnou slečnu!" odvětila trhovkyně, mluvící česky naprosto plynule a bez přízvuku. Zaplatila jsem tedy a ve chvíli, kdy mi svěřovala černý igelitový pytlík s kýženým obsahem, se to stalo:
Usmála se, demonstrativně si štíhlým prstem šťouchla do snědé tváře, a ukázav na mne pravila: "Hovězí maso!"

Nejdřív mne napadlo, že mne kvůli vyblitosti mé křídovité pleti považuje za vegetariánku, proto jsem se zmohla na pouhé: "Néé, to néé, já jím všechno!" k velkolepému veselí mé opodál stojící rodičky. Rozleželo se mi to v hlavě až cestou pryč.

Nevím, jaký význam mělo ono "hovězí maso" doopravdy. Jsem vegetarián, kráva, tele či snad prachsprosté hovado? Momentálně mohu říci jen jediné: To jsem z toho JELEN!!