Leden 2011

Get along, try again!

31. ledna 2011 v 20:33 | Sandie |  ♠ Zprávy ze záhrobí
ln
... takže asi tak :)

A co blog do budoucna čeká? Poslední dobou to tu vypadá na umření, a proto zahajuji akci Plnou parou opačným směrem :))

Chystám udělat šatníkový post, když se to tak pěkné rozjelo (o pokoji ještě zapřemýšlím, ale asi určitě ho potká stejný osud), dále konečně recenze všeho možného i nemožného, co mne za dobu blogové neaktivity zaujalo, ráda bych se dokopala k nafocení nějakých žertovných fotek (zima negativně působí na mou kreativitu -__-) a v závěru bych ráda dodala, že se konečně dočkáte prezentace mých názorů na rozličná témata (sem tam mě zaujme i téma týdne, ale většinou jsem byla příliš líná či příliš unavená), neb mám psací deficit. Z toho vyplývá, že se některým z vás možná přestanu připadat milá, hahaa... *syndrom člověka, smějícího se vlastním vtipům*

Fallen Yard nikdy nezemře! Nemá jak T_T

Fatální Error

27. ledna 2011 v 10:00 | Sandie |  ♠ Humory
tfuj
Ale tfuj! To se dělá, Sandie? Máš si opakovat na písemku a ne stahovat muzikály a bohové ví, co ještě!

Náhodně generované seskupení slov. Vážně náhoda? Můj život je divný. Vášnivě víří, prolíná se s cizími; střídavě skvělý, depresivní, tragikomicý - to poslední ve chvílích, kdy se mi knitne hlavou, zda to celé není jen výplod něčího chorého mozku.

O čem mluvím? Rozklikněte perex!

Bylo nebylo...

24. ledna 2011 v 17:52 | Sandie |  ♠ Zprávy ze záhrobí
Bylo nebylo... Kdysi dávno se Sandie dostala na medicínu. A pak o ní už nikdy nikdo neslyšel O.O

Ve středu se mi to na chvíli uvolní, tak snad už konečně přibude článek :)

What went wrong

10. ledna 2011 v 22:13 | Sandie |  ♠ Škola
Tak jo. Chtěla bych napsat něco veselého, ale tentokrát to asi nepůjde. Ne tak snadno. Ne, když si člověk říká, že už mu zbývá jen jeden pokus, který může poslat do kopru (a klidně i mnohem dál a mnohem hlouběji, ale rektu jsem se věnovala při jednom z posledních praktik, takže je poněkud pasé) snažení za předchozí půlrok.

Když se to sype, tak se to sype. Stojí to za hnusnou starou bačkoru. Učím se jako blázen a netuším, jestli to bude mít nějaký význam.

Ach jo. Bohužel nezbývá, než jít do toho se smíšenými pocity a zkusit, co to udělá.

Prošel. Neprošel. Fail.

Status post Vánoce

5. ledna 2011 v 16:10 | Sandie |  ♠ Zprávy ze záhrobí
O.o
(foto zcizeno Hozzymu)

Hu... Zrovna jsem přijela ze své milované školičky a měla bych si jít propočítat biofyziku, ale jsem tak mrtvolná, že na to najdu sílu asi až zítra :) Po fajnových Vánocích zas začal velký kolotoč jménem škola, který se ještě ke všemu tváří, jako by nebyly žádné dva týdny vyspávání a prosté přednášek. Se školou je to jako s jídlem, co zvývá po velkolepých oslavách.

Tak, hrozně moc jsme toho připravili, protože jsme měli velké oči, a o svátečním večeru jsme do sebe nestihli narvat ani čtvrtinu. Takže to dožereme najednou! A honem, než se to zkazí!

Bohové... Mně z té alegorie snad praskne hlava! Dva zápočťáky, jeden rigor, oběhej si vyučující s indexem. Histologie se odkládá na letní semestr, protože toho evidentně nemám dost :-/ Sama netuším, co se děje, ale při testu z anatomie je v učebně asi nějaká zvýšená radiace nebo co, protože už měsíc čekám, kdy konečně dostanu z antolky čtyřku, a místo ní přichází samé trojky a dvojky O.o Alespoň nějaká radost.

Lidičkové, držte mi palce na všech končetinách, které je obsahují. Potřebuju to všechno konečně dát a mít klid. Nebo mi alespoň něco okomentujte :) Ne, že bych si na komentářích jakkoli zakládala, ale s radostí bych nějaké obdržela, když vidím ten velký počet návštěv :))

Hm. Evidentně mi nepraskne jen hlava. To jídlo totiž bylo alegorií jen do určité míry :D

Hua Mulan

3. ledna 2011 v 17:07 | Sandie |  Interesantní záležitosti
Abyste si náhodou nepomysleli, že napíšu jednu dvě recenze a končím... Hjehjehje... :D

Přicházím s recenzí filmu Hua Mulan, natočeném podle staré balady o čínské národní hrdince - Hua Mulan. Že je vám to povědomé? V roce 1998 nás Disney potěšil celovečerním animovaným filmem Legenda o Mulan (mimochodem výborným), natočeným dle stejného námětu. Nutno podotknout, a to nechť je Disney productions ke cti, že se animák drží předlohy tak, jak jen film zaměřený na děti může.

mulan
Kdo je zvědavý na mé postřehy anebo uvažuje o shlédnutí filmu, nechť kliká na perex!