Prosinec 2010

Vyhodnocení ankety V

30. prosince 2010 v 18:12 | Hrabě Sandie |  ♠ Hodinka hraběte Sandieho

Drazí a milí návštěvníci/e,

je mi velkou ctí přivítat vás u výročního vyhodnocení naší úžasné ankety! Poprvé jsme se zde sešli před víc než rokem, abychom se společně pohoršili i potěšili nad oněmi vzrušujícími daty.
Ano, vím, že pět anket za rok není právě závratné číslo, ale mám i důležitější věci na práci, než řešit, proč jste v anketě zaklikli právě onu danou možnost...
Nyní již ale k věci! Doporučuji si k následujícímu textu bouchnout jedno dvě šampaňské (samozřejmě se Vám tím nesnažím naznačit, že bez pár promile v krvi nemá nikdo šanci pochopit mé složité myšlenkové pochody). Je třeba to oslavit!
Otázka tohoto měsíce zněla: KDE BYDLÍTE? Na první pohled by se Vám snad mohlo zdát, že jde o otázku fádní a zcela nehodnou dalšího rozboru, nicméně opak je pravdou! Abych se vyhnul podezření z kriminálních aktivit, nenechal jsme Vás posílat na speciální e-mail vykrademte@kvalitne.cz Vaše adresy spolu s podrobnými údaji o Vašem časovém rozvrhu a množství vlastněných počítačových her a značkových lolita sukní, alebž jsem, hluboce se zamysliv, vytáhl z nejzazších hlubit svého geniálního mozku několikero rozličných variant, jež Vám byly v zápětí nabídnuty.

První zjištění mne naprosto, ale naprosto šokovalo. Vždyť celých 40% z Vás bydlí V MÉM HRADU NA KOPCI!! Drazí návštěvníci, lituji, ale jsem nucen Vás jménem zákona požádat, abyste okamžitě můj hrad opustili a přestěhovali se kamkoli, hlavně jinam a především rychle!!
Kam? Třeba to OPUŠTĚNÉ KRYPTY, kde bydlí neuvěřitelných 31% z Vás! Kdo by odolal plísním pokrytým vlhkým stěnám? K čemu jeden potřebuje ústřední topení (to ostatně platí i pro MŮJ HRAD NA KOPCI)?! Vážení a milí v kryptě bydlící (platí pro mrtvoly, živé i nemrtvé jedince) - opatrujte se, ať Vás nesežerou červi ni jiná havěť, jinak budeme mít o značnou část hlasujících méně!
Dalším poměrně překvapivým zjištěním bylo, že celí dva lidé (min 9,98% v sušině) bydlí NA SAMOTĚ U LESA! Zůstává mi rozum stát, jak to je jen možné. Buď bydlíte každý na jiné samotě nebo u jiného lesa, anebo prostě nemáte všech pět pohromadě, protože když jsou na samotě dva, samota přestává být samotou (v případě, že máte tichou domácnost, se Vám oběma hluboce ospravedlňuji)!
Jen jeden hlasující bydlí VE ŠKOLE. Ani ten není úplně sám! Vánoce zajisté strávil ve společnosti mnoha zeměpisných map, kostlivce Kosti a dalších žertovných učebních pomůcek, s nimiž společně sledoval romantické sněžení skrz netěsnící okna.
POD MOSTEM se ocitnul jeden hlasující. Nejeden z vyhodnocujících (já) byl pohnut v místě, kde většina lidí má srdce, nad tím žalostným osudem... Můj skvěle předstíraný žal však zmírňuje fakt, že ona ubohá osoba, nalézající se pod mostem, má alespoň připojení k internetu!
Na závěr si dovoluji uveřejnit zjištění, jež mi bylo věru nejlepším dárkem k letošním Vánocům, a to, že... Jen jediný z Vás, našich nejdražších hlasujících, bydlí NUDNĚ V BYTĚ!!

Tímto vám přeji vše nejlepší do nadcházejícího roku, především dny plné pohody, štěstí, zdraví a lásky. Nechť ve Vašem životě převažují chvíle plné zábavy (například při čtení našich duchaplných článků) nad chvílemi utrpení, strázní a nekonečné nudy.


Navždy, Váš Hrabě Sandie! ♣

Muzikál Johanka z Arku

25. prosince 2010 v 10:00 | Sandie |  Interesantní záležitosti
Vánoce mi konečně poskytly potřebnou porci volného času, kterou jsem potřebovala pro naplnění mnoha svých niterných potřeb. A jelikož jednou z mých velkých vášní jsou muzikály, rozhodla jsem se pustit si jich přes Vánoce co nejvíce... Mým favoritem, který nebyl dosud pokořen, je muzikál Johanka z Arku. Pokusím se vám jej trochu přiblížit a sepsat krátkou recenzi, protože nikde - a to zrůrazňuji - nikde jsem nenašla recenze na všechny muzikály, které jsem hledala, a nalezené recenze mnohdy nebyly dostačující (výkřiky typu "humuuus" nebo "skvěli a hezkí chlap kdo ho hraje") nepovažuji za relevantní...

JOHANKA Z ARKU

jza
Kompletní recenze a info pod perexem!

Tak šťastné a veselé!

24. prosince 2010 v 10:00 | Sandie |  ♠ Zprávy ze záhrobí
slayuz
Už letííí...!


Lidičkové,

tak vám všem přeju šťastné a veselé, bez pádů a úrazů; plné radosti a klidu :) A samozřejmě přeju bohatého Ježíška! ^^

Dárečky od Vánoční Víly!

20. prosince 2010 v 15:55 | Sandie |  ♠ Radosti mého života
Stejně jako minulý rok, zúčastnila jsem se i letos akce s názvem Vánoční Víla. Jde o přátelskou akci, podporující ducha vánoc, kdy si slečny, které se navzájem neznají, pouze za pomoci indicií, obdržených spolu s adresou svěřenkyně, posílají různé malé milé dárečky ^^

Mé svěřenkyni už dáreček doputoval před víc jak týdnem, takže jsem s napětím očekávala, jestli tento rok něco dostanu ^^" Naštěstí mě dnes ve dvě odpoledne probudila pošťačka a přinesla mi můj balíček :3

vv
Zleva doprava: Třpytivé růžové sponky, květovaná mašle na gumičku (druhou mám na hlavě :D), krásná saténová mašle s flitry na čelence a pajdulák s klinkavýma nožkama na klíče :D

Ketmařin vánoční sraz vol.3

12. prosince 2010 v 20:44 | Sandie |  ♠ AKCE!
Gruppenfoto
(fotka ukradena Hozzymu z FB)

Rok se s rokem sešel a Sandie se sestrou opět absolvovaly sraz roku - Ketmařin proslulý vánoční sraz; sraz tak proslulý, až jsme se do té čajovny skoro nevešli (a zrovna tak na gruppenfoto) :DD

Jelikož a protože poslední dobou myslím na spoustu užitečných, ale krajně nežádaných věcí (= na školu), na jiné záležitosti, kupříkladu můj osobní život, mi nezbývá skoro žádný čas. Na nějaké dlouhé přemýšlení nad outfitem mi tedy nezbývalo příliš času a sestavila jsem jej zhruba dva dny před srazem. Když jsem se potom do všech těch věcí v deset hodin dopoledne soukala, začínala jsem se sama sebe ptát, jestli to byl úplně dobrý nápad. Asi byl.

A rozcuch ala víla z bažin to jistí!

Sestra naštěstí právě včera netrpěla syndromem "nemám co na sebe, nic mi nesluší, zůstanu doma" a oblékla se rychleji než já. Ke konci našeho chystání, samozřejmě ve chvíli, kdy už na nás můj nejdražší muž čekal oblečený v předsíni, se strhlo velké hledání bot, tašek, zapomenutého mobilu a peněženky. Ke všeobecnému veselí ale vše bylo vytaženo ze svých přirozených úkrytů rychleji, než se kdokoli stihl v kabátu, botách a rukavicích připéct.

Cesta na metro probíhala v poklidu a nezaznamenali jsme žádnou anomálii v chování metrem jedoucích jedinců. Asi už si začínají zvykat.

Přijeli jsme na předsraz jako poslední (I ♥ nedělní metro), naštěstí nám nikdo neutekl :) Pak jsme se vydali na povrch zemský a vyfotili skupinovou fotku, po jejímž odfocení se skupina roztrhla na jednu foceníchtivou a druhou hladovou a promrzlou. Jelikož sestra Mittell vyslovila přání nechat se vyfotit a já si chtěla po dlouhé době trochu popovídat s Ketmarou a Agnes, vydaly jsme se my dvě směr Metronom. K samotnému průběhu focení asi není co dodat, snad jen "Pozor na sníh, je pod ním led!" a "Jen kretén to tu mohl vydlaždičkovat." Už se moc těším na fotky od Ketmary a Hozzyho :)

Před třetí hodinou se skupinky opět začaly spojovat a vzniklý útvar, prostý několika jedinců, kteří se rozhodli přijít až na terminální stanoviště, se pomalu vydal směr čajovna.
A tak to začalo. Všeobecný mumraj, vybalování cukroví, předávání dárků a vítání! Polštářků bylo nakonec dost pro všechny a uspořádání mi taky připadalo šťastnější, než v minulé čajovně. Potěšily mě i stoly, vyhrazené speciálně pro různé zboží :3 Velmi kladné pocity ve mně zanechala i kreslící soutěž, jíž jsem se tento rok sama neúčastnila; slečny umělkyně se tématu chopily vskutku skvěle! :)

Strašně ráda jsem viděla slečny, se kterými jsem se neviděla už pěknou dobu, a ráda jsem poznala někoho nového :) Vánoční sraz je prostě pojem... Jenom mě mrzí, že jsem si nestihla popovídat úplně se všemi, se kterými jsem chtěla... Tak snad se uvidíme i při jiné příležitosti :)
V závěru chci poděkovat za dárky všem, od kterých jsem je dostala (jsou úžasné!), a omluvit se těm, kterým jsem žádné nedala (jsem sklerotická T_T). Fakt se polepším! A - aww... ty náušnice od Wel jsou prostě SENZAČNÍ! Nesundala jsem je od včerejška! * *
Nezbývá než dodat, že se těším na příští ročník! Ketmaro, děkuju za nádherně strávený den! Jsi úžasná :)

Slayers - Vtipy

8. prosince 2010 v 10:00 | Sandie |  ♠ Humory
try
Pracně sehnané a přeložené fóry pro znalce Slayers (The, Next i Try) a milovníky žánru pod perexem!

Můj život podle Emilie Autumn

5. prosince 2010 v 10:00 | Sandie |  ♠ Humory
Na tenhle kvíz jsme narazila několikrát a poté, co jsem ho viděla vyplněný dle Satyricon *zdechá smíchy* jsem se ho rozhodla vyplnit taky :D
EA
Upa supa kvíz pod perexem

Tričko se samodělným obrázkem

2. prosince 2010 v 10:00 | Sandie |  ♠ Výtvory
Už je to asi dvě stě let, co jsem se zmiňovala o kreslení obrázku na tričko :) Před dlouhými věky jsem ho skutečně vyrobila (!).
Důkaz + povídání pod perexem.