Červen 2010

Fairy goth sukně

28. června 2010 v 19:02 | Sandie |  ♠ Výtvory
Když jsem asi tak před sto lety začala šít mega načančanou tylovou věc, měla jsem před očima obrázek cyber goth sukní a v rukou materiál, co mi zbyl za dobu, co šiju (nic moc).
Cyber goth sukně tohle určitě není, a proto jsem i jinak ladila její photoshoot :)) Doufám, že se bude líbit minimálně tak, jako se líbí mně a zbytku rodiny (hurray!) :)
Hybrid pohádkové a cybergoth sukně pod perexem.

1


Dye another day

27. června 2010 v 22:57 | Sandie |  Sandie
Mám fialovou ofinu a je mi upřímně jedno, co si o tom kdo myslí. Připomíná mi to Emilie Autumn v éře Enchant.

Proč pít s mírou

26. června 2010 v 20:36 | Sandie |  ♠ Kreativita na pochodu
Žánr: Non-fiction
Přístupnost: P

Komentář: Muhehehehe... varujte se starých známých.

Letní design

25. června 2010 v 1:07 | Hrabě |  ♠ Zprávy ze záhrobí
Hohohó!! Už zase pěknou chvilku nic nepřibylo. Proč? Je to jednoduché; Sandie užívá znovunabyté svobody a na blog nám pěkně peče! Naštěstí jsem zde já, Hrabě, a jako malou kompenzaci těm, kteří na blog rádi zajdou (a já věřím, že krom Snadie a mne se takoví najdou), jsem změnil design blogu z přívětivého podzimního na odlehčený letní - proto ty meruňkovo-lososové barvy.

Když už jsem takto pěkně v ráži, předejdu dotazům ohledně anket, které se zde přestaly objevovat, když se Sandie milostivě uráčila sednout k učení. Pak ji to ale asi začalo bavit (jinak si to vysvětlit neumím) a učila se tak, až se dostala na vysokou školu, a ankety zase přišly zkrátka. Nová anketa se zde objeví v době krajně neurčité (nehledě na to, že takhle o prázninách nemá valný smysl dělat průzkum).

A co se v nejbližší době chystá? Sandie má připravené dva stripy, které vás jistě jako obvykle shodí ze židlí přímo pod vaše psací stoly. Dále budeme fotit v cybergoth sukni (což se týká zase jen Sandie), která vyšla velmi, velmi interesantně, a jestli dají ti věční kamarádi pokoj a přestanou Sandie tahat ven nebo se kýblovat k ní domů, začne pořádně plnit i zbytek položek jednoho z těch seznamů, který si v záchvatech zoufalé touhy po flákání vystavila na blogu.

Sbohem, protože až tohle zítra večer objeví, bude se mnou amen.

Váš Hrabě ~

Je to tam!

16. června 2010 v 19:56 | Sandie |  ♠ Zprávy ze záhrobí
No skutečně. Chvíli ještě potrvá, než to plně akceptuju, ale já vždycky měla trochu zpomalené vnímání stresu. Nejdůležitější ale je, že se vyplatily hodiny mučení nad biolou a záludnou chemií, ani ta fyzika, kterou jsem se znova naučila sama a bez pomoci, mi nakonec nezlomila vaz. Vyplatilo se okrádat se o spánek celé dva měsíce, vyplatilo se zkolabovat. Vyplatilo se investovat peníze do přihlášek a ubytování.

Lidi, jsem na VŠ.

První poločas rozpadu

10. června 2010 v 14:52 | Sandie |  ♠ Humory
Tak mám za sebou první polovinu přijímaček, druhá mě čeká od patnáctého do konce měsíce. Nával je humusný, cca 11,5 člověka na místo :/ Dnes jsem skládala zkoušky v budově právnické fakulty, a ráda bych se podělila o tragikomické nápisy, které jsem našla na své části lavice, asi třetí od předu. Lavice v poslední řadě byly pokryté rytinami pentagramů, človíčků, nadávkami, adresovanými profesorům i kolegům spolustudentům a dalším.

Zasmějte se pod perexem.

A tehdy začalo mé trápení

5. června 2010 v 22:24 | Sandie |  ♠ Zprávy ze záhrobí
čiči
Pan Spiegelman promine zneužití titulku.
Upřímně řečeno, už toho začínám mít tak akorát dost. To, že jsem celej svaťák přežívala jen na nervech a špatně pokrájeném okurkovém salátě, to bych ještě překousla. Jenže po úspěšném zvládnutí maturity stres povolil, párkrát jsem si vyšla ven, a jen se modlím, aby to nemělo nic společného s tím, že mě nějakosi škrábe v krku a bolí hlava O.x
Pozítří mám přijímačky, první z mnoha. Je toho MOC. Všechno mi leze na nervy, především čtyři zdi mého pokoje, neztlumitelná televize a mámino motto s ní spojené (let's get loud!). Bolí mě záda, oči mám unavené a nemůžu se dočkat, až tohle všechno bude za mnou...
Ale zas... kdy jindy člověk užije tolik legrace?