Květen 2010

Asi dědičnost

31. května 2010 v 0:12 | Sandie |  ♠ Vrba
Jsem poslední dobou podezřele sentimentální, snivá, nyvá. Utíkám si do světa, který jsem si před třinácti lety stvořila, samozřejmě jen v rovině emocí a fantaskních představ, které byly, jsou a navždy zůstanou mými.

Můj svět zná jen málo lidí, a ještě méně - snad jen jeden jediný, protože ti ostatní stáli spíš o mou fyzickou schránku a realitu, než o to, co jsem po léta splétala a vytvářela - zná pravou podstatu a to, co se v něm skrývá. Humorné, veselé příběhy šťastných lidí, které jsem ve chvílích vlastního sobeckého štěstí a naděje trápila a připravovala o životy, abych jim je opět za nejpodivuhodnějších okolností navracela, bavila se s nimi a smála v době, kdy mi z toho, co se dělo mému civilnímu já, dvakrát do smíchu nebylo. Znovu a znovu jsem s nimi prožívala dramatické úseky jejich životů, jejich radosti i strasti. Mí lidičkové, mí démoni. Moje děti.

Démoni v lidské podobě? Našli by se taky. llzard a Jan by mohli vyprávět... Ale oni pomlčí.

Dneska se cítím prazvláštně. Mé pocity a emoce se přelévají jako barevné podzimní listí. Interiér mé duše tvoří atmosféra, slitá z symfonických skladeb Apocalyptiky, skvělého českého filmu Záhada hlavolamu a morbidně sentimentálních a makabrózně milých obrázků Victorie Francés.

Budu znovu žít, až nastane podzim. Popravdě řečeno, těším se na něj celý rok. Ne, že bych se neměla na co těšit teď - mám před sebou několikery přijímačky na VŠ, a pokud vše půjde dobře, tak i dovolenou s kamarádem. A poslední prázdniny dětství.

Steampunk set

27. května 2010 v 21:17 | Sandie |  Sandie
Dneska jsem se potřebovala odreagovat, a jelikož jsem měla k dispozici zručnou fotografku v osobě mé sestry, vznikly následující fotky :)
1

Classic flowers

27. května 2010 v 14:24 | Sandie |  ♠ Výtvory
Poslední dobou mám velmi málo času na věci, které mne baví, mezi nimi i na šití. Neodolala jsem přesto a stvořila si kulaté headdressy, po kterých jsem prahla při projíždění stránek obchodů jako Bodyline nebo F+F. Myslím, že vypadají krásně. A bylo tak lehké je vyrobit... ^^

Výsledek pod perexem.


Jak jsem na potítku zabíjela mravence

24. května 2010 v 15:29 | Sandie |  ♠ Škola
Tak je to tady, vážení! Sandie je odmaturovavší z chemie, biologie, češtiny i angličtiny!

Jedna, jedna, jedna jedna.

Vytáhla jsem si samé otázky, na které jsem se neučila, protože mi přišly primitivní ^^" Žádnou, kterou jsem si přála, samozřejmě :D
Ve chvílích nudy na potítku jsem zabíjela mravce, kteří vylézali z kytky pro předsedkyni komise, v duchu si odpovídala na otázky přede mnou zkoušeného chudáka a zubila se na všechny strany, protože jsem si při pravděpodobnosti 1:25 vybrala zrovna tu nejvíc suprovou otázku. Na gramatiku jsem se neučila vůbec.

I love my life. Let's celebrate!


Tři, dva, jedna TEĎ!!

20. května 2010 v 20:49 | Sandie |  ♠ Zprávy ze záhrobí
Haló, haló, hovoří k vám průvodce výpravy do Maturitánie!
Anebo radši ne.

Co vám mám povídat, prostě mi už totálně hrabe :D Mám v hlavě maglajz z přehršle informací, a studium není zdaleka jediné, co teď mám v hlavě.

Bohové... Je za mnou fáze, kdy jsem trpěla utkvělou představou, že začnu v češtině omylem motat něco z biologie nebo chemie, ale přišla fáze, kdy jsem rozhodnuta překládat tematické otázky z chemie do angličtiny, bude-li si to situace žádat (jakože bude, protože při svém štěstí si vytáhnu otázky typu ekologie atp.).

Jestli mi nepraskne hlava, přežiju to. Držte mi palce, lidi, mám termín v pondělí!

Nečinní a následně mrtví. Takoví jsou oni. Studenti!

Prázdninová předsevzetí

16. května 2010 v 16:41 | Sandie |  ♠ Zprávy ze záhrobí

Hodina trestu se přiblížila!

pepan
A já přísahám ve jménu dobra, lásky a spravedlnosti, že hned po přijímačkách uskutečním věci, které najdete pod perexem.

Odzvonilo nám

14. května 2010 v 19:51 | Sandie |  ♠ Škola

Tak jest. Začal nám svaťák a dnešek je podle mého víc než úžasný den, ačkoli mi přišlo, že u nás ve třídě panovala atmosféra ala Vidíme se naposled, tak si přestaňme hrát na to, že spolu musíme vycházet.
Ale stálo to za to, nikdo se nepohádal a vůbec to bylo celé moc povedené :)
Megašílené fotky pod perexem. Doporučuji :)

Set list made in ocassion of our great trip to Maturitania

8. května 2010 v 21:53 | Sandie |  ♠ Škola
Dlouho nic nepřibylo, a asi je to tak dobře. Kdybych totiž v posledních dnech něčím přispívala, určitě by to něco obsahovalo víc než stopové množství školních předmaturitních záležitostí.

Už jsem vykoumala, co bych tak ráda za otázku.

Upozornění: Toto je zcela zbytečný článek, just for fun. Pod perexem.

Krátké, plavé a ívl. Co to je?

3. května 2010 v 19:54 | Sandie |  Sandie
No přece Sandiiny vlasy! Konečně se mi podařilo dokopat se k nafocení věru zlých fotek, jsem na ně nesmírně pyšná >:D

vlasy
Pokračování pod perexem.
P.S.: Napsala bych, že je to "image heavy", ale to není to slovo. Prostě to obsahuje hodně obrázků ;)

P.P.S.: Pro spolužactvo, případně sem zabloudivší: Jakékoli komentáře si moc ráda vyslechnu osobně. Já nekoušu (a pokud tak vypadám, dovolte mi, abych vás vyvedla z omylu). Ráda bych předešla šokovým situacím, že se od v podstatě cizích lidí dozvídám, že jim někdo poslal odkaz. Kdybych se styděla za svou sebeprezentaci, nepořizuju si blog, pro bohy! Dankuju za pochopení.