Be goth. Save the Vampires.

11. dubna 2010 v 23:52 | Sandie |  ♠ Výtvory
Well, nemůžu usnout, a jenom doufám, že to není proto, že mě zítra čeká rande se zubařkou.

Postuju tedy svůj první výtvor - pesimistické tričko s lehkými inkluzemi naděje.
Pod perexem.Ke kupování fixů na textil se váže velmi veselá historka. Nemám spánek ani v jednom oku, a tak se ji dozvíte. Nechcete? Smůla, můj blog. Bylo to takhle:

V Adriině CC postu (zde oceňte velkou souvislost s tématem, ny?) mne zaujalo bílé tričko s Hello Kitty. Bylo velmi podobné tomu, které mi rodiče odmítli koupit na Tenerife (ano, můj život probíhá podle přesných, logických souřadnic), a tak jsem se rozhodla ho zakoupit. Nastal však problém, neb slečna Adria je z jiného města, a já jsem škrt a bylo mi líto padesáti korun za poštovné, proto jsem požádala Shanu, zda bych nemohla svěřit finance jí, a ona mi tričko od Adrii vyzvedla na plánovaném srazu (Adria ale na sraz nejela, jela tam Lucy, po které Adria poslala tričko pro mne Shaně. YAY! Lolita mafia RULEZ! Tak kdo je tady godmada?)...

To bylo ve čtvrtek večer. Sraz měl být v sobotu, a mně tedy hořelo za sedacími partiemi. Naštěstí Shaně a mně vyšel rozvrh tak, že jsme se mohly sejít po škole s minimální čekací dobou.

V pátek nastal další problém, podle mě o dost závažnější, a tím problémem byla křivka mé inteligence, stále více se svažující na grafu pátečního dne směrem k nule. Ráno ve škole bych své intelektuální výkony zhodnotila na 3/10 bodů. Spala jsem celý týden asi pět hodin (jó maturita, to je něco, to si taky zkuste!), což se zákonitě projevilo velmi neblaze... Na otázku v testu z literatury "Napište slavné ruské porevoluční literární sebevrahy" jsem suverénně odpověděla Anna Karenina. Nějaký Majakovskij nebo Jesenin mě ani netrknul. Nebýt češtinářův benjamínek, jsem navždy zostuzena před celou třídou, což by moje vzdouvající se ego určitě náležitě ocenilo...

Zbytek dne jsem pro jistotu doklepala potichu a v klidu, něžně pochrupujíc na složeném kabátě. Poté následoval sraz se Shanou (které to nehorázně seklo! *__*). Povídaly jsme si víc jak hodinu, a moc se omlouvám za případné (a vcelku pravděpodobné) zhovadilosti, které jsem mohla říct, protože má inteligence už byla ve stavu 2/10. Peníze jsem ale předat zvládla, celkem v rozumném stavu jsem dojela do pasáže na Karlák, kde mi bylo avizováno papírnictví s fixy na textil. Ale právě se vstupem dovnitř jsem pocítila, jak se mé gyri narovnaly, mozek přešel do stadia dormace a já se tak automaticky přepnula do režimu úspornějšího než Scrooge. Ano, bylo to TAK strašné.

Paní prodavačka byla totiž opálená, svraštělá odbarvená blondýna, jíž kolem očí zářily kruhy, namalované třpytivými šedozelenými stíny. Podívala jsem se jí do očí a má čelist mne bolestivě uhodila do palce na levé noze, protože mne její kruhy kolem očí plně mesmerizovaly.

"Dobrý den. Máte... éé... takový to... éé... jo, fixy! Fixy, co se s nima too... dá... no, víte..." to se na mě se zájmem podíval mládenec, vybalující opodál zboží, "na oblečení. No, na textil?"

"Ano, kolik si jich vezmete?"

Zde si všimněte toho hyenismu. Byla jsem totálně mimo :DD Naštěstí jsem si vzala jen jednu černou a jednu červenou, ovšem poté mne napadla další věc:

"A nemáte... no, takový jiný... taky na textil, ale takový, co je..." A vtom jsem se začala strašně smát, protože jsem si uvědomovala, že nejsem schopná generovat elementární slova. "Jak se to dává na oblečení štětcem!"

Yare, yare... Už nikdy víc. Tohle mi stačilo, taková ostuda :D Doufám, že jsem si povinnou porci idiotismu vybrala nadlouho dopředu, tohle se mi nestalo už nejmíň rok. Nuž, raději jdu zkusit usnout. Nerada bych zítra byla za Sandie v pátek odpoledne :DD

1
2

Konečně vyjádřím svůj postoj létu, slunci a horku! Be goth! Save the vampires! A už mám hlavě dalších pár nápadů... muhehehe. Mno.
 


Komentáře

1 Arsena Arsena | Web | 12. dubna 2010 v 13:49 | Reagovat

Koukám, že loli komunita vesele pankizuje :) Moc pěkné tričko, já se obvykle omezuju na nápisy, s obrázky válčím XD

A z toho testu si nic nedělej, měla jsem spolužáka, který do písemky na ruské autory napsal Igor Propagandov - Láska mír na východě. Možná to zrovna neuměl, ale byla aspoň legrace :D

2 Sandie Sandie | E-mail | 12. dubna 2010 v 17:28 | Reagovat

Arsena: Však ten test nedopadl špatně, tohle byla minoritní (i když dost blbá) chyba :) Hůř na tom byli ti, kdož do "bratrů, angažujících se v divadle" uvedli Formany místo Mrštíků, Thámů a Čapků. To mi připomíná, že se moc těším na dobu, kdy tohle budu moct s klidem zapomenout...

Pro mě jsou pro změnu slabou stránkou nápisy. Budu se v nich muset ještě pocvičit... A děkuji :)

3 Raffie Raffie | Web | 13. dubna 2010 v 16:29 | Reagovat

To tričko je krásné!!
Já často bývám velmi zpomalená a přepínám do úsporného režimu, a zvlášť v pátek, kdy už jsem po celém týdnu tak strašně utahaná. To pak ve škole už melu z posledního a plácám úplné kraviny. :D Ovšem aktuální počasí ve mě vzbuzuje ohromnou únavu, takže jsem plácala už včera... :-/

4 Sandie Sandie | E-mail | 13. dubna 2010 v 22:47 | Reagovat

Raffie: Díky ^^ To mi povídej, počasí mi taky moc nepřidá. Naštěstí se největší část energie dá nahradit správným stravováním a spánkem (hum, a teď si jen najít čas...) :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama