Březen 2010

llzardiny narozky

29. března 2010 v 17:15 | Sandie |  ♠ AKCE!
V sobotu se oslavovaly devatenáctiny llzard, a Sandie nemohla chybět :)

Více plků plus fotky pod perexem


Vyhodnocení ankety IV

26. března 2010 v 18:36 | Hrabě Sandie |  ♠ Hodinka hraběte Sandieho
Milé půvabné návštěvnice a neúnavní návštěvníci (Sandie o vás !),

téměř kulaté jubilejní vyhodnocení ankety je zde! Dle mého názoru se téměř jubilejně povedlo - hlasovalo Vás mnoho, a na otázky jste odpovídali s upřímností, jenž se blížila lži z opačné strany spektra.

Půvabné téma: KDYŽ VYKOUKNU Z OKNA VEN, TAK VIDÍM... ? přineslo řadu půvabných i méně společensky přijatelných zjištění. Na výběr jste dostali velké množství odpovědí, jenž byly specielně modifikovány tak, aby si mohl vybrat opravdu každý - samozřejmě v rámci svých vlastních možností.

Šokujícím zjištěním bylo, že takřka polovina z Vás (42%) po vykouknutí z okna vidí SVĚTLA. Pro lásku bohů a pro všechno na světě - dovolujeme si Vás požádat, abyste za nimi nechodili, zvláště ne v případě, že se nachází na konci tunelu. Nechceme riskovat, že se počet hlasujících v příštím měsíci sníží o necelou polovinu (42%), a nebudeme moci poskytnout zbylým přeživším návštěvníkům regulérní údaje, a to právě vzhledem k úzkému záběru hlasujících! Vyzýváme Vás tímto k odložení plánované sebevraždy na dobu neurčitou, popřípadě k výměně bydlení nikoli s těmi, kteří bydlí poblíž ŠKOLY/ JINÉHO ÚSTAVU, nýbrž s těmi, kteří bydlí v ústavu samotném.

Nepříliš potěšující je zajisté i to, že právě 21% z Vás vidí po vyhlédnutí z okna ŠKOLU/ JINÝ ÚSTAV. Prozatím jsme se nedostali ke zrealizování studie, jenž by potvrdila souvislost či úměru mezi duševní újmou a bydlením v těsné blízkosti ŠKOLY/ JINÉHO ÚSTAVU, nicméně pravděpodobnost je velmi vysoká. O dalším průběhu Vás budeme informovat.

Snad ještě horším faktem se jeví, že 21% účastníků hlasování z okna vidí do SOUSEDOVA TALÍŘE. Osobně považuji tuto variantu za nejhroší možnou volitelnou, neboť co může být horšího, než přijít domů, kde Vás přivítá jen prázdná lednice svým temným škrundáním, a soused odnaproti se právě láduje čerstvě upečenou husičkou s červeným zelím a domácím houskovým knedlíkem?!

K 5%, aneb dvěma hlasujícím, kterým stačí vykouknout z okna, a uvidí Sandiinu TVÁŘ, se Sandie vyjadřuje takto: "Vy #!@? šmíráci!! Vaše čelist pocítí mou pěst!" Já se k nim vyjadřuju takhle: "Mwahahahahaha!!! A to jste ji neviděli nenalíčenou!"


Jak se zdá, naše anketa oslovila vskutku širokou škálu uživatelů internetu, neboť k nám zavítal i jeden SLEPÝ.

Za předpokladu, že jste se nezbláznili, úmyslně nepadělali výsledky, nechtěli jenom naštvat beztak značně cholerickou a silně nesplachovací a pomstychtivou Sandie, nebo za Vás nehlasoval Váš vodící pes, jsou výsledky ankety über regulérní.

Děkujeme za Vaši přízeň a těšíme se na Vaše hlasy v nové anketě!

Hrabě Sandie & Sandie

Jak jsem byla na Prokletém ostrově

25. března 2010 v 20:24 | Sandie |  ♠ Čím se bavím
Šplouch. Šplouch. Šplouch.

Ne, to nenaráží vlny na boky lodi, na které se plavím. To mi šplouchá na maják!

Let's take her to the lighthouse!

A jak se mi tam líbilo, naleznete pod perexem. Spoiler... mno, jestli to u tohoto filmu jde..?

head

Jak jsem byla na Alence v Říši divů

23. března 2010 v 19:21 | Sandie |  ♠ Čím se bavím
alice

Kdysi jsem tu slíbila, že napíšu, co si o nejnovějším Burtonově filmu myslí moje maličkost. A ačkoli mánie postupně vyprchává, odhodlávám se svému slibu (anebo spíš slovu? Jako s tou roládou!) dostát.

Víte... já ten film nejdřív ani vidět nechtěla. Ale dopadlo to jinak :)

Pomluví Sandie Alenku? Vynese ji do nebe? To se dozvíte pod perexem!

Bruslení 21. 3. 2010

22. března 2010 v 11:44 | Sandie |  Sandie
Ne, že bych měla fůru času, ale... ve zdravém těle zdravý duch :D

Unikátní foto Sandie na bruslích pod perexem!

... čím si přeplním skříň?

16. března 2010 v 23:04 | Sandie |  ♠ Wishlist
Takže, nedávno jsem z čistého nedostatku práce v průběhu choření sestavila jakýsi wishlist. Tento bude stálý, hodlám jej více méně doplňovat a modifikovat.

Sandiin maturitní ples - megapost

14. března 2010 v 1:08 | Sandie |  ♠ Čím se bavím
Takže, lidi, jsem totálně vyřízená.

Jsem ošerpovaná, zasmrádlá cigaretovým kouřem, uštvaná, zalakovaná a určitě bych našla další spoustu přídavných jmen. Shrnu to ale do jediného; jsem šťastná.

Dnes se odehrál den, který je vlastně milníkem v životě každého studenta, a já ani neměla dostatek času pořádně si ho vychutnat, protože jsem pendlovala ze sálu do sálu, neustále si něco převlékala, svlékala nebo navlékala a překrucovala, trénovala na půlnoční překvapení a v neposlední řadě tancovala. K tomu všemu ale později.

Kdož chceš vědět, jak, kde a s kým se to Sandie nezřízeně odvazovala, klikniž na perex.

Nádhernajs

11. března 2010 v 23:24 | Sandie |  ♠ Zprávy ze záhrobí
Ehm, tedy... Opět se tu dlouho nic neobjevilo, a ještě ke všemu jsem periodu dlouhé neaktivity zahájila trapně depresivním článkem. Jdu to napravit, abyste snad nemysleli, že se hodlám navždy zahrabat na svém poklidném hřbitůvku Fallen Yard.

Sandie vylézá z útulné kryptičky.

Sama samotinká

7. března 2010 v 1:39 | Sandie |  ♠ Zprávy ze záhrobí
Jak zvláštní věc, tahle samota.
Hlavu mi zchladí, sic někdy zamotá,
Příjemná jak smyčky hadí...


Sandiin emo-koutek pod perexem

Láska je láska

4. března 2010 v 22:09 | Sandie |  ♠ Zprávy ze záhrobí
... a taky pěkná sviňa.


Ilustrační obrázky pod perexem, detaily nečekejte :)