Vyhodnocení ankety III

24. února 2010 v 16:39 | Hrabě Sandie |  ♠ Hodinka hraběte Sandieho
Dámy a pánové,

vzhledem k dlouhotrvajícímu (svěžímu) konstatnímu stavu naší ankety...

... je mi nesmírným potěšením přivítat Vás u třetího Vyhodnocení již dnes!

V uplynulém měsíci jste měli možnost hlasovat v anketě s tématem A jaké je vaše vyznání? Jak už je naším dobrým zvykem, nabídli jsme Vám pestrou škálu možností na výběr - v nabídce figurovala jak státem uznávaná náboženství, tak pseudonáboženství a sekty, o kterých bych ještě před měsícem řekl, že o nich mohla slyšet tak akorát Sandie (se svým nepochopitelným vkusem, který se ovšem netýká tolik náboženství jako jeho vyznavačů… AU!).

Přejděme k samotným výsledkům.

Na prvním místě se umístili s počtem sedmi vyznavačů HORLIVÍ POLYTEISTÉ. Zabohy bych netipoval podobný výsledek! Zjištění, že nejsme jedinými polyteisty v širém okolí, nás příjemně nadzvedlo ze židle. Jen tak dále, milí souvěrci, a svět bude mnohem tolerantnějším místem k životu. A jelikož jste se už dozvěděli, že jste první, jděte hned vykonat zápalnou oběť jako výraz vděčnosti za ono nadstandardní umístění. Ulovte si ale zvěřinu a nechte děti TVR KVLT SATANISTŮM, protože ještě chvíli potrvá, než na ně přijde řeč.

PERFEKCIONISTIČTÍ ATEISTÉ dosáhli stejného množství hlasů jako HORLIVÍ POLYTEISTÉ, ale protože vlastně v nic nevěří, nestojí za naši pozornost.

O druhé místo se s počtem tří hlasů dělí PŘEJETÍ TATROSBANÁNISTÉ a TRV KVLT SATANISTÉ. V rámci zachování spravedlnosti bude pořadí určeno abecedně.

Co se týká počtu PŘEJETÝCH TATROSBANÁNISTŮ na našem blogu, nezbývá mi než vyjádřit silné pochybnosti o započitatelnosti jejich hlasů. Vzhledem k tomu, že přejetá osoba (určitě to má na svědomí Avia) je neschopná vyznávat jakoukoli víru, musí tomu tak být i v případě TATROSBANÁNISTŮ, a proto jim doporučuji, aby se šli zahrabat někam hodně hluboko a přenechali druhé místo svým nepřejetým souvěrcům.

Milí TRV KVLT SATANISTÉ, gratulujeme Vám srdečně k druhému místu a přejeme Vám mnoho úspěchů v tom, co děláte, ať už to je nošení pentagramů a svatopetrských křížů o velikosti vrat od stodoly, poslouchání kapel, které normální lidé (a obyčejní satanisté) poslouchat prostě nedokáží, anebo barvení své blond kštice na černo. Buďte i nadále stejně dárk, kůl, in a především ívl; uděláte nám radost. A taky Satanu, pánu temnot, to dá rozum. Když se naučíte i jeho další jména, zvyšuje se pravděpodobnost, že se Vám zjeví. Čichání ředidla má stejný efekt (na Váš mozek minimálně), takže je jen a jen na Vás, která z těchto možností je Vaší oblíbenou.

Jako předposlední se umístili dva SAMOZŘEJMĚ KŘESŤANÉ. Hm, nevím, co přesně je tak moc samozřejmé; jestli to, že byli dva, anebo že to byli křesťané… Nevím, zda má cenu zjišťovat to. Byli přece jenom dva…

Bramborovou medaili získal vyznavač WOO-DOO-DOO-DOO. Ano, čtete správně: woodista hlasoval pouze jeden; Ostatní to asi spláchlo na Haity. Jistě Vám neušlo, že mnoho zemí EU posílá na Haity jak finanční obnosy, tak potravinové zásoby. Ani my nezůstáváme pozadu! Našemu milému woodistovi přijde výherní brambora určitě vhod.

Přívržencům těch světových náboženství/ kultů/ sekt, pro které se nenašlo místo v anektě, se hluboce omlouváme a věříme, že budeme pochopeni.

V případě, že Váš internetový prohlížeč fungoval správně, a dovolil Vám hlasovat pouze jednou, jsou výsledky ankety naprosto regulérní.

Děkujeme za přízeň a těšíme se na Vaše hlasy v nové anketě!
 


Komentáře

1 YorumiAkihime YorumiAkihime | Web | 27. února 2010 v 0:30 | Reagovat

Hurááááá, bude nová anketááááá :)

2 Sandie Sandie | Web | 27. února 2010 v 18:18 | Reagovat

[1]: Ano, bohužel :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama